Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

matru
9. říj 2008

tak to jsou inteligentní chlapi a musej se bavit s takovou kr... 😒 a jak je na toho pediatra drzá,vid...jinak Bulovka i Vinohrady se dost vylepšily, mají to zrekonstruované....

matru
9. říj 2008

tak já už papám , ještě jsem si udělala okurku se zakysankou 🙂

vrana
9. říj 2008

Tak to dobrou chuť 🙂 Já jsem zrovna u tématu klystýr, kdy na to maminka nemá názor a nechce ho 😀 To mě pos...

matru
9. říj 2008

díky 🙂 nejlepší je, že ani neví proč to nechce, žádný agrumenty, ale hlavně podle přírody, nechápu!!!!

matru
9. říj 2008

a jak jí setřel, že už se dává Yal 🙂

vrana
9. říj 2008

jo a teď téma porodní plán stažený z internetu 😀

matru
9. říj 2008

mohli to dávat na Silvestra i když by to spíš mělo být k pláči....

matru
9. říj 2008

až začneš rodit, tak to hlaš...pak té "chytré matce" poděkuješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vrana
9. říj 2008

No to jo. Už jsem to dokoukala. Porod z toho nebude, ty ženský jsou fakt k smíchu, k pláči až ty následky. Celý pořad by se dal shrnou slovy, je to přirozené a psali v příručce a výzkum který nikdo nezná říká. Fakt děs. Doufám, že matek, který rodí s těmahle .... je minimum. No nic. Tak já asi vyrazím do toho krámu, i když fakt nevim pro co.

matru
9. říj 2008

vidím to stejně...pa pa 🙂

vrana
9. říj 2008

jó, venku leze sluníčko, héč 🙂 normálka mi ten pořad zvedl náladu nebo co. Se z toho pominu fakt. Ty hormony jsou praštěný.

ducky
9. říj 2008

Holky tak na to koukám taky. To je fakt síla.
Hlavně ty vydlabaný alternativní matky a obzvlášť ta, co cítí 😎
Doktoři i ta z ministerstva jsou hustý. A Jílková to dobře šéfuje 😀

vrana
9. říj 2008

A ještě víc za to, stojí diskuze na koníkovi - je ve volných diskuzích. U té bych se rozčílila skoro víc jak u toho pořadu, takže jsem ji vzdala.

matru
9. říj 2008

Vrani: jdu si to taky přečíst...jo a mám pro tebe tip na obed...v sama doma vaří černoušek banánové knedlíky 😀

matru
9. říj 2008

a už fakt jdeme ven 🙂 🙂 🙂

ducky
9. říj 2008

Ježíš, tak to je fakt hustý. Ta Sovová je vydlabaná jak indiánská kánoe.
Ona přece nemusí mít na vše názor, když jsou příručky 😀
Já se fakt bavím.

oskarka
9. říj 2008

Ahooooj, holky. Tak jsem zpět z krátké procházky, příjemného oběda se sestrou a malého nákupu. Koukám, že jste se tu nějak rozjely, tak musím jít dočísst, abych byla v obraze. A vidím, že vrana je mezi námi, takže asi nic nového, že? No, jdu se prolouskat Vašimi řádky.

ducky
9. říj 2008

Ahojky Oskarko,

tak jak čtu, tak sis užila hezký kus dne 😀
A teď se přiznej, jestli si včera viděla Máte slovo na ČT1 😀 😎
O tom totiž tady jela řeč.
😉

oskarka
9. říj 2008

Nedívala jsem se na to, ale z Vašich příspěvků a diskuse jsem si přečetla dost🙂.
Jak se cítíš, ducky?

ducky
9. říj 2008

No, bylo to fakt hustý.
Cítím se dobře, až na mé otoky, ale zítra se chystám ven, tak si koupím ten gelík, co jsi mi doporučovala a manžel začne povinně masírovat 😎
A co ty?
Užily jste si se ségrou?

ducky
9. říj 2008

Oskarko musím dnes končit. Jdu dělat piškotový dort zítra pro návštěvu a pak už přijde manžílek a já se na PC nedostanu 😒
Tak papa 😎

vrana
9. říj 2008

Ahoj Oskarko, tak koukám, že jdeš do poradny stejně jako já v úterý 😉 No doufám, že se tam už nepotkáme 😀

oskarka
9. říj 2008

Ahoj, vrani, tak uvidime, jestli se v utery uvidime🙂.
Ducky, tak ať ten dortík pěkně zvládneš, hezky voní a dobře chutná - hned bych si kousek dala🙂. Jo, se ségrou to bylo fajn, poznala jsem i její příjemné kolegy. Ale jsem dneska jak spící Růženka, tak nějak moooc unavená a ještě je mi divně od žaludku, achjo.

oskarka
10. říj 2008

Hezké ráno všem.
Tak co, vrani, jak jsi na tom? Ještě v celku? My jo.

ducky
10. říj 2008

Dobré ránko holky,

teď dopo jsem jen na chvíli nakouknu, než vyrazím na svůj výletek 😎
Oskarko dortík se povedl 😀 On je ale tak strašně jednoduchý, že se snad ani nedá zkazit. Tentokrát jsem ho udělala s jahůdkama, to já můžu. A představ si, že návštěva nakonec nedorazí, kámošce odřeklo hlídání, takže ho s manželem sežereme sami 😎
Nevadí, tenhle piškoťák já totiž strašně miluju.
Vrani jsem zvědavá, jestli vyjde tip od Matru a porodíš nedělňátko 😀
Budu ti držet palečky 😉

vrana
10. říj 2008

Dobré ráno, jj stále 2 v 1. Včera padl poslední pokus vyhnání, a to sklenička vína a sex. Výsledek byl, že mi bylo vedro a nic víc 😀 . Noční domluva, jak jí bude venku taky hezky a co zažije taky nepomohla, asi spala nebo co. Takže to oficiálně vzdávám a asi to nechám na ní no.

Včera jsem si četla diskuzi jak vám začal porod a jediný co mě uklidňuje, že tam je spousta holek, kterým dr. na KO řekl, že jim vůbec nic není, porod nikde a třeba za dva dny rodily. Tak uvidíme. Chtěla bych být taky mezi těma šťastnejma.

vrana
10. říj 2008

Oskarko nemáš dneska kontrolu?

ducky
10. říj 2008

😀 Tak teď jsi mě Vrani rozesmála. Ale s tím vínem to mám stejně, občas si dáme s manžou skleničku a taky je mi pak vedro a v noci lítám jak Amina.
Já doufám, že nebudu jako sestřenka. Přes mámu jsou v rodině samé anomálie jako kdy ovulují apod.
Sestřence zase odešla hlenová zátka a tady ti říkají, že do 24 hodin by měl začít porod. Ona porodila za 10 dní.
😅 Tak já se modlím, abych taky neměla nějakou takovou anomálii. I když já jsem hodně do tátovy rodiny, tak snad ne 😎
Tak uvidíš, jak se Káje bude chtít, hele včera mi říkala kamarádka, že je prý dobrý vytírat podlahu.
Ale ne mopem, ale ručně pěkně na čtyřech, že prý ten pravidelný pohyb a ta poloha ...
Nevím, nemám to odzkoušený, ale ona studuje zdrávku, tak třeba jim tam něco říkali 😲 😉

vrana
10. říj 2008

No právě, ta podlaha, ta mi tu furt visí. Tak já to snad ještě vyzkouším nebo co. Jinak já měla cyklus jak hodinky, takže TP by měl fakt sedět. Jenom jí se prostě nechce. A s tou zátkou je to taky hustý. Jsou ženský co rodili po zátce skoro za dva týdny 😲

matru
10. říj 2008

Ahoj holky 🙂 tak stále v plném počtu? no do neděle času dost....já jsem z těch co taky neměly žádný příznak, že už to bude, žádná zátka a kontrakce až těsně před porodem, akorát s Neli mě od čtvrtka vystřelovala bolest do kyčle, párkrát za den jinak nic...klidně můžete rodit dnes v poledne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru