Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

matru
29. říj 2008

no právě 😒 no nebudeme dělat předčasné závěry, může to přijít a za hodinku tu máme zprávičku, já tomu pořád věřím a fandím 😉

ducky
29. říj 2008

Já taky fandím, fakt už jsem si říkala, že je možná mimi na světě.
A ono ne. 😠
Takhle tvrdohlavý miminko jsem ještě neviděla, to bude určitě holka 😀

matru
29. říj 2008

a já si zase myslím, že holka by si dala říct 🙂 to s chlapama je to těžký už od začátku 😀

ducky
29. říj 2008

Tak uvidíme 😉 😀
A doufám, že ta moje holka si teda rozhodně dá říct 😀

matru
29. říj 2008

To se ví, že jo 🙂 třeba už za chvíli 🙂

vrana
29. říj 2008

Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Pořád jsme v nemocnici, vlastně nevím, na jak dlouho to ještě je. Od včera už nemáme ATB, ale v dnešní krvi byla nějaká zvedlá hodnota, v pátek budou kontrolní odběry. Snad nejzazší termín kdy bychom měli jít domů je po víkendu, ale už se k ničemu neupínám, je to fakt děs. Už mi to tam leze na mozek. Dneska jsem se po zprávách od dr. složila a celé odpoledne probulila. Když přišel manža, tak mě sestry uklidnily a na propustku vylifrovaly, ať jdeme na večeři nebo tak. Tak jsem skočili na chvilku domů a razíme na véču. Fakt jsem si to představovala tak nějak jinak, než být 14 dní v porodnici.... ☹ No, hlavně abychom už byly v pořádku a doma.

Tak na nás kočky myslete a držte pořád palečky, ať už jdeme brzy domů, nebo se tam dočista zblázníme.

Všem co mají termín držím moc palečky, koukám, že Alča pořád nic...ta si teda taky užívá ☹

Písněte mi, kdyb bylo něco nového, třeba nějaké mimi.

Pa H

katchula
29. říj 2008

Hani, vy se to teda davate 😒 A ja cekala, ze napises, ze uz jste vsichni pekne doma. Vubec se Ti nedivim, ze uz Ti to tam leze na mozek, k tomu jeste ty hormony zblazneny, teda musi to byt fakt na hlavu 😠 Moc Vam preju at uz je Kaja v poradku a at mas uz jen dobry zpravy. A dneska si aspon v ramci moznosti uzij tu veceri, potrebujes se urcite aspon trochu od toho blazince odreagovat... I kdyz asi to jde tezko. Poslala bych Ti nejradsi aspon nejakou pozitivni energii kdyby to slo 🙂
DRZTE SE HOLKY!!!

katchula
29. říj 2008

A jinak bych si tipla, ze Alca uz snad rodi, uz se dlouho neozvala, tak kez by 🙂
Ducky tak jestli i my dve budeme mit vyvolavany porody, tak uz zacnu verit na nejakou vzpouru proti nam co si tu piseme 😀 Nebo, ze by se obecne miminkum nechtelo na podzim ven? Preci jen Matru a Petule rodily do hezkyho pocasi 😀

Hani a nevis jak je na tom Baji s malou, jestli uz jsou doma???

matru
30. říj 2008

Dobré ráno 🙂
ALENKO, tak doufám, že už jsi maminka 🙂
HANI, vím, že je to na hlavu, ale vydrž,už jste toho zvládli moc, až si malou přinesete domů, tak si to vynahradíte 🙂
DUCKY a KATCHU: a jak jste na tom vy?
Včera jsem byla na úžasné masáži s relaxací, paráda, až porodíte, dám vám kontakt,je to výborné na vyčerpání, což se při novorozenci hodí 😉

katchula
30. říj 2008

Matru ahojky, ja mela strasnou noc, vubec jsem nemohla usnout, byla jsem 3x na WC a asi od pul sesty jsem opet vzhuru. Bolela me hlava, to je asi tim pocasim, celou noc zase prselo 😒 Ted to vypada, ze se mozna trosku vyjasnuje. Ja pujdu asi zpet do pelechu, jsem uplne mimo dneska 😢
Tak to je fajn, ze jsi si masaz uzila 🙂 Me desne boli v krizi, tak by mi neco takovyho taky bodlo. A co ta Oskarka?? Ja myslim, ze mimco uz musi byt venku 🙂

matru
30. říj 2008

To já spala po té masáži jako mimino 🙂 krmila jsem až kolem čtvrté 🙂 s tím břichem se blbě spí, já si to pamatuju, jak jsem se těšila až si lehnu na břicho, no a o čůrání ani namluvím, já lítala 10 x za noc 😝 Neboj, už se mockrát s bříškem nevyspíš 😉
Ta Alča už to snad má za sebou a snad to neskončilo tím císařem, nemůžou čekat takovou dobu, do konce 42 týdne musí mimčo ven, aby nebyl malér.

katchula
30. říj 2008

Taky myslim, ze uz musi byz na 100% mimco venku, tak ted si jen pockame na zpravicku co se jim narodilo a jak to nakonec slo. Snad si moc nevytrpela.

Presne tak, s tim brichem uz je to proste o nicem, porad se jen prevaluju z jednoho boku na druhy. Vcera jsem prave uz rikala, jak se nemuzu dockat az si budu moct lehnout zase na bricho. Ted si jdu dat vanu a pak bud zkusim usnout nebo bych si pustila nejaky film 🙂 Nam tu pred chvili zacalo strasne rachtat v topeni a pak jsem obesla vsechny radiatory a jsou uplne studeny. Nechapu co se deje, vcera zase pul dne netekla tepla voda. Takze musim vyuzit toho, ze tece a nalozit se do vany.

matru
30. říj 2008

No, uvidíme, kdy se nám ozve.Já si taky dávám někdy dopo vanu, Nelinku si beru do sedačky a kouká na mě 🙂 večer je to totiž nemožné, to jsem ráda, když zmáknu rychlou sprchu 🙂

matru
30. říj 2008

Ducky šla do poradny, že jo?

ducky
30. říj 2008

Ahojky holky,

tak hlásím příchod 😎
Dnes ráno jsem si jistá, že odešla hlenová zátka, avšak to samo o sobě nic neznamená, což se taky ukázalo u pana doktora. Žádné změny, porod se zatím nechystá. Mám přijít v pondělí kolem oběda.
Jinak sestřičky dnes byly mooooc milé 😀

Jinak převalování znám moc dobře, dnes jsem ale spinkala jak miminko. Na WC chodím většinou jen 1x asi ve 3 ráno a pak až tak kolem 7, ale někdy taky běhám třeba 3x 😉
A na to, až si budu moc lehnout na břicho se taky těším jak blázen 🙂

Masáž bych si dala taky líbit Matru, tiše závidím 😀

O Alence koukám stále nic, tak budeme muset vydržet ☹ 😀

petule.h
30. říj 2008

ducky: to můžeš porodit jako já, měla jsem dorazit na příjem v úterý a o víkendu jsem rodila 🙂

ducky
30. říj 2008

Jinak Hani myslíme na tebe a držíme palečky, aby jste už byli s Kájou všichni doma.
Je dobře, že vás sestřičky vyhnaly na tu večeři, člověk musí chvíli změnit prostředí.
Drž se, uvidíš, že to nebude už dlouho trvat, Kája je dozajista bojovník po mamince 😀

ducky
30. říj 2008

Jee, ahoj Petule 🙂
Tobě odešla hlenová zátka?
Já se právě chtěla podívat do diskuze o hlenové zátce, jestli tam holky píšou za jak dlouho porodily.
😉

matru
30. říj 2008

Ducky ahoj 🙂
kámoška byla ráno v poradně, řekli jí, že to na porod vůbec není a malá se narodila v šest večer, takže se tam klidně můžeš vrátit ještě dnes 🙂 a v to pondělí už máš jít na příjem?
Alenka se neozývá, což je dobré znamení, že se určitě něco děje nebo v noci dělo.Napadlo mě, že kdyby šla císařem, tak se nám asi dnes neozve.

matru
30. říj 2008

Ducky, mně zátka neodešla ani jednou 😉

petule.h
30. říj 2008

mě taky né... holky první fotka vlaštovka je na světě 🙂

matru
30. říj 2008

Petule:HURA!

petule.h
30. říj 2008

budu pokračovat jakmile bude trocha času

matru
30. říj 2008

kluci jsou krásní!!! 🙂

ducky
30. říj 2008

Nene, na příjem ne, na kontrolu.
Ale tak uvidíme, třeba tam pojedu dřív 😉
Je to zvláštní, na jednu stranu bych už chtěla porodit, ale když mi odešla ta zátka, tak i když vím, že to ještě nic neznamená, jsem z toho nervózní. A ještě jak si Matru psala, že holky se ti před porodem naopak v bříšku uklidnily, tak Bětka tomu od rána zatím taky moc nedala.
No, tak uvidíme, jak to všechno dopadne. 😎

Snad neskončila na císaři. A doufám, že už je miminko na světě. Počkáme a uvidíme 😀

petule.h
30. říj 2008

díky, holky taky 😀

ducky
30. říj 2008

Jee, Petule fakt krásný kluci a moc hezká fotka 😀

matru
30. říj 2008

Ducky, mě se Nelinka nehnula třeba i několik hodin, až jsem si někdy říkala, jestli je v pořádku...no uvidíme, kdy se Bětušce zachce mezi nás 🙂

ducky
30. říj 2008

No, včera a předevčírem řádila, tak má asi nárok dnes trochu odpočívat.
Každopádně jsem byla ráno docela nervní, prvně se pohnula až v čekárně, tak se mi trochu ulevilo a pak mi pan doktor řekl, že je vše v pořádku, tak už je to lepší.
Ale teď je tam zase nějak potichu 😠

matru
30. říj 2008

jo, to znám, taky se mi vždycky ppo UZ ulevilo, když to bylo ok 🙂 no už tam nemá moc místa, tak se nediv, že radši spí 😉 musíš jí ukázat postýlku, aby viděla, že tam bude mít větší pohodlí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru