Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

matru
31. říj 2008

HOLKY!!!!!!!!!Mám zprávu od DuckY!!!!!!

katchula
31. říj 2008

Matru tak nenapinej!!!!

matru
31. říj 2008

Cituji:V 1.15 mi praskla voda.Jsem po globuli na otevření porodních cest.Asi ve 4 rano jsme se potkaly s Alenkou na chodbe,stale byla 2 v 1. 🙂
HURA!!!!Budou dnes 2 miminka!!!!! 🙂 🙂 🙂

katchula
31. říj 2008

Jeeee tak to je parada, mam velkou radost 🙂 🙂 Tak ji moc pozdravuj a ze drzime palce at to ma rychly prubeh.
Ja musim jit ted neco vyridit, tak jsem zvedava kdy Ducky napise, ze uz ma Betusku u sebe.

matru
31. říj 2008

Napsala jsem, že všicni držíme palce, hned jak se něcoi dozvím, tak to sem písnu 🙂

matru
31. říj 2008

Takhle se rodí 🙂
a pěkně v pátek, aby měl manžel celý víkend na oslavu 😀
Katchu: to je trochu motivace, ne? 😉

jajinka27
31. říj 2008

ahooj

koukám že nakukuju právě včas 🙂))) Tak Ducky to takhle pěkně zvládla, tak držím palečky ať je vše v pohodě 🙂))

matru
31. říj 2008

Ahoj Jaji, jo jo, jdeš v pravý čas 🙂
Ted mě napadlo,že pokud bude mít Oskarka také holčičku, narodí se v jeden den dvě Bětušky 🙂

petule.h
31. říj 2008

já rodila z pá na so a ze so na ne 😝 😀

petule.h
31. říj 2008

no prima tak už ter´d jen ty katchulo

petule.h
31. říj 2008

myslím v tohle období 😀

matru
31. říj 2008

no to by byla bomba, kdyby se tam sešla Vrana, Oskarka, Ducky i Katchu 🙂 a Marcet by mohla mít noční 😀

petule.h
31. říj 2008

no myslím, že na jaře se sejdeme vechny 🙂

matru
31. říj 2008

to jo, třeba i dříve 😉

matru
31. říj 2008

Holky, já ted jedu na ty nákupy, ukážu se až pozdě odpo nebo večer, snad už s novinkama 🙂 tak zatím pa 🙂

petule.h
31. říj 2008

jak to, že ty máš na všechny mobily??? vy jste se už sešli?

matru
31. říj 2008

my jsme si je napsaly do IP 🙂 právě abychom byly v obraze, kdo rodí 🙂 mizím pa 🙂

petule.h
31. říj 2008

tak to jste holky šikovný 🙂

marcet
31. říj 2008

ahoj,přesně jak psala matru,marcet má dneska noční 😀
jenom Vrana s Karolínkou neleží na šestinedělí ale na třetím patře na nedonošeneckém....

vrana
31. říj 2008

Ahoj holky, vrana už neleží, dneska nás nakonec nečekaně pustili domů. Hurá, tak doufám, že už jsme v pořádku 😉

vrana
31. říj 2008

Uf, tak jsem vás jakž takž dočetla. Koukám, že Oskarka s Ducky už to mají při troše štěstí za sebou, doufám že moc netrpěly a půjdou brzy domů. 😉

Jinak zpráva od Baji, včera jsem s ní mluvila, byla na nadstandardu, protože pořád nemohla chodit, kvůli cévce. Nakonec jí udělali nějaký vývod z břicha a řekli že může domů. Chudinka, ta si to taky vyžrala ☹ . Ale dnes už by měla být doma, tak snad jí bude líp a líp. Doma je prostě doma 🙂

jajinka27
31. říj 2008

jůů Vrani tak to je super že už vás pustili 😉 tak teď už si to budeš jen užívat 🙂

petule.h
31. říj 2008

Ahoj všem a hlavně vráně:
strašně ti držím palečky aby start byl bez komplikací a moc Vám přeji štěstíčko...už to máte za sebou, úplně si pamatuju, jak jste s katchulou psaly na koníka, já byla o trochu týdnů víc jak vy s matru a dnes už to máme venku, kromě katchuly...no zase tu máme jiné kočky...takže se držete holky a moc gratuluju, je prima být už doma co???
marcet: škoda, jen my jsme se nepotkaliy, nicméně si vybavuji na nadstandartu ještě na gyndě, jak tam přišla za sestrama pokecat holčina podobná tobě, byla to ta starší co má 2 dcery a střídala se s tou mladou v culíku černovlasou...super sestry..tak jsi to možná byla ty
teď už jen držím palečky holkám, snad to mají za sebou 🙂

petule.h
31. říj 2008

vrana: je moc hezká a byl jí kus, my na vás ztráceli téměř 30 dkg a 2cm...hlavně, že jste doma 😀

vrana
31. říj 2008

petule ahoj,no kus jí byl, teď má 3940 a pořád spí, že ji musím budit pomalu na každý krmení. Být doma je fakt úžasný. Bylo to hodně psychicky náročný, tak hurá že to máme za sebou. Někdy až se všechny sejdeme, tak vám povyprávím, co jsme si tam zažily, tady na to není prostor. Což mě napadá, jestli bychom si pak neměly založit nějakou jinou diskuzi, když už tu nebudeme řešit kušenosti s Krčí??

petule.h
31. říj 2008

asi jo s tou diskuzí.jinak neboj, za chvilku jí na krmení budit nebudeš 🙂 to si myslím 😀 ale třeba jo, no musíme to probrat...tak se držte pa a buď ráda, že spinká 😀

katchula
31. říj 2008

No nazdarek 🙂
Vrani krasna fotka, to je super, ze vas pustili a takhle pred vikendem 😉 Ted uz bude urcite vsechno jen dobry a je prima, ze Kaja je takovej spavec 😀 Trochu jsi me vydesila s tou Baji, teda ta si to chuderka asi taky vyzrala se vsim vsudy 😒

No ale holky ne ze nas zbyly "cekatelky" tady nechate samotny!! Novou diskuzi klidne zalozte a dejte mi pak vedet pres IP treba.

katchula
31. říj 2008

Frcime na ty nakupy, pak sem mrknu, zatim papa 🙂

marcet
31. říj 2008

Holky nevíte jak se jmenuje Ducky jménem..abych věděla,že je to ona,když dneska mám tu noční..abych se pak nehlásila k někumu jinému 😀

petule.h
31. říj 2008

marcet to bude vědět určitě 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru