Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

matru
19. říj 2008

o Baji nic nevíš?

oskarka
19. říj 2008

nene, o baji ne.

marcet
19. říj 2008

Tak moooc Hance k malé gratuluju!!!Zítra jdu do práce na schůzku,tak doufám,že malou bude mít už u sebe...pak Vám kdyžtak podám nějaké info 😉

oskarka:v úterý a středa mám denní na nadstandartu,tak si pospěšte 😉

matru
19. říj 2008

Marcet ahoj, Hanku i malou od nás moc pozdravuj 🙂

oskarka
19. říj 2008

marcet, no, pokusím se tomu našemu mímu domluvit🙂.
v úterý ráno jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, zda se už něco bude dít nebo ne.

marcet
19. říj 2008

matru:určitě budu 😉 Hrozně to moc utíká,Nelince už bude půl roku 😉

oskarka:třeba si tě tam taky už nechají 😉

matru
20. říj 2008

Holky, tak jsem našla na říjnovkách, že Baji už má Kristýnku, taky přes 4 kila a asi to bylo náročné, tak MOC MOC GRATULUJU a přeju holkám, at jsou brzy fit a doma!!! 🙂

oskarka
20. říj 2008

Ahoj matru, zrovna jsem si to také přečetla.
Procházka růžovým sadem to asi nebyla, tak hlavně ať se brzy zotaví a hurá domůůů.
Vypadá to dnes na hezký den, tak si asi dojdu na delší procházku, skočím se podívat jestli už máme hotové fotky, které jsem si vybírala z těch našich výletů a dovolených, udělala bych si alba a uvidíme, co to naše mímo.

matru
20. říj 2008

My frčíme za chvíli do poradny, jsem napnutá, jestli nás konečně naočkují 🙂 a večer uděláme malou oslavičku těch Nelinčiných polonarozeninek 🙂
Tak zatím pa, pak písnu, jak jsme dopadly 😉

oskarka
20. říj 2008

Tak ať dobře pořídíte v poradně, jste pochváleny a naočkovány.
A gratulace k půl roku Nelinky, ten čas tak letíííííí....

ducky
20. říj 2008

Gratulace i Baji 😀
Tak hlavně aby všechny holky byly v pořádku.

Matru gratulace i Nelince, hezky to oslavte 😀

Oskarko držíme palečky teď hlavně tobě a tvému mimískovi.
Aby si to tak nerozmýšlel jako Kája 😉

oskarka
20. říj 2008

Ahoj ducky,
díky za držení palečků🙂. Mimi má prostě svou hlavu, ale nebudu propadat panice, ještě to není tak hrozně dlouhá doba přenášení.

oskarka
20. říj 2008

co Ty máš v plánu pro dnešní den?

ducky
20. říj 2008

uvidíš, kdy se mu bude chtít anebo třeba ti to pak taky vyvolají.

Já mám v plánu trochu úklidu a jinak lenošení.
Jsem ráda, že mám nohy jen zlehka oteklé, tak to nebudu moc pokoušet.
Nesehnala jsem ten krém, tak mi dali v lékárně jiný,z nějakých kaštanů.
Zdá se mi, že trochu zabírá, tak to nechci moc pokoušet.
😀

oskarka
20. říj 2008

Ducky, jak se jmenuje ten lék z kaštanů, že bych vyzkoušela ještě něco jiného?
U mne ty nohy jsou jak který den - některý den naprosto normální, někdy jako baňky, ale říká se, že malá procházka neuškodí, aby se to trochu rozproudilo.
Teda já mám dneska nějakou žravou🙂.

ducky
20. říj 2008

Krémík se jmenuje Venitan.
A je pro těhu i v době kojení.

Já je mám nateklé každý den, někdy více někdy méně, ale bohužel stabilně.
Díky tomu se nevejdu do žádných bot, jen do jedněch kozaček, takže je furt nosím 😉
Akorát na procházku to není úplně ono, ale jinak v nich odchodím vždy každý nákup (byli jsme v sobotu).

Těším se na zítra, budeme mít hotové záclony. Manža pověsil včera garnýž (s mojí asistencí 😎 ), tak už jen tu záclonu a bude to dokonalý. Pak už snad konečně bude naše a Bětky ložnice hotová 😉

Ty jo, jsem zvědavá, jestli budeš mít holku nebo kluka.
Co by jsi chtěla víc?

oskarka
20. říj 2008

Ducky, nemohu říci, zda chci více holku nebo kluka, protože nikoho neupřednostňuji. Těším se hrozně moc na našeho človíčka, ať už to bude Alžbětka nebo Ondrášek, jen kdyby i ono se začalo těšit na nás🙂 🙂.

Teda já jsem dneska nějaká lenora, dala jsem jen vyvětrat peřiny na balkon, utřela jsem prach, snědla perník a už zase sedím a čučím u počítače... Na odpoledne jsem se domluvila, že se sejdu se ségrou, zajdeme se projít a pro ty fotky spolu.

katchula
20. říj 2008

Velká gratulace baji ke Kristýnce 😵 😵 Tak obe holky nemely asi snadne porody, ale hlavne, ze uz jsou jejich zlaticka na svete, mam radost 🙂 😉

Jinak ahojky vsem, ja jsem dnes od rana aktivni, uz jsem vyzehlila dve pracky a ted pecu. Jeste mam v planu dneska vytrit podlahu. A odpoledne uz nic delat nebudu 😎

Matru jak jste dopadly s Nelinkou na pulrocni prohlidce a co ockovani? Doufam, ze mala moc neplakala, ale leti nam to co? 😉

ducky
20. říj 2008

Oskarko tak u nás jsem já více chtěla holčičku, manža klasicky kluka.
Ale samo, že jsme šťastní, že miminko je zatím podle všech vyšetřeních zdravé, a to je nejdůležitější.
Já bych chtěla kluka až jako druhé mimi. Uvidíme 😉

Já se dneska taky zrovna nepřetrhnu, teď jsem dala prát pračku, tak to pak pověsím. Doluxuju zbytek pokoje a to bude asi vše. Nic se mi nechce 🙄

Ahoj Katchu, teda koukám 😀
Ty ses teda rozjela 😉 Hele když budeš v tom vytírání, tak se stav i u mě doma, potřebovala bych taky vytřít 😀

matru
20. říj 2008

Ahoj holky, jsme zpátky z poradny....takže máme 7 100g 69 cm, kolem hlavičky 42 cm a máme v zadečku první včeličku hexavakcíny- konečně! Ted hlavně aby nebyla velká reakce, horečka apod. Nakoupila jsem pro jistotu Panadol a dnes budeme radši doma... 🙂

ducky
20. říj 2008

Ahojky Matru,

tak koukám, Nelinka je už velká slečna 😉
Jen se hezky zakutejte v pelíšku, aby bylo vše O.K.
😀

katchula
20. říj 2008

Ducky ahoj, tak na to zapomen 😀 Ja vytirani k smrti nesnasim, prave jsem to dodelala a jsem spocena jak mys 😝 Tak dneska uz asi budu jenom odpocivat...

U nas to bylo tak, ze muz chtel kluka a me to bylo sice vicemene jedno, ale taky jsem spis chtela jako prvni chlapecka. Takze my meli velkou radost oba, ja tomu nechtela ani verit, protoze vnitrne jsem byla od zacatku presvedcena, ze to bude holcicka 🙂 Kazdopadne jako druhy dite bych chtela holku. My jsme ani pro holku nemohly vybrat zadny jmeno, to byl boj. Me se libi hodne klucicich jmen a holcici nejak jsou uz hodne prebrany, tim myslim, ze jmena co by se mi libily, tak uz maji deti nasich kamaradu a pribuznych. A ja se snazila vybrat jmeno, kterych nebude pak ve tride pet dalsich.

katchula
20. říj 2008

Matru: tak fajn, ze uz ma Nelinka zihadlo za sebou 🙂 A jak to snasela?? kazdopadne pekne roste, je to holka sikovna 😉

matru
20. říj 2008

No budeme lenošit, ale je to škoda, venku je nádherně...

matru
20. říj 2008

Katchu: úplně v pohodě, je to fofr, ani nestihla zabrečet a bylo to....já se ted děsím té reakce, po TBC to bylo strašný, snad už se to nebude opakovat....

matru
20. říj 2008

To jsem tu zůstala sama? 😠 😢

ducky
20. říj 2008

Néééé, já jsem tu.
sorry, koukala jsem na internetu na 2. díl 5. série Gilmorových děvčat.
Na Nově totiž dávali 4. sérii a pak rovnou 6. sérii, protože na 5. sérii nemají práva.
Takže při prvním dílu jsem čuměla jak puk, proč to nenavazuje, než jsem si našla ve volných diskuzi o GG a tam to jedna holka vysvětlovala 😎

No tak Katchu, když už jsi spocená 😀 😉
Já jsem věděla od začátku, že čekám holku a potvrdilo se to. 😎
Nevím proč, ale nějak jsem to cítila a vyšlo mi to pak i podle toho čínského kalendáře početí.
Na tyhle věci většinou nevěřím, ale je fakt, že podle toho čínského to zatím vyšlo i kamarádce a švagrový.
😲
Tak třeba na to něco je.

Matru tak čtu, že Nelinka byla statečná, tak to je super.
Co jste měly po TBC?

matru
20. říj 2008

Ducky: měla šílenou reakci, obrovskou bouli v axile, chodila jsem s ní na plicní na punkce a stále to není úplně dobrý ☹ ale už aspin můžeme mít to očkování sice se zpožděním, ale hura za nej, všude je ted černý kašel, měla jsem strach...

matru
20. říj 2008

jo a pohlaví podle čínského kalendáře mi taky vyšlo 2 x správně 😉

ducky
20. říj 2008

Jejeje, to jste si holky užily, co? Brrrrrrr, tak tentokrát to snad bude v pohodě.
Budeme držet palečky.

Já mám zase stále strach z té žloutenky. Ale stále si myju ruce a když jdu někam ven, mám s sebou pokaždé čistící ubrousky a když si nemůžu umýt ruce, alespoň si je otřu tou utěrkou.
Je to nepříjemný, když řádí nějaká epidemie.
I když děti jsou asi náchylnější něco chytit.

Ty jo, tak já mu snad začnu věřit.
No, tak ale to jestli chci kluka, tak abychom ho počali příští rok od května do září, protože jinak tam mám pak zase skoro pořád holku.

😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru