Porodnice Hradec Králové nebo Náchod?

monikavali
3. čer 2012

Ahoj holky,mám do porodu ještě daleko ale prý se musím do 14tt zaregistrovat v porodnici? Nevím zda zvolit Hradec nebo Náchod? Jak se vám v Náchodě nebo HK rodilo? 😀 to je otázek.Obojí mám stejně daleko ale HK se docela bojím 😒

katcha21
3. čer 2012

Ahoj, já jsem před rokem rodila v HK a byla jsem spokojená a to nás tam tu noc rodilo 6 najednou 😀
To je nějaká novinka s tim registrováním? A proč se HK bojíš? 🙂

monikavali
autor
3. čer 2012

Katcho děkuji za odpověd,já se to ted dočetla na netu že prý se musí registrovat do 14tt ale prý v HK to neplatí tak by mně zajímalo zda je to pravda?Já v HK rodila v roce 2005 a bylo to šílené,budu rodit v zimě tak snad nás stopstav mine 😀

kijir
3. čer 2012

Ahoj 🙂 ,tak za mě stoprocentní spokojenost v Náchodě 🙂))) A fakt vím o čem mluvím,rodila jsem tam třikrát 😀 .V roce 2004.2009 a 2011 a vždycky naprostá spokojenost 🙂A nikde jsem se tam nijak registrovat nemusela.Prostě mě dr poslal už pak na vyšetření do porodky a tam se už o mě starali až do porodu.Ale i u těch prvních dvou "to na mě přišlo" a jelo se prostě rovnou tam a bez problémů 🙂

monikavali
autor
3. čer 2012

Jé tak to je super,jsem se právě divila co to je za registrace 😅 mě to právě táhne nejvíc do Náchoda 🙂 Kijir mohu osobku a pár otázek? 😀

martaska78
3. čer 2012

Já byla na 100% spokojená v HK a to hned 2x, ale s registrací ti nepovím, asi je to nějaká novinka, v HK se neregistrovalo 😒

luciinka.
3. čer 2012

Ahoj, já bych chtěla rodit v Náchodě, ale blíž to mám do Trutnova a tam každopádně nechci, sestřičky tam jsou dost protivný. Na Náchod jsem slyšela jen samou chválu, ale s tím registrem taky nevím, slyšela jsem o tom. 🙂

katcha21
3. čer 2012

@monikavali Není zač 😉 Já se před rokem registrovat nemusela, tak nevím jestli to teď změnili, zkus tam zavolat.
Stop stavu jsem se taky bála a byla jsem tu noc poslední příjem, tak jsem měla štěstí 😉
A kde jsi rodila druhou holčičku?
Já jsem měla v záloze porodnici v Rychnově, ale to z toho důvodu, že tam mám kamarádku padiatričku, takže by mi zajistila protekci 😉
Asi záleží, co od porodnice očekáváš, v menších porodnicích je asi takový lidštější přístup, více času na rodičku, ve větších zase lepší vybavení. Když jsem rodilá já v 1,30 mi prdla voda, ve 3,30 jsme tam přijeli, pak příjem, cca hoďku hekárna, cca v 6,00 jsem byla na sále, do 7,00 jsme tam byli sami s tím, že se PA asi 3x přišla podívat jak se otvírám, v těch 7,00 přišel Dr. asi 3x jsem zatlačila a malá byla v 7,26 venku. Takže já si stěžovat nemůžu. Při šití ještě Dr. vtipkoval, že měl službu jen do 7mi, ale že mě teda zašije, že si dodělá porod, aby si užil v klidu víkend, že má odpoledne grilovačku a abych mu v pondělí nevynadala, že mě šil někdo jiný 😀

katcha21
3. čer 2012

@monikavali Tak jestli tě to táhne víc do Náchoda, jdi rodit tam.
Protože jak stop stav, tak personál je asi otázkou štěstí, všude se může vyskytnout protivná sestra 😉

monikavali
autor
3. čer 2012

Druhou jsem rodila v Jíčině a tam naprosto bezva,jenže my tam bydleli tak jsem to neřešila.Luci já bych do Trutnova taky nešla,ono tak nějak nejde o sestry ale lékaře nu.Katch tak musel být krásný porod 🙂 první byla akutním císařem po 16hodinách a druhá 7hod a přirozeně.

catherin89
3. čer 2012

Za mě doporučuji Náchod. Rodila jsem tam 06/2010 a naprostá spokojenost, příště budu volit stejně. Milý a ochotný personál. Se vším co jsem chtěla mi poradili, pomohli. Nemám si nač stěžovat. Jen jedna dětská doktorka tam byla taková ujetá, ale tu ani nemusíš potkat a bůh ví co jí zrovna ten den bylo..

melis7
3. čer 2012

@monikavali za me urcite Hradec.Registrovat se tam urcite nemusis a ve14tydnu to plati jen v Praze.V HK se neregistruje vubec.Jen prijdes k porodu.Ja byla max spokojena.Navi je tam moc hezke prostredi,kazdy pokoj ma svoji sprchu a WC,to je velka vyhoda,kdyz se sprchujes casto. A skoro vsechno ti tam daji,nemusis sebou brat vlozky,kosile rucniky ani kosmetiku na mimi,jenom plinky tech daji jen par.Navic maji lepsi vybaveni nez v Nachde,rodi se tam ty uplne mala nebo nemocna miminka.Takze kdyby se neco delo,je vsechno hned k dispozici.Personal byl naprosto super,mili a vstricni.Naucili me i super kojit.Za me bych volila rozhodne Hradec,me se tam libilo.A nemela bych z nej rozhodne strach,ikdyz je to vetsi nemocnice.

monikavali
autor
3. čer 2012

Meli tak děkuji,no já se divila proč se registrovat tak brzo 😀 a už vybírám porodku,nu je mi ted trapně 😕

katcha21
3. čer 2012

@monikavali Díky, no já si fakt nemůžu stěžovat, ale s Náchodem zkušenost nemám 😉
Co vyhovuje jednomu nemusí druhému, taky záleží kdo bude mít zrovna službu, takže hodně štěstí, ať si vybereš tu správnou porodnici 😉

melis7
3. čer 2012

@monikavali To ti vubec trapne byt nemusi.Alespon mas dost casu si to rozmyslet.Jestli nebudes vedet,tak se tam dojdi podivat.V Hradci to slo i bez kurzu,byla jsem,protoze jsem byla zvedava.Nekdy odpoledne si nejdriv teda je lepsi zavolat,aby ti meli co ukazat a nebyl tam vsude nekdo.Pak si muzes zvolit tu porodnici,kteta na tebe lip zapusobi.Drzim pesti,at zvolis tu pravou.

monikavali
autor
3. čer 2012

Děkuji Melis moc 🙂

stopobezite
3. čer 2012

já rodila v prosinci 2009 v HK ve fakultce a registrovat jsem se nemusela, ani jsem o tom nikdy neslyšela.

petruskaaa
3. čer 2012

Já rodila před třemi lety v HK a druhé miminko chci rozhodně rodit taky tam,ikdyby bylo plno a mělo to být na chodbě 😀 .Já byla teda spokojená a myslím že Hradecká porodnice má obecně dobrou pověst ,proč se tam bojíš?Navíc tam mají špičkové vybavení,kdyby se nedejbože něco neočekávaného stalo 😉...o registraci nic nevím,před 3 lety nic takového nechtěli.Pokud vím tak to tak je v Praze a možná v ještě v nějakých větších městech.

horakovatereza
7. črc 2012

Loni se v HK neregistrovalo a nikdo kolem neříkal, že by se na tom něco změnilo. Za mě maximální spokojenost s HK- i pro případ jakékoliv komplikace, je tady dostupná nej péče o mimnka.

zlatuzka
9. srp 2012

Já jsem rodila v Trutnově a jsem moc spokojená, byla jsem moc ráda, že měl službu pan doktor Baláž a moc hodný sestřičky 😉

tarra27
30. srp 2012

V Hk max spokojenost, rodila jsem tam loni v létě a letos se chystám znovu - v říjnu....akorát ty porodní asistentky, mluvily s náma jak s dementama, mačkaly mi bradavku jak zjednaný....a byly někdy až trapný....ale na porodním a i šestinedělí a vlastně i JIP super přístup....

hancula
30. srp 2012

ahoj holky, já mám první porod před sebou, ale nějak jsem ani neváhala a volím Náchod (jsme z Jaroměře, takže jsem mohla co se vzdálenosti týká volit i HK)... Slyšela jsem na něj také samé dobré ohlasy a jsem ráda, že i zde jsem se o tom přesvědčila 😵 díky 🙂

tehulka12
30. srp 2012

Ja mam za sebou cerstvou zkusenost s HK.Musim vsechny jenom pochvalit.Moc se mi tam libilo.Maximalni spokojenost.

bella22
30. srp 2012

Rozhodně HK!

missymici
30. srp 2012

Ja opet rodila v HK pred 6 tydny (kluka take 2008) a chvalim moc,velka spokojenost...nechci prehanet,ale jsem ted byla vice spokojena nez v roce 2008. Dost se tam toho zmenilo,hlavne pristup laktac.sester...k lepsimu.Mam krasne zazitky a hezke spominky.Opravdu muzu ze sve skusenosti jen doporucit...

fram
30. srp 2012

Rodila jsem 2011 v Náchodě a spokojenost. Moc ráda na to vzpomínám 🙂

noskova
22. zář 2012

ahoj holky tak ja budu jina,Nachod už me nikdo nedostane .... zkazili tam co se dalo a jak soudím ? Nastoupila jsem ve stredu ze me udelaji pristi tyden cisař.řez ..... v patek kolem pulnoci jsem zacala rodit ale nevedeli ze mam mit SC ! az kolem 11 hodiny usoudili ze mam pravdu a mam mit SC. Behem nej si povidali o jedne mamince co rodila 17 hodin a nadavali ze se snad nenajedí a že musej udělat jeste jeden zakrok-vudči mě jsem si pripadala jak na poražce. Anetku jsem videla 3 hodiny po porodu a ikdyz jsem mela cisaře tak vim ze jsem mela pravo ji dostat k sobe na přisátí k prsu. Poté jsem ji videla az rano kolem 7 hodiny,to se už nepřichytla,pak az kolem 17 hod.odpoledne a kdyz jsem se zeptala kdy me ji donesou zase, tak me bylo řečeno že až setry budou mit čas. Anetu jsem videla 2x denne a krmili ji tam umelým mlekem(ne kojeneckym,jak se to dela od jinych maminek) a navic obyc. flaškou ! Dcera si zvykla ze ji to tece samo a ne ze musi tahat. Přístup při odchodu sester byl drzý . Byla jejich chyba ze jsem nekojila a davala ji mlečko z inj.stříkačky a oni za mnou prisli s otazkou : A jak to jako budete dělat doma kdyz nekojite ? .... No to me dostalo ! jak asi ! odsavačka a dale strikackou ! ... po 2 mesicich u laktac.poradkyne co chodila k nam domu jsem anetu zacala normalne kojit a neodstrikavat . Nachodska strava je taky hnus . nemyslim chutově,to je vsude stejne v porodnicich ale my po SC jsme meli mit dietu a tu taky meli. ALE! Dcera byla porad osypana a duvod ? Strasne moc moc moc kořenený jidla ... a to v kojeni tam taky rikaj ze nesmime a samy to porcujou! proste me už tam nedostanete.Ale veříím že jsem asi maloktera nespokojena.... a je mi to jedno😀 je to jen muj nazor,TAK AT SE ZADAŘÍ V HEZKEM 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru