Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

vrana
13. říj 2008

jj, choceradská vím... hamrák se hodně změnil, ale kolik je tam teď kaprů! Chodíme je krmit s mojí malou sestřičkou... historie se holt opakuje, já tam chodila s babi krmit kachny a labutě a Terezka chodí na kapry, je to úžasný a je jich tam fakt mraky. Jo a bruslení to taky pamatuju 😵 Cvičit jsem tam byla všeho všudy 2x, a to squash, jinak já moc na sport nejsem 😅 🤐 .

matru
13. říj 2008

no jo, Katchu snad ještě nerodí, má termín za 3 týdny a psala, že to vypadá o týden později, tak snad je ještě vcelku 🙂

vrana
13. říj 2008

já jen že tu dlouho nebyla, to by mě švihlo, kdyby porodila 😀

matru
13. říj 2008

Vrani, teda jestli tě předběhnou i listopadovky 😀

ducky
13. říj 2008

Holky taky jste koukám takový čtyřkařky, i když Vrána ten Prosek, no dobře.
Já bydlela od malinka tady v Bráníku, akorát jsem si pak dala na 4 roky pauzu, ale bydlela jsem rok v Krči a pak 3 roky na Šeberově. A teď jsem už několik let zase zpět tady.
Vyplatili jsme s manžou bratra a byteček je náš (teda samo špulíme hypotéku).
Já jsem tady s tím srostlá. Mám to kousek do centra a přitom je tu relativně klid, prostě paráda 😀
Jestli mě manža bude chtít někdy přestěhovat, bude mít problém 🙄

vrana
13. říj 2008

no to mi povídej 😀 kamarádka rodí na konci prosince, aby na konec nebyla dřív jak já 😀

ducky
13. říj 2008

Jj Vrani, dávej si na nás pozor 😀
I když já mám podle MS 30.10., takže se můžu počítat i do říjnovek 😉

matru
13. říj 2008

holky, já frčím ven, jsem dohodnutá s kámoškou a jdeme do Krčáku - to je výprava, 2 blondýny, 3 děti a pes 😀 všechni nás pouštějí, dokonce i auta 😀 😀 😀 navečer jsem mrknu a Vrani, kdybys jela, tak písni 🙂

matru
13. říj 2008

ne jsem ale sem, fakt mi hrabe 😀

vrana
13. říj 2008

jo zrovna dneska ráno jsem zprudila jednu známou, přihlásila jsem se na icq a ona, tak coooooooo, ještě nic? No a to bych jí zabila. Tak jsem jí to pěkně vytmavila, že bych se z porodnice asi nehlásila na net, poslala sms apod. A pak jsem jí pěkně popsala co mě v závěru těhu štve, chudák se pak vypla 😀 😀 😀

vrana
13. říj 2008

matru jasně, užijte si prochajdu. Kdyby něco tak že nic 🙂

ducky
13. říj 2008

Vrani ty musíš být dobrý číslo. 😀
Ale naprosto tě chápu, mě taky někdy zůstane rozum stát nad tím, co někoho vůbec napadne 😉

Matru užijte si prochajdu 😀

vrana
13. říj 2008

ducky ono už to fakt leze na mozek no a jsou věci který mě prostě rozčílí denně a mezi ně patří dotaz tak co, ještě nic, potom rady typu: si ještě užívej bříško a to že se vyspíš (ha ha ha), nebo vždyť přenášíš jen 3 dny... no a ono když se to opakuje několikrát denně a ty dotazy a rady byly už před termínem... je prostě potřeba některý lidi trochu usadit 😀

u mě jsou teď nejhorší ty nálady, chvilku je mi to fuk a říkám si ať vyleze kdy chce, hlavně ať jsme obě v pořádku a za hodinu bulim jak želva, že mě to štve, všechno bolí a že snad nikdy neporodím. Fakt schíza.

petule.h
13. říj 2008

matru, mluvíš mi z duše tělísko chci, dnes jsem to dostals poprvé a má se to dávatkdyž končíš menstruaci, takže jim brnknu aby to objednali..můj doktor je tam jen v pondělí, tak uvidím zda to ještě budu mít 🙂

ducky
13. říj 2008

Vrani zcela tě chápu. Já mám ještě čas, ale taky si už říkám, že bych klidně porodila.
Ty dotazy by možná člověk ještě vydejchal, ale ty "dobré" rady teda ne. Ještě si užívej bříško? A spánek?
Tak to mohl říct jen někdo, kdo opravdu ani trochu netuší o čem to je.
Já to asi taky budu usazovat. 😀
Mě právě přijde, že budeš podobná krevní skupina jako já 😎
Podle toho, co píšeš 😉

vrana
13. říj 2008

ducky no nejhorší je, že ty rady pochází vesměs od nedávno bývalých těhulek tady 😀 rychle se zapomíná no... to víš že jo, přeci jim to nebudeme trpět viď. 😀 a všem co se ptají, jestli už, přeju abych rodila v nějakou pěkně blbou hodinu a hezky je všechny vzbudím smskou..

to víš, jsem srandista, když se mi zrovna nekutálej po tvářích malý kulatý věci 😉

ducky
13. říj 2008

Tak to si mě teda překvapila. 😉
Rozhodně jim to trpět nebudeme a vzbudit SMSkou je můžeš vždycky, ne?
I kdyby si rodila třeba ve 4 odpoledne 😉

Srandista jseš určitě, alespoň mně přijde, že máš humor naladěný velmi podobně jako já.
Vždycky mě pobavíš 😀
A slzičky k nám teď taky patří. Naštěstí nemám teď moc důvodů, tak snad to vydrží 😀

katchula
13. říj 2008

Ahojky holky, jen se hlasim, ze jsem opravdu jeste neporodila. Byla jsem ale cely den pryc v centru. Teda reknu Vam, ze cestovani MHD do centra mi teda fakt chybet nebude. Vsude lidi jak nas.ano, vsichni se tvarej otravene, no hruza! Byla jsem u Apolinare, tam chodim na diabetologii. No jsem docela rada, ze tam nebudu rodit, dosla jsem si tam na WC a to byl teda humus 😠 😝 Potom jsem se byla podivat v praci na kolegy a zakecala jsem se tam 2 hodiny 😀 Pak jsem sla do Luxoru koupit knizku a CD a pak jeste sraz s kamaradkou. No bylo toho na me moc, domu jsem prijela vorvana jak angrest 😀 Jsem zvykla uz na to svy pomaly tempo a ten dnesni akcni den me teda uplne vyridil 😝

Vrani, Ducky ty rady o tom at se jeste poradne vyspim atd... me taky lezou na nervy 😠 Jako nepamatuju se kdy jsem se naposledy fakt dobre vyspala, boli me snad vsechny kosti v tele a v noci jsem kazdou chvili vzhuru. Jinak ale mam jeste termin daleko pred sebou, takze nastesti otazky kdy uz apod. se me zatim netykaji 🙂 🙂

katchula
13. říj 2008

Vrani, nechci provokovat, ale u nas v listopadovkach mame uz prvni dve miminka 🙂 Tak se to tam zacina hezky rozjizdet. Tak drzim palce at uz se Kaja taky brzy podiva na svet 😉

Ja bydlim na Kamyku, takze koukam, ze to mam z Vas do Krce do porodky nejbliz.

jajinka27
13. říj 2008

ahoj holky,

skoro každý den vás pěkně dočítám, takže sleduju situaci 😀
u nás je vše v pohodě, akorát mě teď trápí bolesti podbřišku a to hlavně při pohybu :((( tak nevím

katchul....já jsem z Budějárny, tak to máme asi stejně blízko 😀

vrana
13. říj 2008

Tak jsem zjistila, že zítra je prý úplněk, tak to by šlo ne? 😉 Jenom aby na porodních sálech nebylo narváno 😀

jajinka27
13. říj 2008

vrana...takže ve středu už tě tu neuvidíme 😀

vrana
13. říj 2008

jů, kéž by 😉 😵

katchula
13. říj 2008

Jo, jo s tim uplnkem jsem to sem zrovna chtela napsat. Tak mozna pozitri budeme mit maly vranatko a maly oskaratko 😵 😵

vrana
13. říj 2008

to by bylo dobrý, ještě kdybysme se tam s oskarkou potkaly 😀

oskarka
13. říj 2008

ahoj holky, jj, tomu úplňku bych dávala nějaké šance🙂.
Odpoledne jsem se prošla a pak normálně vytuhla a spala skoro dvě a půl hodiny, super odpočinek.

vrana
13. říj 2008

Tak já jsem prochajdě moc nedala, ale spánek byl hodinku 😉

oskarka
13. říj 2008

Manžel konečně dorazil z práce, měl toho až nad hlavu a ještě bude muset pracovat doma... tak se mu jdu věnovat a ohřát večeři. Zatím se mějte, holky. A venku už je zase mlhá husta až běda...

vrana
13. říj 2008

jj, já frčím do vany. Tak zítra když tak v poradně ahoj.

vrana
13. říj 2008

ačkoliv teď mě napdá, že tam asi budu už na 8:45 abych byla brzy venku, domluvila jsem si ještě před porodem nehty ☹ Tak třeba se potkáme aspoň mezi dveřmi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru