Porodnice Klatovy. Máte zkušenost?

kaculinek1
24. bře 2011

Ahoj všem, ráda bych se Vás zeptala na Váš názor a na zkušenosti s touto porodnicí. Nějak nevím, která porodnice by pro mě byla nejlepší. Klatovy jsou nejblíž, ale stále váhám.

zanet93
2. únor 2014

Tak zvitezili Strakonice ptala jsem se doktora na rozdil a rekl mi, ze vyhodou klatovske porodnice je to, ze kdyz je neco s miminkem tak zustava v peci v kt s maminkou. A ve strakonicich prevazi do pisku nebo cb.

dajda28
5. bře 2014

ahojky,já se chystám do Klatov na plánovaný císařák v květnu.Tak jsem taky zvědavá,jaký to tam bude.Slyšela jsem zatím jen samou chválu.Se synem jsem byla v Plzni u Mulačů,ale tam se totálně změnil personál a na Lochotín do tý fabriky se mi fakt nechce.Klatovy mám blíž a navíc tam operuje můj doktor.Tak jsem zvědavá 🙂

vosinka
21. čer 2014

Klatovskou porodnici mohu jen a jen doporučit. 🙂

tamiraa
13. črc 2015

Bohužel velmi negativní zkušenost. Bezdůvodně ignorovali porodní plán, arogance, zbytečný nástřih s dlouhodobými následky. Trauma fyzické i psychické dlouho po porodu.

kittym
12. pro 2015

@tamiraa ahoj, nevim jestli se tu jeste obcas objevis, ale mohla bys mi napsat vice? Klidne do SZ. Vaham Klatovy nebo Lochotin (kde je pry strasne poporodni odd). Dulezity je pro mne bonding, pomoc s kojenim a idealne zadny nastrih (budu cvicit).. Tak nevim jak se rozhodnout

fenclicka
18. srp 2016

ahoj, za sebe mohu klatovskou porodnici doporučit.. rodila jsem tam teď v létě a nemůžu si vůbec na nic stěžovat.. byl to můj první porod, takže jsem nevěděla do čeho jdu, ale jak porodní asistentky tak paní doktorka byly moc ochotný jak poradit, tak i psychicky povzbudit, což je opravdu velká pomoc 🙂 sice jsem byla na předporodním kurzu a četla jsem si, jak porod probíhá, ale v těch bolestech jsem si na to ani nevzdechla.. nemůžu hodnotit, jak plní porodní plán, protože já měla v plánu jen jedno - mít to rychle za sebou 🙂 nástřih jsem měla, ale jak řekla vrchní sestra na předporodním kurzu - když není nutný, tak ho nedělají, protože si tím vlastně přidělávají práci, když pak musí šít 🙂 a i když jsem na porodním sále po těch bolestech řekla, že už v životě rodit nebudu, tak kdyby přece jen, šla bych ráda zase do Klatov 🙂
můžu pochválit i poporodní péči a pomoc s kojením, na to kladou velký důraz..
vyzkoušela jsem v Klatovech i dětské oddělení a musím taky konstatovat jen spokojenost 🙂

mnm2107
11. říj 2016

já můžu klatovskou porodnici všem jenom doporučit. Všichni od doktorů přes sestřičky po uklízečky byli moc milí a ochotní. Se vším nám poradili.
Jediná věc, kterou můžu kritizovat, se stala hned na začátku porodu. Když jsem přijela do porodnice, tak akorát přijímali jinou maminku, tak mě nechali asi hodinu čekat na chodbě, než mě vůbec vyšetřili.
Ale od té doby všechno super. Při porodu mi sestřičky moc pomáhali a psychicky mě podporovali. Mám pocit, že jsem porodila jenom díky nim 🙂 Měla jsem nástřih, ale zahojil se snad za čtrnáct dní, měsíc po porodu jsem o něm vůbec nevěděla.
Na šestinedělí jsme byly na pokoji tři a pokoj byl malinký, ale dalo se to přežít. Sestřičky za námi chodily každou hodinu, a se vším nám pomáhaly. Můžu jenom potvrdit, že kladou velký důraz na kojení, dokonce jednu maminku přemluvily, aby zůstala ještě jeden den, že jí pomůžou se rozkojit, aby nemusela krmit UM.
Byla jsem tam opravdu moc spokojená a jestli budu ještě někdy rodit, tak určitě zase tam

noragrey
29. dub 2019

Ahoj holky, aktualizuji zdejší téma (snad to nevadí, nechci zakládat x-krát stejné téma).🙂 Za cca měsíc mě čeká den D a já pořád ještě váhám, kde rodit. Prosím, je tady někdo, kdo má aktuální zkušenosti z porodnice Klatovy, případně Domažlic? Byly jste spokojené s péčí v průběhem porodu a po něm? Moc děkuju všem, kdo si najde čas a napíše. 🙂

disa
15. kvě 2019

@noragrey Ahoj, já jsem rodila 2x v Klatovech a nemohu si stěžovat. Sestřičky příjemné a doktoři se snaží ve všem vyhovět.

noragrey
15. kvě 2019

@disa Ahoj děkuju za odpověď.🙂 Šla jsem do Klatov i na předporodní kurz a všechny sestřičky tam byly opravdu příjemné a vstřícné, tak to asi vyhrají.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru