Porodnice Jičín. Máte zkušenost?

klouzavka
1. říj 2007

Máte někdo zkušenosti během posledního roku z porodnice v Jičíně? Musím se tam registrovat?

lady.dee
17. srp 2009

Naši bydlí v Bydžově,a ani se ti nedivim že ti je divne,v tomhle počasí a ještě s dvojčátkama,já mám co dělat a to čekám jen jedno,jsem zvědavá jak dopadnu zítra na KO,tak se držte

arwenka
17. srp 2009

Hlasim prichod od doktora. Jako stale nic. Proste se nic nedeje. Tak se bud priroda smiluje nebo mam 27.8. nastup.

lady.dee
17. srp 2009

Tak to máš za pár,já taky furt nic,i když posly mám teda slušný.

arwenka
17. srp 2009

Mrkni se na moji vanu do alba Vorvani mlade. Mam pocit, ze musim prasknout....

lady.dee
17. srp 2009

No tak to máš pěknej pupík,hold dvojčátka,ale za chvilu je už budeš mít v náruči a né v bříšku,tak zkusit je "vyhnat" sexováním,já ho taky snad začnu vyhánět,břicho mám už tvrdý skoro pořád,a ještě to počasí co,pěkně hnusný,už mě ty vedra vysilujou

arwenka
17. srp 2009

Lady, ja nemuzu, zitra musim do Kostelce nad Orlici pro auto......

lady.dee
18. srp 2009

Tak jsem dnes byla na KO a dr na moji otázku jak to vypadá odpověděl že kdybych měla v děloze pinpongový míček tak mi vypadne,jsem otevřená asi na 3cm a malej už tlačí hlavičku dolu,co ty arwen,už máš autíčko doma?Doufám že jsi to přežila bez újmy

arwenka
19. srp 2009

Lady, nebudes tomu verit, ale v me deloze se nedeje vubec nic, klidek, tabacek, asi se zblaznim. Rikal Ti neco o moznem terminu porodu?
Auti doma je a je super 🙂

lady.dee
19. srp 2009

říkal mi že můžu rodit každym dnem,tak nevim,ale nepřikládám tomu moc váhu,páč u prvního jsem to měla taky tak,od 37tt jsem byla otevřená na 4cm a nakonec jsem přenášela a hrozila mi vyvolávačka,ale jak řekla sestra,je to fyziologie a až malý bude chtít ven tak si prostě řekne,jinak já budu rodit s kapačkou,mám positivního streptokoka.Copak máte za autíčko,taky budeme nějaký kupovat,ale asi až na jaře

arwenka
19. srp 2009

Lady, koupila jsem vcera Renault Megane Scenic, serie Kaleido, je krasny, pohodlny, prostorny a v plny vybave. Pan se o nej staral jako o miminko 🙂
Ja mam dojem, ze budu rodit uz fakt asi mesic a ono furt nic, jen ty pitomi poslicci a nocni bdeni. Danecka jsem prenasela 147 dni.
Prosim Te, jak se poznal ten pozitivni streptokok? Mne zadny takovy testy nikdo asi nedelal....

lady.dee
19. srp 2009

tobě ještě nedělal dr výtěr z pochvy?to je právě na toho streptokoka

arwenka
19. srp 2009

No ja bych dala za to, ze ne - a kdyz ano, bylo to nekdy uz hoooooooooodne dlouho a zadnyho nemam...to by snad nezapomnel

lady.dee
19. srp 2009

snad by něco řekl,tahle kultivace se dělá právě zhruba na 36tt,tak se ho radši na to při KO zeptej

lady.dee
20. srp 2009

arwenko: pořád v celku?ja měla zase v noci poslíčky jak prase,od půlnoci asi do třech jsem měla bolesti,ale šli ze zad a jen do spodní části břicha,ale zaspala jsem to,co ty?jak ty je?

arwenka
20. srp 2009

Tak to je docela sila, Lady, ja mela totez, jenomze driv, asi kolem 23. hodiny a taky jsem to zaspala....treba e vazne potkame 🙂 🙂 😵 😵
jak Ti je?

lady.dee
20. srp 2009

ted je to celkem v poho,prave dodělávám polévku na zítřek,jinak se mi chce strašně spát,ale myslim že se dnes snad nic nechystá,no uvidíme.

arwenka
20. srp 2009

Ja byla celej den v pohode a ted mam bricho jako skalu, budu se muset malinko natahnout. Mam nastup ve stredu....treba se to spusti samo driv

lady.dee
20. srp 2009

uvidíš,třeba ta bouřka co má přijít zítra navečer to trochu popožene.

arwenka
20. srp 2009

NO, na jednu stranu bych asi radsi, ale na druhou bych nemela u porodu Gregora ☹

lady.dee
21. srp 2009

jo-jo,vše má své pro a proti.Venku už je zase pěkný vedro,takže se dnes naložim do bazénu a nic nebudu dělat,oběd jsem si na dnešek uvařila už včera.Jinak já jsem pořád vcelku.

arwenka
22. srp 2009

Ahojky, tak co, jeste zadna predzvest? My jsme tomu rano pomohli a ono nic 😠

lady.dee
22. srp 2009

u nás taky nic nezebralo,zatim ani dopolední vybírání brambor,jen se to projevilo tak že jsem spala po obědě 4hodiny a teď jsem pořád utahaná,jen mám slabé poslíky a navíc jsem měla sen že jsem jela do JIčína rodit a oni měli tak plno že se rodilo i na chodbě a tak jsem si to rozmyslela a rodit přestala. 😀

arwenka
22. srp 2009

Teda, ja mam uz asi dve hodiny kvalitni posliky, docela sila, pockam, co to udela a kdyby to neustalo, rano tomu pomuzu horkou vanou. Prece nema cenu to oddalovat.....to jsi vybirala brambory?????

lady.dee
22. srp 2009

jo,vybírala,ale nic se neděje,ani horká koupel nepomohla,ještě večer zkusíme intimčo,ale jak říka můj dr.mimi si samo řekne kdy chce ven,jinak mám v plánu příští týden omýt okna 🙂
Tak třeba se to konečně hne a do rána porodíš

arwenka
23. srp 2009

Lady, no, tak jsme to ted pred chvili zkusili znovu a navecer k tomu pridam teplou vanu. Pak uz nevim. K bramboram bych se neohnula, to mas teda muj obdiv 😵 😵
Diky za cisilko, ulozeno, poslu Ti moje 😵

lady.dee
23. srp 2009

tak uz ho mám uložený,tak si pak písnem,já jsem pořád v cellku,zkrátka nic nezabírá,taky nosíš dvojčátka tak se nediv že by jsi se k bramborám neohla,já sice taky měla trochu problém,ale zvládla jsem to,a stejně to nepomohlo,tak mám v pánu že v týdnu ještě umeju okna

lady.dee
26. srp 2009

Arwenko: nerodíš náhodou,já byla včera na KO a vše je stejné jako minulý týden,poslíky mám každou noc a dneska mě k tomu bolelo příšerně v kříži,co ty?Jak jsi na tom?

mata1
26. srp 2009

ahoj holky, myslím na vás každý den, jestli jste ještě celé 😵

lady.dee
26. srp 2009

mata1: já jsem zatim v celku,i když bych to chtěla mít za sebou v těhlech vedrech,snad by dneska mohla přijít nějaká bouřka když je tam tak dusno a trochu tomu pomoct.A koukám žr ty budeš za měsíc a něco rodit taky.

mata1
26. srp 2009

ani se ti nedivím, dnes mě taky bolelo bříško. A bylo mi nějak divně. Určitě to bylo tím počasím. Už je to v pohodě.
JJ, v říjnu mě to čeká taky. Zítra se chystám jít podívat do porodnice. Byla jsi také prohlédnout si porodnici?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru