Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

sparka
7. srp 2007

no a ja zase stopro schytam ve ctvrtek toho mladyho medika... 😝 takze se zase nic nedizvim...ach jo..no mi sexik provozujeme kazdy den,ale zatim je to k nicemu..a obcas piju malinik ale jinak taky nic...a vodu nezkousim po ni mi je spatne..no z postele ani neskakej kamoska takhle skakala a praskla ji voda ona to teda chtela,ale museli ji porod vyvolat a rikala ze to bylo priserny ze proste mimi jeste nechtelo..spis si ublizila..teda kde mame ty holky oni asi uz fakt maji ty drobecky u sebe a my tu zustali..

dzonyss
7. srp 2007

sparka myslím, že holky opravdu porodily, tak Kate nevím v jakém byla týdnu, ale berdicek byla ve 41 tak ta měla nárok 🙂

Hele tak mi asi toho hamiltona udělal, je mi divně, pobolívá mě bříško a poprvé za těhu sem po vaginálním vyšetření krvácela a špinila.... tak třeba fákt do 2 dnů porodím 😀

michelle.k2
7. srp 2007

Ahoj holky, když si tady čtu ty vaše příspěvky, tak mám z toho depku, že vy už jste tak blízko ☹

Dnes jsem byla na kontrole a jdu ještě příští týden znova ke svému doktorovi, do Krče prý stačí až od 37. týdne, ale měla bych tam zavolat, aby prý se mnou počítali 😀 😀

Jinak ty vedra jsou šílený, jak to zvládáte???? Já teda nic moc 😨 😨

dzonyss
7. srp 2007

No michalle do té krče už bys pomalu volat fakt měla, mají tam nával těhulek. Dneska mi pracně hledala termín na páteční kontrolu. Nakonec mě tam vecpala, ale i tak mají dost plno. A jestli můžu radit, tak po ránu, když přídeš tak v půl 8 tak tě vezmou brzo. Ani moc čekat nebudeš. Já jsem většinou do půl 9 zase zpátky v autobuse. A to i když mě zvou na 3/4 na 9. takže já mám zkušenost s brzkými příchody dobrou. 😉

Už si tam zaregistrovaná k porodu? To je dycky záhul. těhulí háfo, a každé se věnujou tak 15 minut než vyplní ty blbý papíry.

Neboj taky se dočkáš. Třeba porodíš ještě v srpnu 🙂 Mě dneska doktor řek, že do konce srpna to bude na 100000%, to mě teda potěšil 😕 😀 Tajně doufám, že mi toho hamiltona dělal a mě se to rozjede. Nejde mi ani spát v noci, furt wc, napít, 10x se otočit, usnout, wc, napít.....

michelle.k2
7. srp 2007

Jejda, no tak to tam zítra ráno hned cinknu, naštěstí to mám od baráku jen 5 min., díky moc za radu 🙂
Jestě tam zaregistrovaná nejsem, právě že mi gynekolog říkal, že to stačí až teď, no tak nevím, ale snad mě tam ještě vezmou ☹

Kdybych porodila ještě v srpnu byla bych šťastná jako blecha, ale vzhledem k tomu, že po dnešní kontrole jsem zavřená stále snad na deset západů, tak tomu moc nevěřím. Nic bych nedala za to, že budu přenášet ☹

dzonyss
7. srp 2007

michelle necinkej, jdi se tam hned zaregistrovat. berou tam registrace od 35do 37tt. Od tuším 12-13 hodin každý den kromě pátku.

dzonyss
7. srp 2007

holky, tak vám nevím, ale je mi fááááákt ale fááákt divně 😀 že by? 😕 😀 takže kdyby náááhodou, tak mi držte palečky

sparka
7. srp 2007

dzonyss no tak to ti toho hamiltona udelal,a hlen.zatku jeste mas nebo ti uz odesla?mw dr rekl ze bych to do 15. mohla stihnout tak jsem zvedava..jj a ja taky napit wc otaceni se nez se uvelebim...coz opravdu s tim pupkem nejde..na boku me to boli tak na zada,ale to mi zase tvrdene brisko..takze uz se tesim az si konecne lehnu a nebude me nic bolet 😀

michelle.k2...myslim si ze v krci te vezmou vzdycky...minule tam prijela pani ze zacala rodit a ze je v 36 tt a neni nikde registrovana a v pohode ji vzali...ale ja jsem tam byla registrovana uz od 20tt.no a zacala jsem tam chodit v 36tt.ale nejlepsi je si tam zavolat a zeptat se jich kdy tam mas prijit,protoze neradi vidi kdyz tam prijdes kdykoliv maji vyhrazeny urcity hodiny..no ale jinak je tam pohoda,az na par sestricek ale to se da prezit ja hlavne stou moji hubou prorizlou nemam problemy.. 😀 a navic pry vubec nezalezi na tom jestli se oteviras nebo ne...to se totiz behem chvilky muze zmenit..jake mas cervix score?cs?

michelle.k2
7. srp 2007

sparka: tak to jsi mě uklidnila, díky moc za cenné informace, zítra dám vědět, jak jsem dopadla... 😉
cs mám stále 0, a poloha je p. phl, to je asi příčně hlavičkou???!! vůbec těm zkratkám nerozumím....

dzonyss: držím palečky, ať to dobře dopadne a ať je všechno v pohodě, dej vědět 😉

dzonyss
8. srp 2007

holkýýýý asi fááákt jo 😅 takže se buď během dne ozvu, že sem doma na netu, vařím, uklízím uklizené a nebo se ozvu za cca týden 😀

sparka jj zátka mi odešla, ale až teď v noci při sprchování v koupelně. Vypadá jako velkej cucek hlenu s krví. Osobně si myslím, že v pátek na kontrolu nepůjdu 😀

Mám asi kontrakce od 3 hodin, po cca 10ti minutách. Tak uvidíme, co a jak. Ale jestli je to ono, tak to ani moc nebolí. Jen mi ztvrdne břicho a jde bolest z podbřišku do zad, ale taková bolest, kterou ani vydýchávat nemusím. Taková silnější menstruace.

Holky jdu zalehnout do pelíšku, třeba ještě na chvilku usnu, abych byla fit na ten porod. JO a sem sama doma, manža je už v práci 😢 ☹ Zatím mu volat nebudu, má to moc komplikovaný přijet z práce domů, protože je řidič. ááááááááách joooo ☹

Takže zatím dobrou a kdybysme se náááááhodou neviděly, tak sparka držím palečky, třeba ti toho hamiltona ve čtvrtek taky udělá a my se v krči ještě potkáme 😀

sparka
8. srp 2007

holky je tady nekdo?
Michelle.k2 tak jakpak jsi dopadla?uz jsi doma?
dzonyss:a co ty?rodis?nebo uz mas prcka u sebe?hlavne aby ste byli v poradku,myslim na tebe a to moc..

michelle.k2
8. srp 2007

Sparka: dnes jsem tam volala a mám prý přijít v pondělí se normálně zaregistrovat, sestřička v tel. byla moc milá, prý to teď dělají tak, že do 38.týdne se chodí ještě ke svému gynekologovi a pak až teprve tam, aby předešli stop stavu. Tak jsem celkem ráda, mám fakt super doktora.....

Dzonyss: myslíme na tebe a držíme palečky, dej pak vědět 😀

kate77
8. srp 2007

Ahoj holky-bohužel jsem o miminko přišla..jen jsem Vám to chtěla dát vědět..včera me propustili..z té poradny ve čtvrtek jsem se už nevrátila..Je to hrozne bolestné..nemůžu ted o tom mluvit,jsem totálně rozložená psychicky i fyzicky..jsem po infuzích,transfuzi krve..bože...Držím Vám palečky moc moc a někdy se tu objevte..až naberu sílu vše popovídám,pa..strašně smutná Katka

sparka
8. srp 2007

michelle.k2:tak maji asi plno protoze jinak se tam chodi uz od toho 36tt no uvidis...no ja mela taky velice dobreho dr a docela me mrzelo ze jsem k nemu nechodila treba az do konce vzdy mi vse rekl...tady se nic moc nedozvim..

Kacenko to je mi strasne lito holka hlavne se drz vim ze je to tezke..

michelle.k2
8. srp 2007

Sparka: koukám, že tobě se ten termín už taky pěkně blíží 😒 , takže nakonec tu zůstanu sama.... Na tu poradnu jsem zvědavá, no snad tam nebudu muset chodit dlouho.....

Kačko, drž se, myslíme na tebe....

bramburka
8. srp 2007

Kate, to mě opravdu moc mrzí. Drž se statečně!

sparka
9. srp 2007

tak jsem zpatky z kontroly a zase vim kulovy..ale mala je v poradku jen do ty prukazky to ten dr tak nacmaral ze nic neprectu..jj termin se mi blizi...uz se tesim nemuzu se uz dockat,jenze mame ted s manzelem krizi takze to mi to teseni kazi.. ☹ 😒

bublina2007
9. srp 2007

Ahoj holky, dnes jsem byla poprve v poradne v Krci. Po precteni Vasich predchozich prispevku jsem se mooooc bala 😲 , ale bylo to docela dobry 😅 , prostredi me tak moc nesokovalo, vim od kamaradek, ze treba v Podoli cekaji i sedum hodin a u Apolinare i pet hodin. Byla jsem jedna z prvnich na rade a tak jsem byla rychle hotova ... a pan doktor sice moc nemluvil, ale vysetreni nebolelo.
Na kontrolu jsem objednana v pondeli, doufam, ze nebudu dlouho cekat v tom vedru.

michelle.k2
9. srp 2007

Sparka: neboj krize se vyřeší, a vy si spolu budete užívat mrňouska 😉 ¨
Bublino: dolň si o sobě údaje v nastavení, ať víme jak se ti to blíží, atd.,,, 😉

bublina2007
9. srp 2007

Jeee, tak to ja nevedela, jsem tady novicka 😀 , ale uz jsem to napravila. Hele jak to tam vypada v pondeli?? 😅

michelle.k2
9. srp 2007

To nevím, já tam včera volala, abych se zaregistrovala, ale sestřička mi řekla, že stačí když přijdu v pondělí, na internetu mají napsáno, že registrace je mezi 12-13h, tak uvidím. A ty už tam chodíš na poradnu??? Mě sestřička řekla, že kvůli tomu, aby předešli stop stavu, chtějí aby ženský do 38.týdne chodily normálně ještě ke svému gynekologovi a pak teprve tam 😉

bublina2007
9. srp 2007

to michelle.k2- no taky po me chteli az ve 38.t.t., ale muj gynekolog ma 4 tydny dovolene a tak jim nic jineho nezbylo nez me vzit ... ale kroutily se, to vis 😠
Hele vite nekdo neco o event.soukromych konzultacich a moznosti porodu s porodni as.z Krce?? ... mela bych o to zajem, protoze jsem slysela, ze jsou dobre.

sparka
9. srp 2007

bublina2007:no v pondeli tam byva dr.budka a ten je fakt uplne super je takovy hodne silnyale jinak fakt v pohode..ja tam byla taky brzy a ktera pak jsi byla ty? 😉

michelle.k2:no treba se tam jeste uvidime...ale nevim nevim.uvidis kdy pujdes poprve..no snad nebudu dlouho prenaset..uz to chci mit za sebou

michelle.k2
9. srp 2007

sparka: to je mi jasné, že to chceš už mít za sebou, kdo by nechtěl, co? 😀 😀 ,

dzonyss už možná porodila, teda podle toho co psala si myslím, že určitě 😀

nemáš o ní nějaké zprávy?

bubli: já jsem na to taky v pondělí zvědavá 😉

bublina2007
9. srp 2007

No ja mam strih na kratko a jsem baculka 😀 😅 nevim presne kolikata jsem sla, ale bylo to kolem 9 hodiny. Mela jsem na sobě zelený šaty a bílou kabelku ... ale to je asi popis na nic vid?? 🙂

sparka
9. srp 2007

bublina2007 no ja jsem taky baculka sedela jsem tam s manzelem..a mela jsem na sobe saty bily s kytkama hnedyma a oranzovyma..

michelle.k2 no dzonyss to ma uz urcite za sebou a myslim ze zanedlouho po ni pujdu i ja..je mi nak divne

michelle.k2
9. srp 2007

sparka: fakt jo? no tak držím palce, aby to už bylo ono, a jak ti je?

bramburka
9. srp 2007

Ahoj holky, cjtela jsem se zeptat, jestli jste byly v Krči na nějakejch těch jejich kurzech a kdy... v kolikátým týdnu se na to mam objednat?

sparka
10. srp 2007

michelle.k2:ahojky no tak stale jsme 2v1 ale snad to brzy prijde..a navic je mi strasne spatne od zaludku...ale uplne mam krece v zaludku...a co ty a miminko?

bramburka:nebyla jsem na zadnych kursech ale co jsem slysela je to pry zbytecne a navic maji stale plno ale zkus tam zavolat a uvidis...

berdicek
10. srp 2007

Ahoj hoky, jsem zpet! A kdeze jsem to byla? Uz to mam za sebou 😀 ! Honzicek se narodil minuly patek dopoledne, 47 cm, 2760 g, takze doktor mel pravdu, ze to bude drobek, cili jsem vam uz nestihla vylicit zazitky z poradny minuly tyden

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru