Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

vrana
2. bře 2009

No já si to moc sama sobě neumím představit. 😅 V naší diskuzi ta jedna holčina co masírovala, tak to taky nedělala sama, ale dělal jí to manžel. Ono si tam asi moc takhle na konci nedosáhneš 😀

priorita
2. bře 2009

hlásím vysvobození!!! Dokonce jsem dostala i sladkou odpustku 😀

hrusti: nechce, nechce ☹ bude asi líná po mamince 🙂

vrana
2. bře 2009

priorita 😀 😀 😀

hrusti
2. bře 2009

Vrana, no ja bych si tam pres to bricho nesahla 😀 . Rikala jsem to manzelovi a ten se ze zacatku moc netvaril a pak rekl, ze kdyz mu koupim gumove rukavice, takze to zkusi 😀

vrana
2. bře 2009

gumové rukavice 😝 já nevim no, moc si to neumím představit a prý je to dost nepříjemný

hrusti
2. bře 2009

no ja si to taky neumim predstavit, protoze to urco se zacatku boli nez se ta hraz trosku roztahne. No, uvidime, jeste mam tak 2 tydny cas na premysleni 😉

kofila78
2. bře 2009

Holky, my masírujeme a je to dobrý. Ale je fakt, že ze začátku to docela bolí (tím se prý pozná správně vykonaná masáž), tak po 3. opakování už to nebolí ani netlačí a je tam fakt hodně znát, že to povolí, tak třeba to i k něčemu bude 🙂 Ale sám si tam člověk nedosáhne ani náhodou.

priorita
3. bře 2009

Ahoj holky, tak se hlásím z další kontroly...dneska byl v poradně Dr. Menšík - to je takovej fešnej a sympatickej chlapík 😵 😀 Na všechno jsem se vyptala, asi jsem tam byla mírně za pako, ale jako prvorodička mám samozřejmě strach 😅
Konečně si taky z poradny nesu lepší zprávu...čípek spotřebovaný, otevřená na 1cm. Od včerejška ze mě každou hodinu odejde docela velký kus hlenu...takže pan doktor usoudil, že se to blíží a snad už to taky budeme mít brzy za sebou. Řeknu vám, že je to očistec malá pořád šťourá do močáku, to mi vystřeluje až do zad...od čtvrtka jsem se pořádně nevyspala...ale aspoň teď vím, že ty bolesti k něčemu jsou a že já jsem na porod připravená, teď jen, aby se ta naše kočička umoudřila a už vylezla...
Pokud neporodím, tak v pátek znovu kontrola...

jajinka27
3. bře 2009

pri....tak supeeer, to už se blíží 😉 jinak Menšík je fakt fešák 😵

priorita
3. bře 2009

jaji: jo, taky mám radost, i když jsem docela unavená... No já jsem si myslela, že je to nějakej starší pán a on je to takovej pohlednej chlapík ... hmmmmm 😵

hrusti
3. bře 2009

Priorita: to jsou super zpravicky! Treba tu kontrolu v patek uz nestihnes nebo si te tam rovnou nechaji 😵

priorita
3. bře 2009

hrusti: kéž by 😅

kofila78
3. bře 2009

Priorita: tak to se máš 😉 Já nic moc, nález se mi nehýbe, tak mám přijít v pátek i s věcma a nechají si mě tam - a přes víkend by začli vyvolávat... Snad by se to pak konečně hýblo...

jajinka27
3. bře 2009

kofila....juj, budu držet palce ať se to hne samo 😉

priorita
3. bře 2009

kofila: a jakej máš nález?

kofila78
3. bře 2009

No právě že pořád čípek dlouhý 1,5 cm a jen pro prst 😖 Doufám, že tou malou trapičkou výhružka vyvoláváním nějak pohne 😠

ducky
3. bře 2009

Pri dr. Menšík je nejlepší. Rodil mě a vše bylo naprosto super. Po jeho nástřihu a sešití jsem si druhý den sedla. 😉 A nebýt jeho, tak jsem možná skončila na císaři.
A jinak snad se už Adrianka opravdu pohne 😎

jmisa
3. bře 2009

Ahoj všem.
Priorito, Kofilo, držím palce, ať máte svoje uzlíky co nejdřív v náručí.

Jednu moji kamarádku rodil Tůma a taky si nestěžovala.

ducky
3. bře 2009

JMíšo určitě je tam hora bezva doktorů, ale pro mě je dr. Menšík jednička s hvězdičkou 😀

vrana
3. bře 2009

Ahoj holky, tak koukám, že většina Krčských miminek si teda dává na čas 😝 Tak všem přeju, ať si to rozmyslí a vylezou samy, jinak bude ty, ty, ty! 😀

Jinak Dr. Menšík super, zažila jsem ho v poradně a pak když mě přijali v pátek na vyvolání, tak měl službu na odd. po celou dobu co jsem tam byla, tzn. až do půlky dalšího týdne 😉 . Je moc milej a jen co vlezl do dveří na vizitu, tak byl den hezčí 😉 . Schopnej bude určitě taky, ale vlastní zkušenost bohužel nemůžu přihodit, jen z poradny 😉

hrusti
3. bře 2009

Jejej, doufam, ze nechytnu ten prenaseci bacil, co tady radi 😀

marfuuuska
3. bře 2009

Ahojky všem,
asi fakt krčský miminka nechtěj do tohohle počasí já rodila prvního kluka v termínu a u druhejch dětiček se říká, že jde vše rychleji a opak byl pravdou, přenášela jsem o 4 dny a to strašili, že porodim o měsíc dřív 😉
Jinak dr menšík je super, moje doktorka se zná s jeho tatínkem a když zjistila, že budu rodit v Krči, tak mi ho moc doporučovala, že je jednička. Když přišel na vizitu, tak hned přestalo vše bolet 😀. Já ho u porodu neměla, byla u mě dr Bednářová, ale ta mi padla do oka, ale ta jen dohlížela.
Pri a Kof přeju ať se mimísci umoudří 🙂 Mě pomohlo žehlení, vyžehlila jsem půl koše a pak praskla voda, takže nedožehleno a hurá rodit. 😎

kofila78
3. bře 2009

Marfuuuska, já už zkusila všechno, doma naklizeno, okna se blýskaj... i po schodech chodím a nic, vyžehleno taky máme... je to na palici, no tak snad aspoň si mě tam fakt v pátek už nechají a něco provedou 😝

priorita
3. bře 2009

holky: díky za podporu...dneska je mi psychicky o dost lépe, i když jsem totál vyšťavená, snad dá prďka v noci pokoj a konečně se vyspím..

Kofila: no ten nález je opravdu nic moc, ale i tak je tam toho čípku málo a může se to změnit ze dne na den...uvidíš, že to dobře dopadne. V kolik jdeš v pátek do poradny???

vrana
3. bře 2009

kofila a pri, držím palce, ten konec je fakt na palici. Vím o čem mluvím, denně jsem sem holkám psala, že zas nic, vytírala jsem na kolenou, myla okna, sexovala, teplá vana, víno, schody a všechno naprd 😝 Tak snad budou mít ty vaše děti víc rozumu než tenkrát to naše 😀

ducky
4. bře 2009

Tak holky jak to tady vypadá, už rodíte? 😉 😀

priorita
4. bře 2009

ducky: co myslíš??? jasně že nééééééééééééé ☹ ale konečně jsem se vyspala...malá byla v noci v bříšku jako andílek a já spala skoro 12 hodin ... jééé, jak mě je krásně!!! 😀

ducky
4. bře 2009

Pri tak to je fakt síla teda ☹ Se tam Áďa nějak zasekla, ne?
Anebo tě v noci nechala vyspat, aby jsi měla síly na tlačení 😀

priorita
4. bře 2009

ducky: no já jí to včera říkala, že jestli chce vylízt, tak ať to nechá na dnešek, že maminka je KO. A ráno jsem se probudila se strašnou bolestí v podbřišku, ale místo do porodky jsem letěla na záchod. Zase obrovskej kus zátky...teď mě teda maličko pobolívá podbřišek a přechází to do zad, ale pravidelnost v tom není...tak jsem spíš jen přespalá...

ducky
4. bře 2009

Pri já myslím, že se to u tebe fakt všechno chystá. Teď jen kdy to bouchne 😀
Kdyby to tak člověk věděl, viď?
I když já jsem si to tady trochu vyprorokovala 😀
Jsem psala holkám ze srandy, že kdybych druhý den nepřišla, tak vědí co 😀 A nepřišla jsem 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru