Porodnice Kolín, máte zkušenosti?

petulle01
30. kvě 2012

Máte prosím někdo zkušenosti z porodnicí v Kolíně a jaké? Co ssebou za věcičky na mimi? Slyšela jsem,že prý nechtějí své oblečky? předem děkuji za odpovědi🙂

daphney
1. čer 2012

chystám se v Kolíně za pár týnů porodit... Byla jsem na jednorázovém přrdporodním kurzu a doporučuji ho absolvovat,jinak žádnou zkušenost zatím nemám...ale třeba ti za měsíc poradím víc 🙂

dostyna
31. srp 2012

ahoj, na mimčo si nemusíš brát oblečení,oblékají prcky do erárních. Já jsme si pár kousků vzala,tím nic nepokazíš.Akorát pozor at ti ho pak nepřevlečou a tvé kousky nezmizí 🙂 Jinak kosmetiku na miminko,vše dostaneš.Plínky svoje,ty se nedávají.Kdyby jsi potřebovala ještě něco vědět,pisni

barevka
31. srp 2012

Ahoj, už je to chvíle, ale myslím, že se nic nezměnilo. Oblečení jsem nebrala, malá dostala erár - stačilo to. Určitě si vezmi vložky, těch byl nedostatek.
Jinak při porodu záleží na tom na koho narazíš, já měla naprosto výbornou porodní asistenku. Na poporodním nám toho moc neřekli, takže jsem byla ráda, že jsem věděla jak přebalit. Jak koupat a oblíkat nám názorně ukázali až druhý den odpoledne, asi záleží na tom, kdy porodíš...
Jinak vše v pohodě, péče taková normální, řekla bych 😉

daaniela
24. říj 2012

Ahoj, byla jsem na předporodním kurzu a tam nám doporučovali vložky, plenky, vlhčené ubrousky, kojící košili a minimálně dva ručníky - vše jsem využila, takže určitě vše uvedené vzít sebou😉 Taky něco na opruzeniny, dostali jsme sice nějaké vzorečky, ale radši jsem používala rovnou jednu značku, co jsem si vybrala už před porodem.
Co se týče porodu, tak super, vše proběhlo v pořádku a chovali se dobře, na oddělení šestinedělí je to člověk od člověka, někdo je protivnej, ale vždycky se najde i někdo, kdo je fajn a kdo poradí, takže já jsem si vždycky nechala dotazy na ty milé sestry a s nimi se radila a popovídala. Držím palce, ať je vše v pořádku!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru