Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

ducky
23. čer 2010

@vrana Popravdě bylo mi to divný, taky jsem si nevybavovala, že bych tahala originál.
Tak super, zas ho uklidím a nechám si v tašce jen tu kopii 😀

vrana
23. čer 2010

@ducky hihi, ne že mě pak zbiješ, že chtěli origoš 😀 se zeptej v poradně ne? pro jistotu. Ale před dvěma lety fakt origoš nechtěli.

ducky
23. čer 2010

@vrana Si pískej 😀 😀 Zeptám se když tak, ale právě si taky nepamatuju, že bych brala origoš. 😀

vrana
23. čer 2010

Už vidím jak tam kolem tebe běhaj s originálem, shánějí kopírku, do toho ty rodíš a hulákáš na ně, hlavně to neztraťte, nezamažte a tak 😀 😀 😀

sabua
24. čer 2010

@vrana Já mám určitě kopii a beru si kopii zdravotní průkazky, pokud bude třeba origoš, tak snad to doma Ondřej najde 😉 už se mi to docela blíží , jestli to nezahájíme normálně, tak jdu 2.7. na příjem...

renejaarudolf
29. čer 2010

Mozte mi prosim povedat ešte ako je to s poplatkami v Krči?platili ste aj za miminko 60Kč/den?

ducky
29. čer 2010

@renejaarudolf Rene nene, děti to neplatí 😉

lio
29. čer 2010

Ještě dotaz k dokladům, vse jsem si tedy ofotila, ale vrátí mi po porodu ty výsledky krve atd, a průkazku, a dostanu nějakou zprávu z porodu? což je spíš pro ty , co už porodily, nebo to holky víte i vy?

vrana
30. čer 2010

@lio , vracet ti nebudou nic, ani průkazku. Ale dostaneš propouštěcí zprávu pro tvého gynekologa a my jsme dostali i zprávu pro dětskou doktorku (to nevím jestli je standard, my měli po porodu problémy a měla hned ATB, takže to tam všechno popisovali). Jinak miminku tam vystaví zdravotní průkaz, do kterého zapíšou APGAR skóre a další výsledky prvních vyšetření.

ducky
2. črc 2010

Já taky dostala zprávu o malé a o sobě pro mojí gyndr., takže je to standard 😉
A tu průkazku samozřejmě taky 😉

syraell
2. črc 2010

ducky
kde vsude na tebe holka nenarazim 😉

jenniffer001
3. črc 2010

ahojky, taky budu rodit v téhle porodnici a chtěla bych se zeptat nevíte kdy vyvolávají porod?? 10 dnů po termínu nebo 14?? nebo jinak? termín mám za tři dny a zatím se vůbec nic nechystá... ☹ mám pocit, že tady budu s tím pupkem strašit ještě o vánocích 😠 😠

minea
3. črc 2010

@jenniffer001 10 dní, ptala jsem se na to dr v poradně. Neboj, miminko si to řídí samo, dej mu ještě čas 😉

jenniffer001
3. črc 2010

@minea díky, jsem ráda, že je to jen těch deset.... já vím, že si to zařídí, jen bych se nezlobila, kdyby si to zařídilo už teď... 😉

minea
3. črc 2010

@jenniffer001 Já vím, ten konec je náročnej, ještě to mám v živé paměti 😀

jenniffer001
3. črc 2010

@minea to teda je.... ještě minulý týden se to dalo, ale myslela jsem si, že tak týden před termínem porodím a teď už je to sakra dlouhý, když na to čekám každý den, doma všechno připravený a já už nevím co se sebou....

ducky
4. črc 2010

@syraell 😀 😀

@jenniffer001 Jak píše Minea, 41+2 tuším hospitalizují. Naprosto tě chápu, já mám do termínu 10 dní, ale tak bolavou kyčel, že se modlím, abych už rodila 😀 Malá se mi narodila na termín, tak mám aspoň malinkatou naději 😀

jenniffer001
4. črc 2010

@ducky jo, to máš lepší a navíc se prý druhý děti rodí dřív..... 😎

ducky
5. črc 2010

@jenniffer001 Uvidíme, uvidíme. 😀 Myslela jsem, že budu malou přenášet a nakonec ne, tak teď si radši nic nemyslím, akorát přemlouvám malého, že 7.7. je takové hezké datum 😀 😀
Hele nezabrala na tebe bouřka??? 😉

jenniffer001
5. črc 2010

@ducky bohužel... ☹ ale taky jsem doufala, že když už nic, tak bouřku jsem ještě nezkusila.... ale zase nic.... pořád jsme 2v1 😠

ducky
5. črc 2010

@jenniffer001 A kdy jdeš zase do poradny? Já teda mám nálezy pořád stejné, jsem na 100 západů, ale mě to neznepokojuje, ptž takhle to bylo i s malou, pak mi odešla na 2x hlenovka, ráno v poradně zamčeno a v noci prdla voda a hotovo 😀
A bouřka teda na malýho taky nezabrala, tak jsme nasadili vyhánění sexíkem, tak uvidíme 😀

jenniffer001
5. črc 2010

@ducky to už jsme zkoušeli taky a to taky nezabralo... 😝 do poradny jdu ve čtvrtek, takže vlastně už dva dny po termínu, ale MOOOOOOOOOC doufám, že už tam nebudu muset... 😉 a o nálezech mi ani nemluv, když jsem byla naposled (minulý týden), tak jsem měla úplně stejný nález jako před třemi týdny...!!!! 😠 to se tam jako vůbec nic nepohlo za celý dlouhý tři týdny..??!!!! hrůza.! ale oni mi neměří normální CS (tobě jo???) jen vždyky ňáký čísla, takže tomu vůbec nerozumím a vlastně ani nevím jak na tom jsem, jen vím, že je to pořád stejný.
jo a to jsem se chtěla zeptat, když teď neporodím, tak pak budu chodit na kontroly ob den? nebo jak?

ducky
5. črc 2010

@jenniffer001 Já si od toho taky moc neslibuju, tak jsme si to aspoň užili 😀
Jé, jdu taky ve čtvrtek, jdu po obědě 😉
A jsem na tom stejně, za 3 týdny totál žádná změna. CS nevím, to mi pan doktor neříká, takže taky jen vím, že se prostě neotvírám, čípek se nezkracuje, plodovky dost a tak 😀
Asi tě pak budou chtít vidět častěji, ale přesně nevím, ptž s malou jsem nepřenášela. A kámoška, která jo, tak tak je na chaloupce, tak té se můžu zeptat až zítra večer když tak 😉
Ale tak snad se ti to rozjede, držím ti palce 😉

jenniffer001
5. črc 2010

@ducky jo tak to závidím, my si to ani neužili, bylo to spíš příšerný 😝 😀 já už ráno.. 😉 ale jak říkám, snad už tam nepůjdu
jo tak tohle mi říkají taky, ale přesnýho nic.
jasný, takže, když do zítřka neporodím, tak mě to bude zajímat 😝 abych věděla, jak často tam budu muset chodit a myslíš, že třeba i o víkendu?

syraell
5. črc 2010

jenniffer001
já jsem přenášela dva týdny a chodila jsem zhruba po třech dnech...
Ducky
Taky jsem 7.7. 😉

jenniffer001
5. črc 2010

@syraell páni 2 týdny?? tak já myslela, že nechávají 10dní???? 😕 😕

ducky
5. črc 2010

@jenniffer001 Tak já si to užila spíš po psychické stránce 😀 Né po fyzické, to s mojí bolavou kyčlí a mega pupkem ani moc nejde 😀 Ale tak to prostě bylo takový hezký 😵
Myslím, že o víkendu ne, že to poradna ani není. Jako teda klasická poradna. Kdybys měla problém, tak bys tam samo jela, ale jinak to bude pátek a pondělí.

@syraell Hezké datum narození 😀 Já mám malou rozenou 1.11., tak jsem myslela, že by jí brácha trochu dohnal 😀
A v Krči jsi přenášela 14 dní? Kámošku hospitalizovali 41+2 😲

syraell
5. črc 2010

ducky
V Krči ne, v Benešově. Jinak Matěj je 11.6.. - dali mi vybrat termán sekce a jedenástka je moje šťastný číslo, tak jsem do toho šla🙂

syraell
5. črc 2010

jenniffer001
Ono je to asi v každý porodnici jinak, ikdyž doktorka z Krče mi tvrdila, že 14 dní není problém...Asi je to případ od případu...

ducky
5. črc 2010

@syraell Já si ještě říkala, že by taky šlo 10.7. 😀 Měl by pak 10.07.10 😀 jako začátek rodného čísla 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru