Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

aaa
5. kvě 2012

Obnovuji toto téma, je tu někdo, kdo má aktuální zkušenosti z Krče? 🙂

misa_1
10. kvě 2012

Stale nikdo???

mmiirrkkaa
11. kvě 2012

@aaa @misa_1 Záleží, co berete za aktuální, já tam rodila před 6 měsíci 🙂

aaa
11. kvě 2012

@mmiirrkkaa Beru jakékoliv info, klidně do IP, jestli nechceš sem. Děkuju 🙂

vrana
12. kvě 2012

@aaa projdi si tu diskuzi pár stránek nazpět, psaly jsme tu všechny co jsme v poslední době v Krči rodily. Taky jsem tam rodila před 6 měsíci podruhé a šla bych znovu 😉

aaa
12. kvě 2012

@vrana Děkuju, kouknu se 🙂 . Ona mi mmirrkkaa poslala IP, takže už něco vím. Už jsem tam zaregistrovaná, jen si dojít pro razítko 😉

vrana
12. kvě 2012

@aaa držím palce ať je vše v pohodě a jsi tam spokojená 😉

misa_1
13. kvě 2012

@mmiirrkkaa ahojky, muzu taky poprosit o zpravu do ip. Kazda nova informace potesi. Pro me uz to bude podruhe, ale nervozita je mozna o to vetsi 😅

svija
15. kvě 2012

Ahoj,
mám dotaz na ty, které v Krči rodily letos po 1.dubnu. Jak je to teď s výběrem poplatku za přítomnost otce u porodu? Někde jsem četla, že už ho zrušili na základě té nové vyhlášky, ale na oficiálních stránkách to ještě mají. Nevíte o tom něco?

Jinak já v Krči rodila před 3 lety a byla jsem spokojená a jdu do toho znovu 😉 .

tarasa
31. kvě 2012

ahoj maminky,
budete některá rodit v Krči na konci září? 🙂

aaa
31. kvě 2012

@tarasa Na konci listopadu 🙂 . Takže se budu těšit na čerstvé info od tebe 😉

kacita
1. čer 2012

Zdravim co se tyce poplatku otce u porodu i ja bych brala info. Rozhodla jsem se na posledni chvili ze Krc bydlim hned naproti tak proc ne 🙂. Co se tyce spokojenost nebo ne mam nektere kamaradky ktere tam rodily a radsi si pockam na sebe nektere tvrdi ze spokojenost nejvyzsi nektere ze ne takze radsi neresim 🙂
Jinak by bylo fajn potkat tam nejakou maminu tady odtut ja mam termin 16.10 ale clovek nikdy nevi 😅

svija
1. čer 2012

@kacita - já jsem nedávno byla v Krči sepsat papíry, chtějí ve 33.týdnu, abys přijela sepsat porodopis. Tak jsem se ptala na poplatek za tatínky a prý se normálně platí dál. Právně to mají ošetřený, jakože to je za výdaje na toho tatínka, nevím jaký, moc jsme to nerozebíraly, ale každopádně zatím se to platí pořád...

kacita
1. čer 2012

@svija - Dobra diky moc to mi nejak nevadi jen me celkem mrzi ze skoro vsude maji docela vysoke castky za nadstandarty ,nejsem clovek kteremu dela dobre byt v nemocnici a to za jakeho koliv pripadu svou dceru jsem rodila tenkrat v podoli a strasne moc mi pomohlo ze navstevy mohly na pokoj protoze mi nebylo moc dobre na to cestovat po spolecenskych mistnostech ale tady to budu muset vydrzet ☹ nic mene se tesim 😀

aaa
1. čer 2012

@svija Nevíš jestli je zrušený ten poplatek za epidurál? Někde jsem četla, že ano, někdo zase říká, že ne...

svija
1. čer 2012

@aaa - tak to nevím, řekla bych, že možná jo, podle informací na stránkách ftn, ale nejsem si jistá. Já si říkám, že když to u mě šlo napoprvé bez epi, tak to půjde taky, vůbec nad tím nepřemýšlím. No abych pak nebyla překvapená 🙂 .

@kacita - aha, mě to "dojíždění" na chodbu ani nevadilo, bylo to na chvilku a na pokoji jsem měla v pohodě paní, takže jsem byla spokojená normálně na šestinedělí. Tak snad tentokrát budu mít taky štěstí.

tarasa
1. čer 2012

@aaa
@svija dřív cenu epidurálu měli napsanou na stránkách, teď už tam není, byla tam jen informace, že už s firmou, která ho poskytovala nespolupracují, mě by taky zajímalo jak to teď je 🙂

mmiirrkkaa
1. čer 2012

@tarasa Já jsem někde na jejich stránkách vyštrachala, že je to zrušený a že epi bude zadara a buou ho zajišťovat jejich lidi. Akorát že upozorňují na to, že pokud zrovna budou "ti lidé" potřba u nějakého akutního případu, tak že to bude mít přednost a rodička bude epi muset oželet.

aaa
1. čer 2012

@mmiirrkkaa Aha, tak alespon, že za to nechtějí ty šílené peníze, co předtím 🙂 . Měla bych tam jít ve 20.tt na velký UTZ, tak se zeptám.

tarasa
1. čer 2012

@aaa já jsem tam taky byla na velkém utz a nezeptala jsem se 🙂 ale utz super, doktor skvělý, všechno krásně ukazoval od rtů přes prstíky až po patičky 🙂 jen jsem byla objednaná na 11 a šla jsem až ve 12:15 ☹

aaa
1. čer 2012

@tarasa A jééé, tak to jsi mě nepotěšila. Budu teda počítat s čekáním a vezmu si něco na čtení 🙂 . Slyšela jsem na ně samou chválu. Nepamatuješ si jméno doktora?

tarasa
1. čer 2012

@aaa nepamatuju, ale budu tak hodná, že vstanu od brambůrek a zmrzliny a půjdu se podívat do těhu průkajdy do toho papíru 😀 😀 😀

tarasa
1. čer 2012

@tarasa Kvapil Michal 🙂

tarasa
1. čer 2012

@aaa Kvapil Michal a ještě si to píšu sama sobě 🙂

aaa
1. čer 2012

@tarasa 😀 😀 😀 😀 děkuju a ty brambůrky si v klidu dojez 😀

tarasa
1. čer 2012

@aaa už jsem je snědla 🙂 až zjistíš info ohledně toho epidurálu tak to sem napíšeš, že jo? budu sledovat 🙂

surinka
1. čer 2012

Ahoj holky..tak já byla sepsat porodopis minulý týden a na ten epidurál jsem se ptala a prý už se to vůbec neplatí. Což je fajn, protože to bylo asi 5700. Akorát mi sestra říkala, že když budu rodit dopoledne kdy jsou naplánované operace, tak že je také možné, že žádný anesteziolog nebude....

aaa
2. čer 2012

@tarasa To je jasný, dám vědět 😉

aaa
2. čer 2012

@surinka Aha... Takže rodit jen odpoledne nebo večer 😉

surinka
2. čer 2012

@aaa noo jsem se taky smala, ze si to teda naplanuju k veceru 🙂 ne že bych o ten epidural nějak stála, ale kdyby náhodou..... a parkuje se také líp večer 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru