Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

priorita
4. bře 2009

Dobrou noc holky a DÍKY!!! Když budou kontra pořád po 5 minutách, tak v jednu odjíždíme směr porodka, pokud by se zkrátili, jedeme dřív. Po příjmu napíšu Jájince sms, co mi řekli a kam mě poslali...páčko a držte pěsti!
🙂 .. mám strach ale zároveň se moc těším! No zvládli to miliony ženskejch, zmákneme to taky!

jajinka27
4. bře 2009

tak tfuj tfuj tfuj 😉

priorita
5. bře 2009

...tak my vyrážíme...kontra stále po 5 minutách...

hrusti
5. bře 2009

Dobré ráno holky, tak to Priorita? Máte nějaké info? 🙂

jmisa
5. bře 2009

Ahoj všem.
Doufám, že Pri už to má za sebou 🙂

jajinka27
5. bře 2009

tak jen pro info:

1. sms od Priority přišla ve 4 ráno: Jáji ležím na šestinedělí. K porodu to ještě není,otevřená na 1cm a křížový bolesti, který na monitoru nejsou moc vidět. Je mi z toho smutno.Bolí to jak blázen a je to k ničemu. Uvidíme ráno

jsem se jí ptala zda jí dali něco na bolest, tak prej Dolzin ale bolelo jí to furt, cekalo se na rano na vizitu.

2.sms před 7 ráno: Tak už jsem dostala klistýr. Kontrakce chodí po 2 min. Cekam na Davida a pujdem na sal. Nedokazu odhadnout za jak dlouho se otevru, ale snad me prdola nebude moc trapit

jajinka27
5. bře 2009

od 9hod do 15 mi nepůjde proud, takže případnou sms od ní přepošlu Ducky a ona to sem hodí

hrusti
5. bře 2009

Jajinko, diky za zpravicky. Snad to bude mit Pri brzy za sebou 🙂

ducky
5. bře 2009

Ducky to sem nehodí, Ducky nebude dnes doma, tak asi Oskarka 😀
Papa holky

katchula
5. bře 2009

No super, porod skoro v přímém přenosu 😀 Tak se těšim na sms o tom, že už je Adrianka na světě 🙂

ducky
5. bře 2009

Tak pozor:
Posíláme celému světu, pro nás tu nejkrásnější větu. Už nejsme dva, ale tři !!! Dnes v 8.30 se nám narodila Adrianka, s mírami princezny - 48 cm a 3,10 kg. Porod nakonec docela rychlý - bez nástřihu! 😀

Tak a já se jdu věnovat kámošce 😀

katchula
5. bře 2009

Supéééér 🙂 Tak velká gratulace a vše nej celé rodince, ať dělá Adrianka rodičům jen a jen radost 😉 🙂

hrusti
5. bře 2009

Super zpravičky!!! To byla tedy rychlost. Hodně zdravíčka Pri, Adriance a samozřejmě manžílkovi 😉

jajinka27
5. bře 2009

ha ducky to písla sem 🙂))

vrana
5. bře 2009

Hurá, gratulujeme!!! 😵

priorita
5. bře 2009

Cusik holky, tady prestastna mamina! Adrianka je nadherna a ja od ty doby porad jen natahuju na brek-stestim. Porod nakonec rychlej, otevrela jsem se behem hodiny a vytlacila ji asi za 10minut. Bez nastrihu a vnitr. poraneni, jen mam dva stehy na stydkem pysku, ale to neboli! Teda,ale krizovy bolesti nikomu nepreju, ty byly fakt hnusny! Deloha na monitoru klidna a ja se svijela bolesti!☹ Ale, zensky... STOJI TO ZA TO!!!

jajinka27
5. bře 2009

pri...parada, takze to nakonec bylo rychle, jinak ses v noci i rano trefila zrovna do doby kdy jsem kojila 😀 tak sem mohla i reagovat 😀

katchula
5. bře 2009

Pri tak to je bezva, že jsi měla takový rychlý porod a jste obě v pořádku 🙂 A teď hurááá na mateřský radosti a starosti 😀 😀 Těšíme se na fotky tý vaši princezničky 😉

katchula
5. bře 2009

Jáji co tu děláš? 😀 😀 Zapli vám proud? 😀

marfuuuska
5. bře 2009

taky velká gratulace 🙂

jajinka27
5. bře 2009

katch...jo jo bych jinak umřela hlady asi to tušili 😀 mládě mi brečí a já nevím proč ☹

jmisa
5. bře 2009

Pri, moc gratuluju.

hrusti
5. bře 2009

Pri, ty jsi tedy aktivni maminka. Par hodin po porodu a uz jsi na Konikovi 🙂 Jeste jednou ohromne gratulace k Adriance!!! Uzivej si to!!!

ducky
5. bře 2009

Prioritko tak už jsem doma na svým, tak píšu honem gratulaci k Adriance 😀
Jste šikovné, krásně jste to obě zvládly.
Ty pocity si užívej, jsou jedinečný 😀 Ať je to pláč, smích a tak 😎

barberiska
5. bře 2009

Tak to jsem se přihrnula akorát 😅 , ještě jsem si nestačila přečíst minulé stránky a vidím , že priorita porodila 😲 Připojuji se tímto k řadě gratulantek 😀

ducky
7. bře 2009

Prioritko tak už jste doma? Kojíš?
Prostě jak je 😀

hrusti
7. bře 2009

Ducky, to je ještě brzo, aby byla doma, ne? 😀

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste před porodem pili malinikový čaj, užívali homeopatika nebo něco takového? Já zvažuju ten maliník. Ty homeo nevím, četla jsem na to různé názory 😕

jmisa
7. bře 2009

Ahoj.

Hrusti, homeopatika jsou super, pokud jsou ušitá na míru a ušít je na míru dovede jen zkušený homeopat. Já k homeopatce chodím, dost mi pomohla před otěhotněním a chystám se zase tak za měsíc se objednat 🙂

A na maliníkovej čaj už se těším, hrozně mi chutná a teď jak ho nepiju, tak mi docela chybí 😀

hrusti
7. bře 2009

JMisa, ja prave zadneho homeopata neznam. Nedavno jsem brala na nachlazeni Oscilococcinum a docela to zabralo. Na zacatku tehu mi kamaradka doporucila na nevolnost Cocculine, ale ten jsem mela parkrat do auta a moc to nezabiralo. Ale to jsou vsechno homeo, ktera se muzou koupit v lekarne. Urcite je lepsi, kdyz ti to naordinuje zkuseny homeopat.

Ja s malinikem zacnu prespristi tyden. Pockam, co mi rekne dr., ale silne pochybuju, ze se otevirame, takze zacnu vesele bumbat 😀

ducky
7. bře 2009

Hrusti klidně by mohly být holky dnes doma. Když mimi přibírá, tak tě pustí 4. den 😉
Ale asi by je spíš pustili až v pondělí 😀

Maliník jsem nepila, homeopatika neužívala. Měla jsem během těhu naštěstí jen 2 dny rýmu, jinak mi nic nebylo. No a bylinky neznám, o maliníku jsem se dočetla až tady na MK a po porodu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru