Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

petule.h
30. říj 2008

měse ke konci lukáš vůbec skoro nehýbal vždY jsem musela jít do vany aby se probral tou teplou vodou abych se ujistila, že je ok

matru
30. říj 2008

Petule: hezký fotečky, taky ani nevypadáš, že jsi rodila.Jak to holky děláte? Já byla jako opuchlá příšera ☹

petule.h
30. říj 2008

jen 8kg nahoře a hned byli dole 😀

matru
30. říj 2008

to já opačně, po porodu byly dole 🙂 zato teď 😠

petule.h
30. říj 2008

neboj, já taky přibírám +2 a zase pak -2 😢

matru
30. říj 2008

já pořád+ no snad až nebudu kojit, ale to bude tak za rok, Nelinka moc příkrmy nechce, radši se kojí 🙂

ducky
30. říj 2008

Taky jsem koukala na fotku doma z porodnice 🙂
To se tak někdo má 😀
Já budu muset hóóódně schazovat, potřebuju nejen kila nabraná v těhu, a že těch bohužel taky není málo.

Teď se tam Bětka vrtí a právě mi zaryla pod žebra 😠 😀

matru
30. říj 2008

asi ti chce potvrdit, že je ok 😀

petule.h
30. říj 2008

to je dobře 🙂 , ještě vám hodím manžu

katchula
30. říj 2008

Jee Petule tak konecne mas album. Pekny fotky, fakt vypadas stihle hned na ty fotce prvni den doma z porodnice 🙂 A kluci jsou fakt roztomiloucky 😵 😵

petule.h
30. říj 2008

holky díky, ještě jsem vám tam hodila tatíčka a jdu si napsat nákupek, odpo razím na povyražení 😀

matru
30. říj 2008

No teda, kdepak budeš povyrážet ? 😀 A kdo hlídá? Já jdu příští středu a těším se jako blázen 🙂
A 6.11. máme výročí svatby-10let, tak nevím jak to oslavíme, původně jsem myslela nějakou romantiku-víkend v Paříži nebo něco podobnýho, ale vzhledme k Nelince tak oslavíme až 11 let 🙂

petule.h
30. říj 2008

no povyražení, jako že vypadnu s dětma nakoupit mezi lidi 😀 ..ještě jsem vám tam hodila mě těhotnou

petule.h
30. říj 2008

já zase dnes rozeslala nabídku na léto do itálie po všech známích, taky se těším na dovču

ducky
30. říj 2008

Petule rodinka jak do reklamy 😀

Matru mi letos taky výročí vynechali, měli jsme 2 roky 16.9., jenže manža byl na školení.
Takže bylo prd, dali jsme si pusu a nic.
Ale příští rok plánujeme s kamarádama oslavu v brazilském Ambiente.
Oni budou mít 2 roky 1.9. a my 3 roky, takže to šoupnem někam do prostřed a půjdem si narvat pupky.
Manža tam ještě nebyl, tak aby si taky užil 😀

Tak teď se Bětka rozhodla, že mámu ještě seřeže. Asi jí půjdu ukázat tu postýlku. 😀

oskarka
30. říj 2008

Ahoj holky, jsem stále v celku 😠 .
Dopoledne mi píchli plodovku, tak uvidíme, zda se to úž konečně pořádně rozjede. Teda, že budu trávit tolik dní v nemocnici, to jsem si tedy ani ve snu nepředstavovala.

katchula
30. říj 2008

Alco chudatko nase, to musi byt uz fakt na hlavu 😢 A my jsme Te tu uz odrodily, ja si teda byla jista, ze mimi uz musi byt na svete. Tak se drz, doufam, ze uz to bude rychlovka!!

petule.h
30. říj 2008

my taky měli 3 roky v srpnu, taky pusa a nic, počkáme si na příští rok a v září odletíme s dětičkama a v červnu autem do té itálie
oskarka, tak držím palce..já taky ležela 2 dny na tom prvním pokoji šestinedělí a všichni okolo rodili a já furt čekala , až mě řízli 😀 , ale neboj , už se dočkáš

petule.h
30. říj 2008

ať to bude jak koliv, hlavně, že bude mimi venku

katchula
30. říj 2008

petule a oni tam maji nejaky specialni pokoj pro tyhlety "cekatelky"?? Ja na to prave myslela jestli se lezi treba uz spolecne s nejakou maminou, ktera uz porodila nebo je to nejak oddeleny.

ducky
30. říj 2008

Alenko tak to je už fakt děs. Ten tvůj mimísek si ze nás všech střílí, že? 😀
Ne, hlavně ať už se zadaří, jak psala Katchu, my tě už odrodily a ne poprvé, že? 😉
Držíme palečky 😉

petule.h
30. říj 2008

na oddělení jak jsou maminy je jeden pokoj hned nakraji, kde jsou tyhle maminy co jdou na příjem a čekají na vyvolání porodu, tam dají třeba maminy co jim praskla voda a nic se neděje, jsou tam jen 3 postele, tam jsou holky kde se to nehejbe a čeká se, jak se to rozhejbe...já tam byla 3 dny, nebo si můžeš zaplatit nadstandart a čekat tam sama

oskarka
30. říj 2008

jj, je to přesně tak jak píše petul, jsme tu tři

petule.h
30. říj 2008

já ležela u okna 🙂

petule.h
30. říj 2008

přijali mě ve čtvrtek ráno, dostala jsem asi 4 vyvolávačky a v sobotu mě krz špatné ozvy asi ve 2h ráno odvezli na sál, tam mě taky prdli vodu a nakonec mě řízli

petule.h
30. říj 2008

v 6:02 se tomík narodil

petule.h
30. říj 2008

pak ještě kapačku na sále s nějakou vyvolávačkou, voda byla zkalená a tomovi hrozilo přidušení, takže šel ven okamžitě

ducky
30. říj 2008

Holky to přenášení je letos asi nějak in 😝 😀
Dnes byla v poradně mamina a zaslechla jsem, jak říkala manželovi, že jestli během víkendu neporodí, že by v pondělí nastoupila na vyvolávaní.
Tak já nevím, proč ty naše miminka s náma tak žertují 😀

petule.h
30. říj 2008

😀

oskarka
30. říj 2008

přijali mne v pondělí, už je čtvrtek a ještě nic, ale snad to mimi ze mne dneska už musejí nějak vyndat pokud nebude chtít samo, ne? Když už plodová voda je píchnutá a odtéká.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru