Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

teryna
3. dub 2008

Ani nevím zda moje dr. někde rodí, tak jedině bych jí musela zavolat, abych zas kdyžtak šla v pondělí do té Bulovky.Teda, a ty jsi z Jablonce?no to by ses taky najezdila. Ono je to s tím návalem rodiček už do loňska, kamarádka rodila v listopadu a už se taky na začátku těhotenství musela registrovat.To bude dětiček, pak ty školky, to bude taky paráda, už teď je s tím trochu problém.Tak uvidím jak nakonec dopadnu, dám vědět.

petule.h
3. dub 2008

jsem z dubče, ale mám doktora co sem dojíždí ze semil a rodí v jablonci a vím, že za ním některé rodičky jezdí.Já bych k němu chodila do konce 40tt a jelikož on by mi císaře udělal hned, tak bych tam jela plánovaně jen na porod, ale jsem ráda, že jsem se dostala do krče, to mi věř.Ale té doktorky se zeptej, oni někteří gynekologové i rodí, nebo operují v nemocnicích, tak za pokus to stojí...co se týče školek mám 2 leté dítě a horko těžko se za rok do školky dostane, no máma dělá ve školce na praze 2 hospodářku, tak tam bych ho dostala, ale je to daleko, to ještě promyslím za rok co bude...??? jinak rozhodně budu doma holt déle jak 3 roky, pač chci aby děti dělali nějaký sport a to při práci rozhodně nejde...ale na to je času zatím dost, min 3 roky určitě 🙂

katchula
4. dub 2008

Ahoj holky, chtěla bych se Vás zeptat jestli se krči pořád platí 5000 Kč za epidural? Zatím vybírám porodnice, ale Krč mám nejblíž, takže o ni uvažuju. A do 12 tt bych se měla rozhodnout definitivně, protože prý v Krči a v Podoli se musí registrovat už takhle brzy. To je síla, já myslela, že mám na rozmyšlenou fůru času! ☹

matru
4. dub 2008

ahoj, epidurál se stále platí, protože to dělá soukromá firma...jinak mají opravdu do konce září úplně narváno a nikoho už nezaregistrují, takze určitě je dobré to udělat co nejdřív,v 12 tydnu bych neváhala ani minutu...tery a na tvém místě bych si co nejrychleji zajistila tu Bulovku abys měla aspoň něco a tu Krč bych zkusila za nějaký čas, jestli se něco neuvolnilo...

petule.h
4. dub 2008

Ahoj, ano platí se tam myslím 4900,-, je to na stránkách krče v ceníku, teď to tam nemůžu najít, ale myslím, že to tak je, před 2 lety to tak určitě bylo.Ono se musíš registrovat takhle i u apolináře a myslím, že motol nebusde za chvilku vyjímkou 🙂

petule.h
4. dub 2008

já to fakt nenašla, je změněn ceník, tak nevím, ale myslím, že to tak bude i nadále... když tak se jukni sama já jsem možná slepá, nebo si tam brnkni na tu uvedenou linku pa

petule.h
4. dub 2008

no matru ti to napsala, tak to tak je, má to za pár..... 🙂

katchula
4. dub 2008

Holky díky! Petule nejsi slepá, já jsem to v tom jejich ceníku hledala a taky jsem to nenašla. Až pak jsem napsala sem. Nebo jsme slepé obě 😀
Jinak všem přeju pohodový porod. Já to mám ještě daleko.
No a hned jak dostanu v 12. tt průkazku, tak mažu do Krče. Ještě mě napadlo jestli je možný se zaregistrovat ve dvou pordonicích a pak si teprve vybrat. Myslim že jo, že se to nedozví 🙂 Uvažuju totiž ještě o Podolí.

jmisa
4. dub 2008

Katchula, cena je málo pod 5000. Jinak ve 12tt máš v Podolí nejspíš smůlu, tam je nejvyšší čas v 7tt.

vrana
4. dub 2008

katchu: můžeš mít jen jednu porodnici zaregistrovanou. Přišli by na to jednoduše - zapíšou ti to do průkajdy 😖

oskarka
4. dub 2008

katchul, jojo je to tak jak pise vrana. Vcera jsem se byla v Krci zaregistrovat a dali mi nejake cislo do prukazky.

petule.h
4. dub 2008

vrana: ahoj, tak už jsi byla na tom registru 🙂 , nebo až po víkendu?

vrana
4. dub 2008

peti: ahoj, chystám se v pondělí. Chtěla jsem včera, ale po zubaři zvítězila lenost a nechtělo se mi táhnout až z proseka. Tak snad to v po bude stačit...

katchula
4. dub 2008

Aha, tak to mě nějak nedošlo, že se to vlastně píše do průkazky. Tak díky za radu, teď si teda musím rychle vybrat jestli Krč nebo Podolí.

vrana
4. dub 2008

Zkus si do podolí nejdřív zavolat, ať máš jednodušší rozhodování, jestli už mají plno 😉

matru
4. dub 2008

katchula: na průkazku bych nečekala, zamluv si místo telefonicky a až ji budeš mít, tak si tam dojdeš pro razítko...aby pak nebylo pozdě...to Podolí ti už asi nevyjde, tam to chce opravdu brzy...a u Apolináře mají napsáno od 15+1 tak možná ještě tam...

petule.h
4. dub 2008

já bych ti stejně radila krč, pač jsem slyšela, jak u Apolináře holky čekají na poradny a kontroly třeba celé dopo a v Krči když tam před 2 lety nebyl tak nával jsem tam byla max 30 min a dnes píšou holky okolo 1h max. Navíc mě přijde krč i milejší a né taková ta továrna na děti.Ale to je třeba můj názor, já teda byla max spokojená se vším.Vrano: ty jsi lenoška 😉 , hlavně že jsi zapsaná

vrana
4. dub 2008

No jo, když já tenhle týden neměla jedinej den bez pochůzek a dva doktoři za den, to je moc 🙂

katchula
4. dub 2008

Já jsem taky spíš nakloněná tý Krči. Hlavně proto, že bydlím kousek a můžu tam dojít kdyžtak i pěšky 🙂 . Spíš jsem se chtěla o tom poradit s mým gynekologem a k tomu jdu až právě ve 12. tt. a taky snad konečně dostanu tu průkazku.
Holky v Podolí se taky prý čeká v poradně několik hodin. Kámoška tam rodila v lednu. A ještě ke všemu měla podplaceného doktora, který jí přímo rodil. Měla císaře.

petule.h
4. dub 2008

doktora si dnes můžeš zaplatit kdekoliv, pokud k němu máš důvěru. 🙂 letím koupat papa

bramburka
5. dub 2008

jo jo krč byla super, ale jestlijsi depkařka jako já, doporučuju podolí, kde smějí tatínkové na pokoj...já měla z tý jejich chodby depku, protože ty první dny se fakt vztah vyvíjí a já musela malou navlíknout do čepice a bundy, protože na chodbě byla zima a tam si ji manžel mohl tak 5 minut chovat a museli jsme zpatky 😢

petule.h
6. dub 2008

pokud by ti vyšel nadstandart, máš to v suchu, tam můžeš mít tatínka i v noci 🙂 . Nicméně, si pamatuji, že před 2 lety byli maminy z dětmi na té chodbě daleko déle(vysedávali tam třeba 30 min), tak asi nějaká změna.
A to jako smějí na pokoj i když je tam jiná mamina s miminkem? já krz třeba nákazu ...atd, když tam máš jen své dítě, tak chápu, že je to tvé rozhodnutí, já vím, že v krči na nadstandartu si za mnou mohl chodit kdo chtěl, ale tak 2x denně vytírali pokoje... 🙂 .

oskarka
6. dub 2008

Ahoj petule, prosim Te, kdy se zada o ten nadstandard - az v den prijmu k porodu?

matru
6. dub 2008

Nadstandard se k porodu dopředu rezervovat nedá, protože nikdo neví přesně, kdy bude rodit...je to o štěstí...řekneš si o něj až na sále 🙂

oskarka
6. dub 2008

díky matru, přesně tak jsem si to myslela...

matru
6. dub 2008

a co se týká těch návštěv, tak dole na nadstandardu jsou neomezené, tatínek tam může i spát, to se myslím platí... a nahoře jsou na chodbě, myslím, že je to dobře, protože jsou na pokoji většinou 3 maminky a mají právo na soukromí...

matru
6. dub 2008

a už si zaregistrovaná???

oskarka
6. dub 2008

ano, registrovala jsem se tento týden. a ten nadstandardní pokoj mají jenom jeden, jo?

matru
6. dub 2008

ne, oni tam mají celé oddělení, říká se tomu oddělení s individuálním režimem,nevím přesně kolik je to pokojů, ale asi 10 a vždy dva mají společnou sprchu a wc...akorát nevím kolik je vyhrazeno pro rodičky a kolik pro ostatní pacientky po operacích a tak...

petule.h
6. dub 2008

Ahoj, pokojů je tam myslím 11, já byla minule na pokoji pro gynekologické operace, takže jak je vidět, rodičky můžou zaplnit celý spodek, nicméně, myslím, že pro gyndu byli 2, ale kecala bych.Prostě pokud ho nikdo z gyndy nežádá, tak ho určitě dají porodnici, to je jasné a já jsem toho byla důkaz.Jakmile dorazíš do porodnice s odteklou vodou, nebo na příjem(vyvolávačky...atd) tak si ho rezervuj, dopředu to nejde, i když já bych si tam ten týden klidně platila dopředu, ale kdo ví, kdo kdy porodíme 🙂 . Jinak pokud by to opět vyšlo, budu navýsost spokojená.zatím se mějte

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru