Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

priorita
4. bře 2009

marfuska: ja se těším 🙂 a moc

ducky, jaji: no už tomu začínám věřit, jen doufám, že vám tohle nebudu psát ještě zítra...kdyby cokoliv, mám internet v mobilu, tak dám vědět jak jsem dopadla...holky, jela jste některá do porodky v noci???

marfuuuska
4. bře 2009

Jela jsem s oběma klukama v noci. S prvnim po půlnoci a s druhym kolem jedenáctý. Myslim, že je to lepší v tom, že maji víc času. Jen kdybys jela v noci, tak si nic nedělej ze sestřiček na příjmu některý jsou dost nepříjemný, ale nahoře už jsou moc hodný 😉 .

priorita
4. bře 2009

marfuska: takže nejdřív mě přijmou dole..vyšetří mě a pak teprve pošlou nahoru na sál???

jajinka27
4. bře 2009

pri...juj tak to dej vědět, budeme zvědavé 😉 a jak ti je teď??

marfuuuska
4. bře 2009

Nejdřív tě přijmou dole kam chodíš na kontroly, pak podle nálezu. Buď tě pošlou na sál a tam s tebou myslim už může i taťka a když nebudeš jestě dost otevřená, tak tě pošlou na šestinedělí nahoru, ale tam půjdeš sama.

jajinka27
4. bře 2009

já myslím že když nebudou mít plno tak tě možná pošlou na sál 😉

priorita
4. bře 2009

jaji: no už nebolí jen záda, ale i bříško...a taky mi přijde, že už ho mám tvrdé pořád...jen ty intervaly jsou pořád kolem sedmi-osmi minut ☹

marfuska: díky, minule jsem byla otevřená na 1cm a čípek spotřebovaný...a co si pamatuju z kurzu, tak PA povídala, že je v jejich zájmu mi to urychlit, tak by mi možná píchli oxitocin nebo co to otvírání urychluje...

jajinka27
4. bře 2009

oxitocin to urychluje, nejdřív ti udělají klistýr a pak tě pošlou do sprchy a pak na sál kde se podívají co a jak 🙂) no a mě pak dali oxitocin

marfuuuska
4. bře 2009

já přijela s odteklou plodovkou, ale nebyla jsem dost otevřená, tak mě dali na šestinedělí, když jsem se otevřela, tak mě odvedli na sál a tam už to šlo jak popsala jajinka.

jajinka27
4. bře 2009

pri...IP 😉 jinak já budu děsně zvědavá a budu koukat na koníka co a jak

ducky
4. bře 2009

Pri já taky jela v noci. Voda mi praskla v 1.15, vzbudila jsem manžu, naházela do tašky zbytek věcí, manža si dal ještě kafe a jeli jsme 😀
Držím palce, aby to šlo rychle 😎
A dej vědět 😀

priorita
4. bře 2009

no jsem holky zvědavá, jak dlouho budu ještě čumákovat doma...nedá se to nějak urychlit?? 😀 Co mám třeba dělat???

ducky
4. bře 2009

Pri tak zkus ještě znova tu vanu, ale já nejsem moc dobrý rádce, já rodila 36 hodin a urychlil to až epi 😕

jajinka27
4. bře 2009

já taky neporadím 😀

a já budu zítra až do 15 bez netu, chjooooooooo

priorita
4. bře 2009

jaji: třeba tu budu ještě zítra ve tři strašit 😀 ...teda tahle kontrakce byla docela drsnáááá áááhhhh ... ale ta další už slabá...

ducky
4. bře 2009

Pri nebudeš 😀
Teoreticky bys mohla i do porodky, tam by ti to urychlili oxytocinem. A pokud bys byla otevřená na 4, tak by jsi šla rovnou na sál, kde by s tebou mohl být manžel. Ale kdo to má čuchat, co?

jajinka27
4. bře 2009

sim tě, já ti dám tady strašit 🙂)) zítra už budeš mamina 😀

vrana
4. bře 2009

pri zkus tu vanu a chodit, aby mimčo melo prostor a mohlo sestupovat dolů. Jinak na urychlení ještě prdnou plodovou vodu, tím by také měly zesílit kontrakce. Tak držím palce! Uf, úplně si vybuvuju, jak mě bylo blbě po tabletě, od tří odpoledne až do půl třetí druhý den, kdy se malá narodila. To byl hnus, ale vyvolávaný bývají horší a delší, tak se neboj, za chvíli už budete s Aďou spolu 😵

jajinka27
4. bře 2009

pri...tak coooo

priorita
4. bře 2009

vana za náma...ještě počkám po kolika přijde ta další, ale tahle přišla po šesti minutách, tak by se mi to tou vanou o minutu zkrátilo...půjdeme se s MM projít, je fakt, že ty bolesti jsou ve stoje intenzivnější...to se vždycky musím něčeho chytnout...

jajinka27
4. bře 2009

pri..projit?? po 6 takže se to zkracuje, no paráda 😉

priorita
4. bře 2009

teda, ale jestli budu mít tyhle křížový bolesti celou dobu, tak se po..ru. Jsem se modlila, abych měla ty normální menstruační, ale mě to jde nejdřív do kříže a pak do podbřišku....
...tak fakt po šesti minutách mám kontrakce!!!

jajinka27
4. bře 2009

noo tak to je fakt slibný, kdyby se to ale zkrátilo tak jeďte a kdyby si náhodou měla tlak na konečník tak rychle do krče
kde bydlíš??

priorita
4. bře 2009

jaji: projít, prý to pomáhá, aby hlavička sestupovala...no uvidíme, když to nepůjde, tak se rychle vrátíme a pojedeme. Hmm tak MM se jde vykoupat...tak procházka se nekonná...asi půjdu vyluxovat nebo prostě něco dělat. Hele tak teď mi přišli dvě po pěti minutách...

jajinka27
4. bře 2009

vyluxovat, to budou mít sousedi radost 😀 tak prostě choď doma

priorita
4. bře 2009

jaji: teda tak tyhle kontra jsou už luxusní...a jsou fakt po pěti minutách...to je masakr. Jáji, kdyžtak mi písni do IP mobil, teď už jsem si jistá, že v noci pojedeme...napíšu Ti sms

jajinka27
4. bře 2009

máš ho tam, ty jooo, to je napinavy, budu v noci kojit tak kouknu na mobil co a jak

jajinka27
4. bře 2009

hlavně nečekej moc dlouho, ať neporodíš v autě 😀

priorita
4. bře 2009

ne, neboj...do jedný maximálně...pak jedeme. Určitě napíšu...a ještě jednou díky za podporu!! Moc mi to pomohlo!!!

jajinka27
4. bře 2009

není vůbec zač 😉 moc držím palečky, budu na tebe myslet

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru