Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

petule.h
30. říj 2008

ničeho se neboj, vše ti řeknou...akorát dnes ten monitor budeš mít každou chvíli, moc se nevyspíš, ale jak říkám, třeba tě povezou už k ránu 😉 stačí nepravidelný tep miminka a jedete

oskarka
30. říj 2008

já jen kdyby přes noc bylo všechno v pohodě, tak abych řekla manželovi v kolik má dorazit.

oskarka
30. říj 2008

Ovšem zatím tedy o nějakém monitorování v průběhu noci nebyla řeč. možná, že budou chodit jen s takovým tím malým poslouchátkem srdečních ozev.

petule.h
30. říj 2008

já nevím co myslí zátěžákem, jestli tu kapačku, tak to je tak na 10-15 min myslím...pak uvidí jestli se asi otevřeš nebo né, ty už určitě nebudeš dostávat vyvolávaček víc, kolik ti už jich dali? já měla 4 a pak tu 5 na sále..ráno myslím po 7h se chodí..jak asi budou porody... já nevím přesně, to je orientačně co jsem zažila, jaká tam je doktorka???

petule.h
30. říj 2008

ona doktorka ještě určo dorazí, zeptej se , nebo se zkus zeptat sestry, že to chceš vědět krz manžela...no myslela jsem to poslouchátko, ale u toho se dělají ty čárky né????

petule.h
30. říj 2008

nic , na vše se zeptej dnes, aby jsi měla klid, že vše víš a neměla jsi nějaké obavy do zítra...ještě se vyspi 🙂 pokud to půjde, pak už se nevyspíš, ale já vím, že teď už se těšáíš jen na to až bude mimi venku, já byla už zoufalá 😀

oskarka
30. říj 2008

Petul, doktorka tu byla kolem pul sedme, ted uz asi neprijde (tedy alespon v minulych nocich nechodila). Co se tyce toho monitorovani - takovy ten zaznam na papir ten mi delaji dvakrat denne (jak tam vyjizdi graf srdce mimi a cinnosti delohy), ale v noci chodi s takovym poslouchatkem, ktere jim ukaze jak bije mimi srdicko (vyhodi to cislo). Co se tyce tech kapacek tak jsem dostala asi 4 (protože říkali že je to 4krát 10 minut), takže mne čeká také asi jenom jedna. A pak se čeká hodinu, dvě, nebo jak dlouho jestli dojde k otevření?

petule.h
30. říj 2008

nevm, j se neotevřela vůbec u 1porodu a u druhého to šlo rychle, ale to jsem přijela s kontrakcema a na 4cm..u císaře jsem dostávala taBLETY DO DĚLOHY

petule.h
30. říj 2008

TY 3 DNY ČEKÁNÍ JAKO JSI TY, KAPAČKU JEN JEDNU, To má asi každý jiný

petule.h
30. říj 2008

hlavně se na mě neohlížej, každá to může mít jiné, buď v pohodě, oni vědí co dělají, tak se neboj, třeba nebudeš mít nic z toho co já, každopádně sester se zeptej ať máš klid na co se chceš zeptat, bu´d ti odpoví nebo né, za to nic nedáš, jsou v pohodě a navíc zvyklé...držím palečky, nestresuj se, vše bude prima a zítra uvidíš své miminko 🙂

matru
31. říj 2008

Ahoj všem 🙂
čekám nějaké hezké zprávičky, tak sem s nima 🙂 🙂 🙂

petule.h
31. říj 2008

Ahoj...
dnes to už bude, jen pokud do večera nepísne, tak šla císařem 🙂

matru
31. říj 2008

taky to tak vidím
já mám dneska vzorný dítě, ještě spí 🙂

petule.h
31. říj 2008

my vstávali s lukáškem v 8h, tom nevím kdy ráno o toho se postaral dnes tatínek 😀

petule.h
31. říj 2008

já dnes jdu konečně na ten nákup do europarku, vždycky se na to těším... 🙂

katchula
31. říj 2008

dobre ranko 🙂
My jedeme dneska odpoledne taky na nakupy, potrebujeme do Ikei, takze bud Zlicin nebo Cerny most. Dneska tam sviti slunicko, slavaa 🙂 Jinak si myslim, ze Oskarka spis bude mit toho cisare kdyz doted porad nic. Ale je fakt, ze byt na jejim miste, tak uz je mi to asi uplne jedno, hlavne at je mimi venku. Po tolika dnech...

matru
31. říj 2008

já taky musím na víkendový nákup, asi pojedu na Chodov, už aby mi to tady otevřeli,bude tady Spar, tak to bude fajn, ta Billa je hrozná 😒

matru
31. říj 2008

Katchu: přesně jak píšeš, po tolika dnech bych chtěla, aby šlo mimi okamžitě ven a bylo by mi jedno kudy....

petule.h
31. říj 2008

no právě, je ti to jedno, hlavně že to bude venku, akorát pokud bude mít císaře, bude tam dalších 6 dní min...já rodila v sobotu a pustili mě až další pátek, fakt na hlavu

petule.h
31. říj 2008

billa je strašně drahá, vždycky utratím za jerdnu tašku tolik, jako ve sparu za 2-3 😖

matru
31. říj 2008

no už to tady otevřou 14.11 hura

katchula
31. říj 2008

Matru a kdy to budou na ty Pankraci otevirat? Asi az pristi rok co?? My tu mame nejbliz Alberta, takze hruza a jeste pak Lidl, ale tam jsem nikdy nebyla. No a to Tesco co je na Novodvorsky, tak to je taky bida, je to tam maly a moc toho tam nemaji 😒 My jsme meli nejradsi Delvitu, sice to tam bylo trochu drazsi, ale meli tam fakt kvalitni zbozi - ted myslim potraviny.

katchula
31. říj 2008

Ha ha tak vidim, ze jsi me predbehla Matru. Tak to jsem netusila, ze jeste do Vanoc to otevrou 🙂 No ale 14.11. to uz budu mit snad Stepanka venku 😀

petule.h
31. říj 2008

já spar miluju, nikdy jsem tam nezažila, že mají okoralé salámy, saláty, sýry, maso a je to všechno co potřebuji, už si píšu nákup podle uliček... 🙂 jinak my v dubči máme jen číńana, všude musím autem, naštěstí mám řidičák, jinak nevím, to bych nezvládala, teda jedině pak s manželem o víkendu, busem je to na 2 přestupy a přitom autem jsem tam do 10 min

matru
31. říj 2008

Katchu:já taky brečím po Delvitě ☹

katchula
31. říj 2008

Jo, jo Spar je dobrej, ale pro nas trochu z ruky. A nakup si taky pisu podle ulicek, to jsem rada, ze nejsem jedina takovy cvok 😀 😀 Maso kupujeme nejradsi u reznika, mame tu nastesti dve fakt dobry reznictvi. No a busem na nakup to bych teda taky nezvladala a uz vubec ne s ditetem. Tak jsem rada, ze tady je aspon nejaka samoska v dosahu 5 minut od domu 😉

petule.h
31. říj 2008

letím zatím se mějte 🙂

matru
31. říj 2008

Ta Pankrác bude super, pro mě úplně, mám to tam 3 minuty, ale i jinak je tam vstup rovnou z metra a autem po magistrále, žádný problém 😉

matru
31. říj 2008

Kdepak máme Ducky?Snad nezávodí s Alenkou? 🙂

katchula
31. říj 2008

To jo, od nas autem je to taky tak do 10 minut 🙂
No uvidime kdy se Ducky ozve, to by byl teda gol kdyby uz rodila, to by snad byla jedina, ktera porodi pred terminem 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru