Porodnice Kolín. Jaké máte zážitky?

dumbice
12. čer 2008

Tak zakládám nové téma protože jsem tady o této porodnici nic nenašla pouze holky z Kolínska a okolí a proto se chci zeptat jaké zážitky máte z této porodnice 🙂 Moc děkuji za odpovědi

beruska21
17. čer 2008

Ségra rodila v kolíně a byla spokojená, rodil jí její gynekolog a navíc byl volný nadstandart pokoj, takže to měla celkem v pohodě, jen prý jedna sestra jí tam vynadala, že jí něco ukazovala už včera tak že podruhý už to opakovat nebude ☹
Ale mě zrovna včera můj gynekolog říkal, že jsem udělala dobře, že jsem si vybrala porodnici v praze a ne tady kolínskou, že prej ten přístup tady je děsnej... 😅

kruguer
17. čer 2008

Já jsem z Prahy a chystám se zase do Kolína, ale taky jsem nikde nic nenašla, takže pokud má někdo osobní zkušenost, budu moc ráda. V Kolíně aspoň budu mít postel 🙂 Tady v Praze se zaregistruju a pak mě stejně pošlou do háje, že není místo 😒 Ale asi je to vždycky o lidech, na nepříjemnou krávu člověk může narazit kdekoli 😉

dumbice
autor
17. čer 2008

No já se nechtěla dočkat toho že budu rodit v Praze a oni budou mít plno a o já budu objíždět všechny Pražský porodnice. V Kolíně se jim prý ještě nestalo že by posílali rodičku jinam. Byli jsme na jejich kurzech a ukázali nám sály a hekárnu a manželovi se tam moc líbilo tak nevím. A je pravda že nepříjemný můžou být i v Praze kamarádka byla u Apolináře na kurzech pro páry a byl to prý otřesný zážitek a to to platila a tady to mají zadarmo. No taky bych ráda uvítala více holek se zkušeností z této porodnice. 🙂

romankav
17. čer 2008

V Kolíně jsem nerodila, ale jedna dula mi vykládala, že zde pracuje bývalý primář z Vrchlabí (ten, co tam proslavil přirozené porody) a že je to tam fajn. Musím říct, že neprofesionální přístup se najde všude, záleží jen na lidech.

beruska21
17. čer 2008

No já mám pocit, že právě kolínská porodnice bude mít dost velkej problém s příjmem rodiček...Doktor mi řkal, že je tu teď obrovský nárust rodiček a že není přesvědčený že to kolínská nemocnice pobere...Ale pravda je že to samé může být v Praze...

kruguer
18. čer 2008

Dumbice a v kterém týdnu začínají předporodní kurzy?Tam se zatím registrovat k porodu nemusí, je to tak?Moc díky

dumbice
autor
18. čer 2008

No oni tam mají jako by předporodní kurz kde ti ukáží sály a řeknou kdy jet do porodnice a tak a mají to každou druhou středu ve tři hodiny. My jsme tam byli skoro dvě hodiny než nám to ukázala a všechno řekla ta předporodní asistentka. Byla celkem příjemná. Registrovat se tam prý nemusíš, prostě až tě tvůj doktor pošle že už máš chodit do porodnice na monitor, tak tam začneš chodit, je to asi ve 36 tt.

nensy
18. čer 2008

no já jsem teda nerodila v kolíně ale v čáslavi ale kamarádka tam rodila á už by tam prej nešla druhé rodila taky v čáslavi

dumbice
autor
23. čer 2008

Tak jsem se dozvěděla že zavřeli porodnici v Kutné Hoře tak si myslím že v Kolíně asi začne být pořádně narváno stejně jako v Čáslavi. Opravdu tu není ani jedna mamina co by měla zkušenost? 😲 Prosím prosím 😀

markyzka
24. čer 2008

Ahoj 🙂

Já rodila v Kolíně 29.11.07......a byla jsem tam moc spokojená 😵 Příště budu rodit zase tam.......všichni na mne byli moc hodní a milí, původně jsem chtěla nadstandard, ale ten nebyl volnej.......a nakonec jsem byla ráda, že můžu pokoj sdílet ještě s někým jiným 🙂 Jsou tam neomezené návštěvy na pokojích, pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením.....to v Praze jsem slyšela - např. v Podolí - že jsou návštěvy jen v omezenou dobu.....a na chodbě. Měla jsem štěstí na personál - jedna PA se ke mně, resp. k Samuelkovi, dokonce hlásila i po třech měsících 🙂

kruguer
25. čer 2008

Markyzko, díky.KOnečně nějaké infomrace s osobní zkušeností.Doufám, že budu mít stejnou kliku jako ty 😉

markyzka
25. čer 2008

Kruguer.....vůbec nemáš zač 🙂 Přeju ti, resp. vám všem, co nejhezčí vzpomínky na porod 🙂

maruja
12. dub 2012

ahoj, obnovuji téma, nevíte někdo náhodou seznam co do Kolínské porodnice??

Díky moc všem

maruja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru