Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

matru
6. říj 2008

Já též mizím, musím dělat večeři, mějte se 🙂

oskarka
6. říj 2008

Vy jste tak pracovité, já jsem dnes s energií na bodu nula, neudělala jsem skoro vůbec nic.
Mějte se všechny hezky, pa

matru
6. říj 2008

no jo ,ty máš s tím bříškem nárok, já se nemám na co vymluvit, no ale už mám i večeři i vykoupanou Neli 😉

matru
7. říj 2008

Dobré ránko 🙂 jsem první 😀 😀

vrana
7. říj 2008

Dobré ráno. 🙂

oskarka
7. říj 2008

Ahoj holky, no, co to bylo dneska s tím koníkem, celý den se ne a ne přihlásit. Jak se Vám všem vede?

vrana
7. říj 2008

No to bylo teda fakt něco....jsem jako musela vyžehlit, když nešel ten zpropadenej kůň... 😠

matru
7. říj 2008

no hurá...konečně se mi sem podařilo dostat! co to mělo celý den znamenat? ☹ 😒

matru
7. říj 2008

jinak taky jsem udělala spoustu práce, když to nešlo 😀

vrana
7. říj 2008

prý přesouvali na jiný server...tak snad už to bude fungovat.

katchula
7. říj 2008

ahoj holky, to byla fakt hruza dneska s tim nefunkcnim konem. No aspon jsem se po obede pekne vyspala 🙂
Tak ja hlasim, ze jsem byla dneska rano poprve v Krci v poradne. Behem 10 maximalne 15 minut jsem sla zase domu, fakt neprehanim, tohle se mi snad jeste u zadneho doktora nestalo, ze by to slo tak rychle 😉 Takze pro me to bylo skvely prekvapeni, ze jsem nevysedavala hodinu v cekarne. Doktorka mlada a moc prijemna. Akorat jsem si pak doma vsimla, ze me sestra nejak zmotala tydny, napsala mi do prukazky, ze jsem asi o 8 dni napred, fakt nevim kde to cislo vycarovala... Kazdopadne pristi tyden jim to musim nahlasit. Delali mi ty stery na streptokoka, tak snad to bude v pohode.
Zitra mam navstevu svagrovou s rocni neteri, tak se na ne tesim 🙂
Tak pekny vecer vsem.

oskarka
7. říj 2008

Ahoj katchulo, také jsem dnes byla na kontrole a velmi mne překvapilo jak to šlo jako po másle. Prý je vše v pořádku a máme přijít zase za týden /nebo dříve kdyby něco/. Doktorka byla opravdu moc příjemná.

matru
8. říj 2008

Ahoj holčičky, tak paráda, že jste zvládly kontroly 🙂 dneska má být hezky, tak snad to vyjde, dohodla jsem si na oodpo s kámoškou prochajdu s kočárama, tak snad to klapne 🙂 jinak si myslím, že už možná porodila Šroubeček,po víkendu se neukázala.....

oskarka
8. říj 2008

Ahoj matru, to je pravda, ta se tu neukázala. No, třeba nám brzy napíše, že je mimi na světě🙂.
Tak říkáš, že bude hezky, jo? No, zatím je všude samá mlha, tak uvidíme.

matru
8. říj 2008

no včera slibovali, že bude hezky a zítra ještě lépe, tak snad nekecaj 😉 dneska jsem nějak pracovitá, už mám upečený štrůdl, uklizenou a vytřenou kuchyň a začínám žehlit, než mi dojde energie 😉 a nevím co k večeři, nejhorší je vždycky vymyslet co...co vy budete mít, atr se inspiruju 😉

oskarka
8. říj 2008

No, my budeme mít houbovou omáčku s rýží. A teď se jdu konečně nasnídat, začala jsem mít hlad. Téééda, Ty jsi ale aktivní, já jsem jen sebrala prádlo ze šňůry, ještě ho nechávám doschnout na posteli a pak ho sklidím a "hurááá" na žehlení...

matru
8. říj 2008

jen odpočívej , ještě se napracuješ...já od té doby co mám tenhle spolehlivej budík, tak toho vždycky nejvíc udělám po ránu 😉 (myslím Nelinku 😀 ) jo, houbovku bych si dala, ale nemám houby 😠

vrana
8. říj 2008

Dobré ráno, tak zatím žádné miminko? U náás žádná změna. Zařazuju do programu chůzi po schodech a zítra zase na kontrolu..

matru
8. říj 2008

Ahoj Vrani 🙂

matru
8. říj 2008

Zrovna jsem psala do diskuze otec u porodu...co vy holky, jdou chlapi s vámi?

oskarka
8. říj 2008

Matru, manžel chtěl a chce být u porodu, takže jde se mnou🙂. Když jsme spolu byli na předporodním kurzu tak říkal, že čím víc o tom ví, tím více se děsí🙂 🙂, ale chce být s námi a být mi oporou.

vrana
8. říj 2008

jj, manža má taky od začátku jasno, že tam bude. Skoro jakoby to ani na mě nezálaželo, jestli ho tam chci 😅

matru
8. říj 2008

tak to je fajn, určitě vás podpořej 🙂 já rodila sama a dá se to v pohodě 😉 v Krči je blbý, že když přijedeš jako já, s odteklou vodou bez kontrakcí, přijmou tě na odd. kam partnera nepustí, takže musí odjet nebo čekat venku až zavoláš, že jdeš na sál....a se mnou ležela holka, co rodila až za 2 dny po vodě, takže se manžel načekal...

oskarka
8. říj 2008

no, tak se halt chlapci načekají, s tím se nedá nic dělat.

vrana
8. říj 2008

Tý jo, to je docela blbý, že ho pošlou domů, no ale co se dá dělat.Jsem zvědavá jak to u nás začne, jestli rovnou kontrakce nebo nejdřív voda..

oskarka
8. říj 2008

vrana, ahoj, taky jsem zvědavá, jak to u nás propukne.

matru
8. říj 2008

kdo si počká ten se dočká 🙂 já začala mít kontrakce hned jak odjel, ale hlídal Kačku, tak jsem nevolala...byli jsme dohodnutí, že to zvládnu a v krizi ho přivolám, naštěstí se nekonala! 😉 byla jsem ráda, že je s Kačkou, byla z toho vykulená i když jsme o všem několikrát mluvili, ale měla strach, o mě i o Neli, už je velká a ví, že můžou být komplikace, dokonce doma blinkala, já to naštěstí nevěděla, jinak bych se ještě strachovala o ní...

vrana
8. říj 2008

Pane jo, kdo by to řekl, že ji to takhle sebere co?

matru
8. říj 2008

no ona je taková citlivá duše,moje zlatíčko 🙂

vrana
8. říj 2008

Je to super, že ti aspoň může pomáhat a ty si malou zase užiješ. Asi daleko víc, než kdybys je měla dva roky po sobě 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru