Porodnice Jičín. Máte zkušenost?

klouzavka
1. říj 2007

Máte někdo zkušenosti během posledního roku z porodnice v Jičíně? Musím se tam registrovat?

hz
3. bře 2016

@terunka88 me rodila v Jc Mudr.Maryskova, mlada doktorka, smala se mi, ze na Epino neveri, normalne poloha na zadech na kresle, cevka a nastrih.. uz je koukam v porodnici v Jablonci...
Na sestinedeli to jde nejak samo, jen ta glukoza pro miminka je rekla bych zbytecna,,

terunka88
3. bře 2016

@musilka Aha, tak to se omlouvám, pardon!
@hz Jé, ta mě zrovna rodila taky 🙂 Na mě teda byla moc milá a hodná, nic jsem s ní neřešila.. Ale ta tam už nepracuje. Na zádech jsem taky rodila, ale s tím jsem problém neměla, nástřih jsem měla, ale malej měl 4,15 kg, takže to mi divný nepřišlo. Ale chápu, že pokud člověk cvičil s Epinem, tak by se rád nástřihu vyhnul.
No neřekla bych, že to na šestinedělí jde nějak samo, já teda byla dost vynervovaná ohledně kojení a všeho možného, naštěstí mě tam sestry dost povzbudily a uklidnily, takže mi to dost dodalo sebevědomí.. Ale ono to je stejně všechno o lidech, jak kdo komu sedne, na koho narazí a tak..

hz
3. bře 2016

@terunka88 Maryskova byla prijemna, mila, hezky usmev....jen me prave prekapily jeji nazory, cekala jsem trochu osvety, sebevedomi od ni a ne to, jak to delaji starsi lekari..moc poloh k samotnemu aktu v Jc neposkytuji, hned me hnaly na zada, je to skoda.. ale jak rikam, pvorodicky nevi do ceho jdou, tak s sebou proste nechaji delat vse mozne...

marcela2222
18. říj 2016

Ahojky, chtěla bych se optat, kdo má nějaké aktuální informace o porodnici v Jičíně, jak tam probíhá porod nebo spíš, jak to probíhá po porodu? Dají vám miminko do náruče? na jak dlouho si ho pak vezmou? Může být u vážení, měření a koupání otec?

wrbka
3. lis 2016

@marcela2222 Ahoj, rodila jsem tam pred rokem v rijnu. Prirozenym porodem bez komplikaci, tatinek byl u vseho 🙂 miminko osetruji na sale u maminky takze tatka byt muze. A mimco si muzes nechat ihned kdyz jsi bez potizi. ;)

marcela2222
3. lis 2016

@wrbka Moc děkuji 🙂

ziia
4. lis 2016

@marcela2222 Ahoj, doporučuji sepsat porodní plán, z mé zkušenosti na přání opravdu byl brán zřetel a informace si jednotlivá oddělení předávala. 😉 Miminko je ošetřováno na porodním sále, takže v případě, že probíhá vše v pořádku, tak může tatínek u všeho být přítomen. Miminko po běžném ošetření následně hned putuje do náruče maminky, bonding není problém. 🙂 Po přemístění na pokoj si můžeš miminko nechat hned u sebe, pokud se cítíš dobře. Pokud se maminka cítí zesláblá, tak se o mimčo postarají zatím sestřičky a vozí na pravidelné kojení. 🙂 Jo a rodila jsem tam letos v červnu. 😀

marcela2222
4. lis 2016

@ziia moc moc děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru