Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

vrana
13. říj 2008

ducky jestli jsi viděla malou kouli, která pajda na levou nohu, drží si záda, měla jsem brýle, blond vlasy, tričko do V krémové se zeleno hnědýma kytkama a modrý džíny, světlou podzimní bundu, bílou kabelku a asi jsem se tvářila nic moc, tak to jsem byla já 😀

oskarka
13. říj 2008

Ducky, jj, to máš pravdu, že je zima taková šedivější a smutnější, ale sluníčkem Ti bude Tvoje vytoužené mimi🙂 a hned bude veseleji. Teda, já už ho chci pochovat a zároveň se bojím, aby bylo vše tak jak má.

matru
13. říj 2008

holky a u vás ještě nesvítí? tady na Pankráci je krásně, uvažuju, že pověsíjm prádlo ven 🙂

vrana
13. říj 2008

Na hájích začíná vylézat, ale asi se bojí

matru
13. říj 2008

Petule. jestli tu ještě seš, už máš to tělísko? Já o tom uvažuju, že už se objednám, ale ještě jsem MS po porodu nedostala, tak nevím jestli počkat 😒 aby nebylo pozdě, napadlo mě, že bych ani nepoznala, že jsem těhu, když nemám MS, prsa plný mlíka a stále pár kilo navrh, poznala bych to až při pohybech...no snad se dá manželovi důvěřovat 😀

ducky
13. říj 2008

Jsem zpět 😉
Vrani neviděla. Ale třeba ty jsi viděla velkou kouli v tmavomodrých džínech a černém ponču, tmavé vlasy do culíku a brýle (dneska se mi tak nechtěly nandavat čočky 😉 )

Oskarko zase máš pravdu, už se na to svoje Sluníčko fakt těším. Až uvidím, jak vypadá. A samo taky si moc přeju, aby bylo vše v pořádku.

V Bráníku svítí o stošest 😀

Vrani kde bydlíš na Hájích, tam to taky docela dost znám. Máma tam pracuje a měla jsem tam i dost kámošů.
A Matru Pankrác? To mám taky kousek 😀

oskarka
13. říj 2008

Koukám, že bydlíme docela blízko u sebe, to bychom mohly někdy vyjet společně s kočárky a našimi ratolestmi.

matru
13. říj 2008

Ducky a kde ty bydlíš, mi to uniklo 🙂

vrana
13. říj 2008

ducky, taky asi neviděla. Já bydlím v Tererově ul., jestli víš jak je na Opatovské penny market, knihovna a tak, tak kousíček tam odtud.

Tak tady už punťa konečně regulerně svítí.

matru vidíš, to mě nenapadlo, že bych vlastně při kojení nepoznala že jsem těhu, tý jo, to by byl gól 😀

matru
13. říj 2008

jo ahga Braník, jsem slepá 😀

oskarka
13. říj 2008

Tak v Tererově, jo? Tam chodíme k MUDr. Pročkové na ORL.

vrana
13. říj 2008

jj doktoři jsou tu taky, já tam chodím jenom k praktické dr. Prouzové

oskarka
13. říj 2008

My dvě to k sobě opravdu nemáme daleko🙂.

vrana
13. říj 2008

teda taky se vám dneska nic nechce? dřepím tu s noťasem na klíně a koukám na dr. house a nemůžu se k ničemu dokopat 😅

matru
13. říj 2008

Vrani, v Tererce bydlela kámoška, ted už je teda u manžela, ale má tam rodiče, takže to tam dobře znám....a s tím těhu nežertuju, ted bych fakt nechtěla 😒

vrana
13. říj 2008

a kde ty přesně bydlíš?

oskarka
13. říj 2008

taky jsem dneska nějaká líná - vyndala jsem bábovku z trouby (doufám, že je upečená) a dala prát třetí várku prádla, ale jinak nejsem schopna ničeho jiného. možná se půjdu alespoň trochu projít a pak ještě udělám ten vývar.

vrana
13. říj 2008

oskarka to je aktivit až jéje. to já dneska ještě ani nenaplnila myčku, jen jsem si uvařila ten oběd. A víc asi ani dělat nebudu.Se mi jako nechce 😀

matru, no to chápu, by mě asi taky švihlo. Já se k HA vracet nehodlám, asi zase najedeme na pharmatex.

oskarka
13. říj 2008

Bydlím v Petrovicích, Rezlerova ulice, je to busem 271 z Hájů 4tá stanice. Než jsem se odstěhovala od rodičů, bydlela jsem s nimi v Hájích, Anežky Malé. Takže to máme blízko i k rodičům, což je super.

ducky
13. říj 2008

V Terrerově mám kožařku, Dr. Gerstmanová 😀
Takže přesně vím, kde to je 😉
Pročkovou taky znám, její dcera s náma jezdila na tábor.
Máma totiž ředitelovala Poliklinice Opatovská, takže hóóódně dr. z Jižáku znám a taky ke spoustě chodím.
Hele Vrani a co dětská dr. ?
Já totiž mám na Jihu svého dr. a ten mi doporučil ve stejném baráku Dr. Taxovou, takže tam budu chodit.
Matru jj Braník, ale hodně lidí si myslí, že je to ještě Podolí, protože bydlím jak je Branická skála, tak kousek od ní směrem do Podolí 😎
Jinak holky přidala jsem si fotku, abyste mě třeba mohly někde i poznat 😀

vrana
13. říj 2008

ty jo, vy všechny znáte Tererku, jen já neznám moc ty vaše končiny 😅 Petrovice akorát z auta, když jsem jezdila zadem do práce do štěrbohol, v bráníku akorát nějakou hospodu a na pankráci jsem byla v tržnici a v hotelu corinthia towers 😅

ducky
13. říj 2008

Hehe, Prouzovou taky známe 😀
Já dneska taky ještě nic neudělala, je tam v myčce čistý nádobí a ani tu blbou tašku jsem ještě nezabalila.

vrana
13. říj 2008

ducky, jsme domluveni s paní doktorkou hodrovou, je to na opatovské na středisku, tsková postarší paní doktorka, ale doporučily mi ji holky z phy 4 že je dobrá, tak ji zkusím a uvidím.

Já jsem původem z Proseka, na hájích jsem cca 4 roky až s MM. Jinak ještě trochu znám Spořilov, tam máme babičku

ducky
13. říj 2008

Čoveče teď jsem se akorát zarazila, jestli to byla dcera Pročkový nebo Prouzový. Možná spíš Prouzový.
Máma by to určitě věděla, já to zapomněla.
Já to tam fakt znám hlavně kvůli mámě. Opatovskou máš kousek a tam máma dělala. Navíc já pak měla brigádu v podatelně a rozdělovala poštu všem doktorům, takže i hodně jmen. A pak i to, že mám díky mámě na Jihu spoustu dr.
😀

matru
13. říj 2008

Vrani, já jsem ze Spořilova, bydlela jsem tam do 20 😀
Ducky: hurá fotka, tak tě aspon vidíme 🙂

vrana
13. říj 2008

matru a kde na spořilově? babi bydlí na Hlavní, přímo jak byla konečná autobusu 136. Chodili jsme hodně k Hamráku nebo na starý spořilov a chodila jsem tam i do školky 🙂

ducky
13. říj 2008

Aha, tak tu neznám, ta tam asi za mámy nebyla, protože ani jméno mi nic neříká.
Ti moji jsou v Konstantinový, vlastně jen rovně přes kruháč, jak je tam i laborka.

vrana
13. říj 2008

hele, teď mě napadá, kde je jako katchu???

ducky
13. říj 2008

Matru dalo mi to přemáhání 🙂
Já jsem takový přeopatrný tvor a nerada někam dávám své údaje. Ale říkala jsem si, že fotka mě nezabije 😀
Spořilov znám spíš autem a jen část, i když Hlavní vím, která je.

matru
13. říj 2008

Vrani: já v Choceradský, nahoru od Penny, mám tam rodiče pořád 😉 měli jsme základku hned přes ulici, ale ted už jí zrušili...Hamrákznám ještě když okolo nic nestálo, byla tam pustina a chodili jsme tam bruslit...Kačka tam pak chodila na aerobic a já ted chtěla cvičit s Neli, ale mají to obsazené 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru