Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

matru
6. říj 2008

Vrani:dík, já taky musím něco dělat, od rána jsem akorát ustlala a kojia 🙂 a je skoro poledne 😀 tak zatím pa

oskarka
6. říj 2008

no, teda holky, nic příjemnýho☹.
se tady přemlouvám, abych už konečně vyrazila na ten nákup, ale nějak se mi do té psoty sloty nechce. a zase mi trochu otékají nárty, to je taky protivný, ach jo.

oskarka
6. říj 2008

tak jo, vrani a matru, během dne zas někdy papa

ducky
6. říj 2008

Ahoj holky,

koukám, že už to máte za pár, ale doufám, že mě ještě vezmete k sobě 😎
Rodit budu taky v Thomayerce a dnes jsem tam byla poprvé v poradně. Celkem jsem si tam přišla jak na běžícím pásu, ale jinak dobrý.
Koukala jsem pár stránek dozadu a Vráno: taky vypadám na větší mimčo. Ve 32tt měla 2034 g, což při zakreslení do grafu vypadalo na konečnou váhu kolem 4 kg.
Ufff. Doufám, že porodím na termín, protože představa porodu malého slona se mi taky moc nezamlouvá
😀

oskarka
6. říj 2008

Ahoj ducky, rády Tě tu vidíme a vítáme Tě.
Nám taky říkají, že je mimi větší (tak o 14dní), no, uvidíme jaký obřík/obřice na nás za pár dní vyjukne. Kohopak jsi dneska měla v poradně?

petule.h
6. říj 2008

vrana: jak jsi na tom ?? jsi už nějak otevřená???

vrana
6. říj 2008

petule ne, další kontrola v TP, tj. ve čtvrtek 9.10., snad se do té doby kája rozhoupe.

ducky, vítej

ducky
6. říj 2008

Děkuji holky 😀

Oskarko ani ti nevím, v tý rychlosti jsem si ani nevšimla, jak se jmenuje. Byl to pan doktor, takový malý a kulatý.
Ještě navrch jsem řešila, abych tam vůbec vlezla. Mám paní dr. a jsem trochu víc stydlivá, takže to, že tam byl chlap byla sama o sobě hrůza hrůz 😕

petule.h
6. říj 2008

vrana: no já to měla stejně, já se neotvírala ani po 9 dnech přenášení, u prvního porodu ani po vyvolávačkách, u druhého jsem jela se stahama a byla jsem na 4 prsty.. 🙂 ..no moc ti přeju aby vše bylo ok a měla jsi to už za sebou...zrovna jsem si vzpomněla jak jsme psali ještě na začátku těhu a já mám už 2měsíce Lukáška, matru už pojedou 6m a ty rodíš...no určitě už to chceš mít venku ten zázrak, už je to chvilka 😀 ..
ducky:. taky zdravím
matru: my te´d máme všichni kromě mě rýmu, saju Lukáška 5x denně, v noci chrčí, chytil to od kluků...no tak doufám, že vše bude brzy pryč, ještě že jsou ty odsávačky na lux.. 🙂

strašně mi lítá v tomhle počasí tlak co vy? já měla v těhu extrémně nízký..no já ho mám pořád, mějte se, jdu za klukama 🙂

matru
6. říj 2008

Ducky ahoj 🙂 vítej...snad tě tu moc nevyděsíme 😉 když jsme zrovna probíraly to šití

matru
6. říj 2008

Petule: já odsávala celý minulý týden, ted už jsme ok, tak at jste brzy fit 🙂

marcet
6. říj 2008

vrana:na oddělení šestinedělí je celkem plno,asi nějakých 25 dětí,ale na stop stav to zatím nevypadá a na nadstandartu je 10 dětí 😉

ducky:tak to bude nejpíš MUDr.Budka 🙂

oskarka
6. říj 2008

Ahoj marcet, děkujeme za info ohledně počtu dětí🙂.

marcet
6. říj 2008

Oskarka:neni zač,ted jsem v práci pořád,jenom za říjen mám 18 služeb,což je děsný...takže dokud neporodíte,tak Vám tady budu psát info 😉

ducky
6. říj 2008

Matru děkuji a neboj, nevyděsíte. My už jsme se s kámoškou (je ve 30tt) poděsily navzájem dost a teď už jsem se přehoupla do toho stavu, že se začínám na porod těšit, ať to bude jaký bude.
Poslední týden mám totiž oteklé kotníky a prsty na rukou, takže až tohle skončí a já budu mít v náručí svojí holčičku, budu šťastná šití nešití 😀
Marcet ty jsi prima informační centrála 😎
I když já se ještě nechystám 😉
Ale ohledně dr. děkuji, alespoň vím, u koho jsem byla kdyby něco 😀

marcet
6. říj 2008

je pravda,že v pátek se rodilo jak o závod,za celej den se narodilo devět dětí 🙂 o víkendu to už bylo lepší 😉

ducky
6. říj 2008

Marcet ty tam pracuješ?

oskarka
6. říj 2008

Marcet: Tak to bych Tě tam mohla při svém porodu zastihnout🙂, ráda Tě uvidím.

marcet
6. říj 2008

ducky:ano,na novorozeneckém oddělení 😉

oskarka:taky Tě ráda uvidím,ale přímo u porodu ne,maximálně si přijdu pro Tvé mimčo na sál a odnesu si ho na oddělení,pak pokud se potkáme,Ti ulážu koupání,přebalování a tak vše okolo miminka a kojení 😉

oskarka
6. říj 2008

marcet: třeba to vyjde a všechno mne to naučíš🙂

matru
6. říj 2008

Marcet:ty máš 18 dvanáctek za měsíc???to se snad nedá vydržet!!!

marcet
6. říj 2008

oskarka:myslím,že podle fotek Tě poznám,takže se přihlásím 😉

marcet
6. říj 2008

matru:mám no,taky už fakt nemůžu,ted jsem byla v práci - pátek denní,sobota a neděle noční a jdu zase hned zítra na denní,středa noční a zase hned víkend+pondělí denní a takhle až do konce října...no je to veselé,je nás tam málo ☹ 😒

ducky
6. říj 2008

Aha, tak to je dobrý 😀
Proto ty výborné informace 😉
Moje maceška (macecha, ale to je hnusný a ona je hodná) dělá zase sestřičku na chíře.
A táta jezdil 25 na záchrance, takže taková lehce zdravotnická rodinka 😀

oskarka
6. říj 2008

Týýý jo, marcet, to jsou teda ale služby. ☹

vrana
6. říj 2008

marcet díky moc za info...no koukám, že při tvojí vytíženosti je docela šance, že se tam s námi uvidíš, byla by to docela sranda 🙂

marcet
6. říj 2008

Přesně tak 🙂)

marcet
6. říj 2008

vrana.no myslim,že jo,i kdyby to bylo třeba jenom při jedné službě...už jsem se tam takhle potkala s matru,že? 🙂

matru
6. říj 2008

Ano, přesně tak 🙂
Vrani:tak vidíš, měla jsi strach,aby se ti věnovali a už máš protekci 😀 😀 😀

ducky
6. říj 2008

Povolání zdravotních sestřiček fakt obdivuju 🙂
Když si člověk ještě představí, jak je to placený, to je totiž fakt smutný ☹
Holky dneska už končím, za chvíli dorazí manžílek, ale zítra se za váma zase juknu, pokud vám to nebude vadit
😅
Pěkný večer všem a trochu spánku v noci 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru