Porodnice Jičín. Máte zkušenost?

klouzavka
1. říj 2007

Máte někdo zkušenosti během posledního roku z porodnice v Jičíně? Musím se tam registrovat?

lady.dee
26. srp 2009

jj,byla,a měla jsem štěstí že sse zrovna nerodilo a tak nám ukázali i porodní sály a schodou okolností zrovna ten druhej než na kterym jsem rodila prvního kluka a pak ukazovali nadstandart.

mata1
27. srp 2009

já tam budu muset jít sama. Přítel nemůže. Co nadělám, ale chci vidět, jak to probíhá 🙂
Tobě budu držet palce, aby jsi to už měla co nejdřív za sebou 🙂 😵

lady.dee
27. srp 2009

Tak si to dneska v porodnici užij,já tam byla taky sama,páč příťa byl v práci a nemohl odejít,ale i tak,bylo to pěkné

mata1
27. srp 2009

Když to nezvládnu jít dnes, tak mám ještě možnost příští měsíc 🙂 , ale snad nebude moc vedro a zvládnu to.
Musím se někde hlásit na informacích, že jdu na toto sezení?

lady.dee
27. srp 2009

ne nemusíš,stačí vyšlápnou chody,nebo jet výtahem k porodnici a tam už budou určo nějaké maminy a počkat tam na chodbě než příjde dr.

mata1
27. srp 2009

díky za informaci. A co Ty, pořád nic?

lady.dee
27. srp 2009

pořád nic,nějak se mu nechce lenochovi,ale dává mi už pěkně zabrat

mata1
27. srp 2009

to ti věřím. Já byla v té porodnici a byl tam pěkně hnusnej vzduch. Seděli jsme tam hodinku, ale pěkně jsem se zapotila. Jinak porodní sál jsme neviděli, protože byly oba dva obsazené.

lady.dee
30. srp 2009

Tak Arwenka už má dvojčátka u sebe: narodili se 26.8,první byla Sandra ve 21.38 (3,18kg a 50cm) a pak Nicolas ve 21.57 (3,18 kg a 52cm).Tak ať dělají mamince jen radost a rostou jako z vody,i když budou růst z mlíčka

mata1
30. srp 2009

Tak to Arwence moc gratuluji a jak jsi na tom ty?

lady.dee
30. srp 2009

já jsem pořád v celku,je mi teda zle,ale držim se,dneska jsem prospala skoro celý den a jsem pořád unavená

lady.dee
18. říj 2009

Teda,tady je ale mrtvo.....

lenkavano
20. říj 2009

lady nevíš prosím tě kde má nyní Gregor v JC ordinaci? 🙂

lady.dee
21. říj 2009

lenkavano: v Tyršovce na Valdickém Předměstí 😎

lenkavano
21. říj 2009

lady díky,to má tam jak je Svoboda?ty k němu chodíš?nevíš jestli ještě přibírá nebo jestli má plno? 😉

lady.dee
21. říj 2009

Já už ke Gregorovi nechodim,chodila jsem k němu když ordinoval v Hořicích ale pak jsem neměla hlídání a tak jsem musela přestoupit jinam,jsem totiž z Hořic a myslim že jsou ve stejné ulici,ale Gregor je v baráku s č.p. 331 a Svoboda 501,no snad jsem ti pomohla a kdyžtak mu zkus písnout email na tongr@email.cz

lenkavano
21. říj 2009

a jakej je ten Gregor.já ho znám jen z nemocnice tahal mi stehy po císaři,přijde mi hodně uklidnující.já totiž nemám k jičínským doktorům důvěru ale někam chodit musím.

lady.dee
21. říj 2009

Kdyby se nepřestěhoval s ordinací do Jičína tak k němu chodim do těď,je supr,ale mluvim za sebe,někomu zase nevyhovuje ale já kdybych si měla vybrat gyndra v Jičíně tak buď Gregor nebo primář Voltr a prej i Klykorka je dobrej,tak nevim,ale myslim že Gregorem nic nezkazíš

lenkavano
21. říj 2009

no ke Krykorkovi raději už ne zanedbal mi co mohl a nakonec jsem při císaři bojovala o život.zachránil mě Voltr ale zase si ho nedovedu představit ambulantně.ale nechci tady porodníky osočovat.mám právě od té doby strašnou nedůvěru ke všem doktorům,akorát Gregor byl taktrochu mimo.

lady.dee
23. říj 2009

já si myslim že Gregorem nic nezkazíš,kdyžtak můžeš kdykoliv přejít k jinému,ono každému vyhovuje někdo jiný a i k tomu Voltrovi bych chodila,ten mi rodil prvního kluka.

lady.dee
14. pro 2009

Tak je tu někdo další s dojmama z porodnice v Jičíně?

caki
14. pro 2009

ahojky, tak ja se muzu taky pridat, ja chodim k Voltrovi a jsem s nim max. spokojena...jsem dva mesice po cisari, mela jsem ho planovanyho - mala se neotocila a Voltr mi to naplanoval tak, aby mi to delal on, tak to jsem byla rada...rodila jsem jen s epiduralem, takze jsem celou operaci byla pri vedomi a super...
TEd jsem byla na posestinedelni kontrole a Voltr zase super...nekdo o nem rika, ze je to bezcitnej clovek, ale ja si fakt nemuzu stezovat...tak asi tak...

a ke komu bych nesla...asi ke Krizovy...ta mi v porodnici pri vizitach prisla naprosto hrozna a vysetreni po porodu (prohmatani bricha u jizvy atd) pekne od ni bolelo a chmatala jak kdybych nebyla po operaci...

jajkax
14. pro 2009

caki:a ted vidíme jak se názory liší, 😉 já jsem po porodu 5 měsíců a řekla bych pravej opak.Křížová v pohodě(vyšetření atak), voltr-opravdu bolestivé až bezcitné 😒

caki
15. pro 2009

jajkax: jojo, jak rikam taky, co clovek to nazor... 😀 Opravdu zalezi na kazdym...a vim od vic lidi, ze Voltr je bezcitnej atd...ale ja, ze jsem s nim nemela problem a chodim k nemu dlouho, tak muzu mluvit jen kladne... 😉

jajkax
16. pro 2009

Mě v jičíně nejvíc vyhovovali ty dvě mladé doktorky(myslím že se jmenovala hasová-ta byla opravdu příjemná), ležela jsem i 14 dní někde v půlce těhotenství na gynekologii a ta mi byla fakt sympatická.
Caki:Jasný, každýmu vyhovuje někdo jinej.Mě strašně naštaval při porodu.Rodila jsem od 6 od rána a porodila jsem ve dvě odpoledne(ale druhej den), 2 doktoři voltroj doporučovali císaře, a on pořád že je to zbytečný zbytečný.Byla jsem za 18hod kontrakcí po 5 minutách otevřená na 2 cm)At si to prodejchávám atd atd.Jenže pak u mně nastal kolapsovej stav a mimčo díky tomu přestávalo mít srdeční ozvy.Tak znovu asistentka volala jemu-(nepřišel zrovna hned)-byl u toho manžel tak vím z doslechu),pak přišel a s otráveným výrazem prohlásil že tedy na císaře.Tak mě to nepřišlo zrovna OK.
Nutno říci ža pak po celých 8 dní co jsme tam byli tak vizitě byl samí úsměv, a vypadal jak sympaťák.Tak měl asi bohužel na "můj velke den"asi fakt blbou náladu.Ale na základě toho už druhý dítě do Jičína opravdu rodit nepůjdu ☹

caki
16. pro 2009

jajx: jasnacka, tak to chapu po tyhle zkusenosti...ze do Jicina nechces...
Mas pravdu, ja chytla Haasovou jednou na pohotovosti a ta je moc mila a prijemna...i na vizitach byla fajn...na vizitach mi prisel jeste pekne protivnej Krykorka...sice peknej chlap, ale pristup nic moc... 😒

lenkavano
16. pro 2009

ahoj holky tak já mám hodně špatné zkušenosti s krykorkou,křížovou a naopak ikdyž jsem dřív nesnášela voltra tak ted mi zachránil život a od toho se pak odvíjela i péče.

klouzavka
autor
16. pro 2009

Ahoj holky!
Sice jsem rodila v březnu 2008 císařem ,nebyl plánovaný,ale po11dnech přenášení / z toho jsem už na5 dní na pokyn Křížové ležela v porodnici/stále se Davídek nechystal na svět a vzhledem k mému astmatu mi nemohli dát tabletu na vyvolání, tak Voltr rozhodl císaře, jen tak v sobotu měl službu a císaře dělal tedy on. Měla jsem to s epidurálem a byla jsem s gynekologií max.spokojena o proti přístupu dětských sester, vzhledem k mé nenastupující laktaci.

lenkavano
16. pro 2009

o porodu jsem napsala zde jestli byste si to chtěli přečíst. 😉 Už jsou z nás batolata...aneb pokec o dětech 🙂 na str .39

lady.dee
17. pro 2009

Tak já si taky na Voltra nemůžu stěžovat,rodil mi prvního syna a při šití pak i vtipkoval a to byly čtyři ráno. 🙂 Druhého mi rodila mladá doktorka,ale jméno nevim,páč se o mě stara spíš PA a dr. přišla až k porodu.Oba porody jsem měla rychlé,u prvního mi začali bolesti ve 23hod a ve 3.48 byl na světě,u druhého mi rupli vodu v deset dopoledne,bolesti začali v půl druhé odpoledne a ve 14.59 byl venku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru