Porodnice Jindřichův Hradec. Chválím

vojtisek2007
2. zář 2008

Já bych jenom chtěla pochválit Jindřichohradeckou porodnici - a to jak všechen personál na porodních sálech, tak na oddělení šestinedělí a na novorozeneckém oddělení - rodila jsem zde v červnu 2008 (po třetí) - takový nával mamin a porodů co měli denně - a přesto - vstřícné, milé a hezké chování, ochotné pomoci a poradit, ať bylo odpoledne nebo půlnoc.....
Takže díky moc........ 🙂

frufrunka
7. zář 2008

Přidávám se taky k pochvale! 🙂 Já tam rodila poprvé, ale doufám, že se tam co nejdříve budu moct vrátit... 🙂 Všichni milí a usměvaví, krásné prostředí. Prostě to tam ani nevypadá jak v nemocnici. Ale je fakt, že jsem měla nadstandard... A příště ho chci zas, cítila jsem se jak doma v obýváku... 😀

krista
8. říj 2009

janamir • 1d, 32tt • Včera ve 12:18
Ahoj rodily jste některé v Jindřichově Hradci pokud ano, budu ráda za každou informaci? Podud máte zkušenosti, prosím pište

wendulla
15. říj 2010

ahoj, je tu nekdo, kdo ted nekdy rodil v JH? Jake jsou zkusenosti? Co jste vsechno museli mit s sebou? Obleceni, plinky?? A mel nekdo nadstandard? A kolik se za nej plati? Dekuji 😉

blueapple
15. říj 2010

@wendulla
ahoj ahoj, před pár dny v JH rodila moje švagrová, byli jsme se za ní podívat a tiše jsem záviděla (já rodila v ČB). Krásné prostředí malé nemocnice, klid, sestřičky příjemné, prostě pohodička. NIkde žádná plačící miminka...žádný chaos a průchodˇák jako na Karlově mostě....jako v ČB...

Co se týká nadstandardů - je to tam stejné jako v ČB, 3 maminky můžou mít luxusnější ubytování...
1) 1 jednolůžkový pokoj s vlastním WC a sprchou, příslušenstvím, TV (cca 600Kč/den)
2) 2 jednolůžkové pokoje propojené chodbičkou, kde je právě to WC a sprcha (cca 500/den)

Ale co švagrová povídala, i normální pokoje jsou OK. Moc si chválila personál a přístup.
Oblečení na mimi sebou až na odchod z porodnice, ale plínky a např. kosmetiku pro mimi, drogerii pro sebe a další drobnosti měla svoje. Určitě se sem později podívá a popíše podrobněji.

wendulla
16. říj 2010

@blueapple ahoj, dekuju moc za informace. Mame to stejne daleko do CB jak do JH, takze urcite vyhraje porodnice v JH. Diky 😉

ji_ma
26. srp 2011

I já se přidávám k pochvale personálu na gyn.-por. odd. jindřichohradecké nemocnice. Přístup k pacientkám byl profesionální, přesto však milý a lidský. Totéž platí o osazenstvu operačního sálu. Bohužel sestřičky na bečárně se nepřetrhnou, po císaři přinesou mimi rodičce na postel, odejdou, za pět minut se vrátí s dotazem, jestli se kojilo a zase dítě odnesou na bečárnu. Prostě hrůza. Po připomínkách, že mimi stále nepilo, se na Vás dívají jako na zjevení. A když už dítě nejí 3 dny a sestra přijde s tím, že ho nechala celou noc hladové, aby se ráno napilo, tak to už vážně není normální. A jak to dopadlo? Třetí den vizita lékaře z dětského odd., zděšení v jeho očích z podmínek a jednání sester a okamžitý převoz na novorozenecký JIP! Tam by se měly jít sestry z bečárny podívat, jak vypadá přístup k rodičkám (kojení, koupání, atd. atd.). Nebe a dudy. Takže rodit v JH ano, ale doufejte, že nenarazíte na aroganci a neochotu bečárenských sester, ať nemusíte trávit zbytečně několik dalších dní na dětském oddělení.

jennyska
22. led 2014

Ahoj @vojtisek2007 @ji_ma @wendulla @blueapple a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Jindřichově Hradci do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-jindrichuv-... pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru