Porodnice Jindřichův Hradec nebo České Budějovice?

theodorek
17. bře 2014

Ahoj mám to stejně daleko do obou porodnic a nemuzu se rozhodnout kam.

marecekavendulka
18. bře 2014

No JH je více komorní,maminky si to tam chválí,přístup personálu na jedničku. V ČB se rodí jak na běžícím páse,podle toho to tam občas vypadá,ale mají tam špičkovou péči,kdyby se miminku něco stalo,tak v JH ty podmínky nemají.Takže pokud nemáš strach,že s miminkem něco bude (ťuk,ťuk),tak já bych jela do JH.Já budu rodit v ČB,protože to mám přes dvě ulice od domu. 🙂

theodorek
autor
18. bře 2014

mno právě tohle mi říká hodne lidi a i v JH se mi to libi vic tak se zatim priklanim že budu rodit tam...

mon_88017
19. bře 2014

@theodorek rodila jsem v ČB před měsícem, porodnice natřískaná k prasknutí, ale na přístup personálu si nemůžu stěžovat, i když bylo plno a sestřičky i doktoři museli padat únavou hubou na ústa, tak se mi všichni věnovali a starali se o mě jak o vlastní 🙂

evcakl
26. bře 2014

já už jsem tedy rodila v říjnu 2013 v ČB a žádný problém..spokojenost a když jde všechno jak má, je člověk za pár dnů doma, takže pokud bude druhý mimčo tak zase ČB i mimo to také to mám za barákem co by kamenem dohodil 😀

brendamonique
8. dub 2014

@theodorek - Ahoj, jsem taky od JH a chystám se už po druhé rodit tam, sice jsem v nové porodnici co tam mají ještě nerodila, ale i tak jsem si nemohla stěžovat, teď jsem v těhu byla hospitalizovaná na gyn. oddělení a nemůžu si na nic stěžovat. Hlavně paní dr. Šteflová,která má super přístup a hlavně si dává na všechno velký pozor. Doktoři co jsou tam pendlují mezi porodnicí a gyndou, proto jich je tam také více na směně. 😉

lili_2
19. čer 2018

Ahoj holky jsem v 34 týdnu a rozhoduji se kde budu rodit, máte některá čerstvé zkušenosti z jindřichohradecké porodnice?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru