Porodnice Kladno - zkušenosti

lucie0205
23. čer 2018

Dobrý den dámy. Prosím jakou zkušenost mate s porodnici v kladně? Obrázky na internetu mě vyděsily, tak samo jako návštěva screaningu ( místo ) bylo mi řečeno ze porodní sál je po rekonstrukci, ale lůžkové části ne. Recenze na celkovou porodnici jsem našla jen staré. Přistěhovala sem se z Ostravy, tam je narozen první syn. Jsem od Kladna 15 min. A zvažují zda jet na Kladno a nebo dřív do Ostravy kde mužů byt u rodičů do porodu i po. Děkuji za vaše zkušenosti jak s místem, přístupem sestřiček i doktorů. Přeji všem krásný a klidný den. Ještě dodám ze jsem na kladně byla na revizi v červnu 2017 a byla to katastrofa. Jenže je prý rozdíl když ste na poradním a nebo pokoji po revizi, který vypadal jak u řezníka.

eillie
23. čer 2018

Ahoj, já teda osobní zkušenost s Kladnem nemám, ale pocházím tam odtamtud a nikdy bych nikomu kladenskou nemocnici nedoporučila. Stačí co slýchávam od známích a kamarádek. U nás se říká, že kdo chce umřít jede na Kladno 😄 samozřejmě píšu jen to co jsem slyšela poreferovane atd. Jinak my od Kladna všichni jezdíme do nemocnice do Prahy, dojezdová vzdálenost a lepší péče

jaaanaluk
23. čer 2018

Rodila jsem zde v 2016, porodni saly jsou moc hezke. Sestinedeli je stare, pokoje po 4. Koupelna na hodbe. Ja byla na nadstandartu s koupelnou na pokoji. Doktori i sestricky byli fajn.

syba993
23. čer 2018

Já sem na Kladně rodila v srpnu 2014 a teď sem tam ležela, než sem musela odjet na Moravu z rodiných duvodů. Porodní sály jsou hezké po rekonstrukci. Ale sestinedělí je staré, pokoje jsou po 4 a ty co čekají na porod jsou tam po 6... sice je to vymalované a je v pokoji kde se čeká na porod i televize, ale nic moc. Já bych na Kladně už nerodila. Jsem ráda, že druhý syn je narozený v Ostravě. Vaří uplně na houby. Mě tam nikde nic nechutnalo... A jídelna je na chodbě. Pokud jsou ještě navštěvy tak se to tam dost plete. A koupelna je na chodbě a to i záchody

pavca1982
23. čer 2018

Na Kladně jsem rodila 2x je to už 13 a 11let v té době teda nic moc.Loni jsem rodila ve Slaném a tam jsem byla celkem spokojená .Taky je to u Kladna.Teď čekám čtvrté a rodit chci v Rakovníku, taky to není daleko od Kladna.Možností máš víc.😊

michvolka
30. kvě 2020

Rodila jsem 7/2019, vsechno uplne v pohode, porodni saly v soukromi, krasne, se sprchou a koupelnou. Sestinedeli mi hlasili dopredu, ze je osklive, ale me to tak zle vlastne neprislo. Na pokoji se 4 maminkama, druhy den jsem sla na soukromy pokoj, kde od rana do vecera mohl byt i pritel, priplatek 600 na noc. Sestry i doktori prijemni, sikovni, prcka nam hned po porodu rozdychavali, vse ok. Super ze na miste vysetruji kycle, coz neni standard vsude. Vsechno tam mate zdarma a dostupne, kosmetiku pro dite, obleceni pro oba, pleny, vlozky, zavinovacky atd., to je celkem nezvykle. Proklamuji ze muzete rodit jak chcete, mimo vodu, ale ja jsem nemela tu potrebu to testovat. Rozhodne doporucuju, zejmena po tom co jsem slysela zkusenosti kamaradek z nekterych prazskych porodnic...

petula198
24. čer 2020

@pavca1982 Dobry den, jen se vas chci zeptat jaky to bylo v Rakovníku v porodnici? Taky nad tím uvažuji..Děkuji 🙂

pavca1982
25. čer 2020

@petula198 Dobrý den, v Rakovník jsem byla jen 20 hodin po porodu ( rodila jsem ambulantně) a se samotným porodem a i s tímto krátkým pobytem tam, jsem byla opravdu moc spokojená. Syna jsem rodila obráceně byl v poloze KP a tady mi umožnili takový porod.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru