Porodnice Jilemnice, jaké jsou vaše názory?

miba10
18. zář 2017

Ahoj Holky, rodila jste nebo budete některá rodit v Jilemnici? Jaké jsou vaše názory a co sebou tam musime mít? Díky za odpovědi

lenysskrblik
18. zář 2017

Ahoj, v jilemnické porodnici jsem rodila v prosinci 2016 a za mě veliká spokojenost. Můj porod trval cca 18 hodin a vystřídaly se u mě 2 porodní asistentky a obě byly úžasné. Měla jsem štěstí, že v den mého porodu měli volný nadstandardní pokoj. Takže manžel tam s námi mohl první noc spát. A hlavně jsem měla i své soukromí a návštěvy mohly být též se mnou na pokoji. Porod probíhal celou dobu v jednom porodním pokoji, kde byla postel, vana, sprcha, WC, gymnastický míč atd... Vše, co je potřeba mít s sebou najdeš na www stránkách nemocnice. Je tam seznam- když se sbalíš podle něj, budeš mít vše potřebné. Přeji ti krásný a pohodový porod a zdravé miminko 😉

popelucha
18. zář 2017

Ahoj, ja rodila v Jilemnici letos v breznu a byla to nejlepsi volba, co jsem udelala. Stalo mi za to, jet 50 km misto 15. Jednani vyborne, nic nebylo problem, kazdou chvili kontrola PA, mohla jsem vyuzit sprchac, mic i vanu, ale o tu jsem nemela zajem. Take se u me vystřídaly dve PA a nakonecnkvuli tachykardii byl porod ukoncen SC, ale videla jsem maleho hned na sale a byla i sama na pokoji. Sestricky na sestinedeli i detske velmi mile, ochotne vzdy pomoci a opravdu mi tam chutnalo i jidlo + velke porce, ktere dojidal manzel ;) dalsi dite chci urcite rodit zase tam. Pokud mas nejake otazky, pis klidne SZ 🙂

habiba_ketta
18. zář 2017

Děkuju za tuhle diskuzi 🙂 já jsem právě slyšela, že Jilemnice nic moc, tak jsem začala přemýšlet nad Trutnovem a Jičínem. Ještě se chci zeptat porodní asistentky z Vrchlabí, jaký má zkušenosti 🙂

popelucha
18. zář 2017

@habiba_ketta ja prave Trutnov po zkusenostech s gyn.operaci odmitla absolvovat. Kdybych se byla otevirala aa syn nemel velkou hlavu, sel by prirozene. Ani bych nemela napichnutou kanylu, nic nehonili...v Trutnove nechavaji zbytecne trapit a kamaradce tahali maleho VEXem, ma tam traumatizujici zazitek, ze dalsi dite nechce...kazdy ti rekne neco jineho, ale ja na Jilemnici nedam dopustit i kvuli prostredi, kde ja se citila bezpecne, v rodinne atmosfere...

miba10
autor
18. zář 2017

Holky moc vám děkuju. Ja to mám sice 80km, ale jelikož mám 100% důvěru ve svého gynekologa, který bude i u porodu, tak jinam nechci. Je to náš první prcek, tak bych byla ráda, kdyby to bylo právě v klidu. Naše nemocnice je šílená, proto raději pojedu do Jilemnice. Držte palce a všem krásná zdravá miminka

popelucha
19. zář 2017

@miba10 já tam byla fakt na výsost spokojená a ani a dalším dítětem jinam nechci ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru