Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

kovik
14. led 2013

Tak jsem se telefonicky registrovala, byla jsem 12 tt a myslela , že volám moc brzy, ale čím dřív, tím lepe. Zapsala jsi mě a do konce Února mám přijit pro razítko

girafka
14. led 2013

@aaa Ahojky, můžu se tě ještě zeptat? Zítra jdu na první monitor do Krče, jak to tam chodí?Mám jít stejně jako u "obyčejný" kontroly k sestřičce dát průkazku a ona mě pak pošle někam na ten monitor a potom k doktorovi? 🙂 Jsem zvědavá opička😀

aaa
14. led 2013

@girafka Já to měla tak, že napřed sestřička, kontrola tlaku, moči, pak doktor a pak monitor a pak ještě počkat, až to doktor zkontroluje a podepíše 🙂 . Takže předpokládám, že budeš mít stejný postup 🙂

girafka
14. led 2013

@aaa moc děkuji za odpověď..tak to vypadá, že to bude na dýl🙂

aaa
14. led 2013

@girafka Určitě, když už tě objednali, tak určitě komplet na vše i s poradnou. 😉

girafka
15. led 2013

@aaa tak mám za sebou i první monitor a bylo to fain🙂ty sestřičky jsou vážně úžasný🙂 Nevíš náhodou co znamená v průkazce to Pl co tam doktorka píše?? Mám tam Pl 0,52. ostatním zkratkám rozumím, ale na tohle nemůžu přijít🙂

sheinka
15. led 2013

@girafka to by měly být indexy hodnotící průtok krve cévami

girafka
15. led 2013

@sheinka jéé děkuji, jsem zase chytřejší..🙂 a nevíš jaký jsou ideální hodnoty? Mám to v průkazce napsané už 3x a pokaždé je to číslo o něco menší..

sheinka
15. led 2013

@girafka tak to bohužel vůbec netuším ☹

girafka
15. led 2013

@sheinka stejnak moc děkuju..Dr. říkala, že je všechno v pořádku, tak to nebudu řešit a budu jí věřit🙂

aaa
15. led 2013

@girafka To jsem ráda, že jsi spokojená, jak dlouho jsi tam čekala? 🙂

girafka
15. led 2013

@aaa na monitor jsem šla hned a na doktorku asi půl hoďky 🙂 takže jsem tam byla celkem hodinku. Což je super a to sestřičky říkaly, že už maj půlku pacientek "odbavenejch" 🙂 Doufám, že to tak bude i příští týden🙂

kovik
15. led 2013

@girafka - a na kolik jsi šla, objednáva se , nebo je jedno kdy dorazíš

kovik
15. led 2013

HOLKY A NEMÁTE FOTOGRAFIE NEMOCNICE ? či pokoje klasika ?

girafka
15. led 2013

@kovik Byla jsem objednana na 7:50..po kazdy poradne se jdes rovnou objednat na priste🙂

aaa
15. led 2013

@kovik Já tam moc nefotila, nějak mě to nenapadlo. Na šestinedělí klasika, na individuální péči jsou pokoje hezký a i dost velký 🙂

lolek
16. led 2013

..takže v Krči tj v poho?A co lékaři?Kterého by jste doporučili?

aaa
17. led 2013

@lolek Všichni lékaři jsou mladí a příjemní. Za sebe doporučuju doktora Kolka 🙂

lrg
17. led 2013

Tak jsem objednaná podle pokynů na sepsání předporodní dokumentace. Co ta návštěva obsahuje holky? Jen administrativa, nebo mě budou i prohlížet? A odkdy se chodí do poradny přímo tam, můj gyn zatím nic takového nenavrhl a na předporodním kurzu říkali, že pokud bude chtít, může si nás klidně kontrolovat sám až do porodu. Je to tak ok?

girafka
17. led 2013

@lrg sepsání předporodní dokumentace obsahuje jen vyplnění papírů se sestřičkou. Jestli to chceš urychlit, dá se většina těch formulářů stáhnout u nich na stránkách. Potom ti sestřička vysvětlí, kdy máš vyrazit do porodnice a objedná tě na první prohlídku u nich. Teda aspoň u mě to tak probíhalo🙂 Samozřejmě můžeš zůstat u svého gyn. až do porodu, pokud má monitor v ordinaci, tak to určitě není problém. 😉

mmiirrkkaa
17. led 2013

@lolek mne byla v poradne vzdy sympaticka burgetova a vytiskova. U porodu jsem mela nejakou od ch ( chomejkova, chromjakova nebo tak nejak ) a taky super 🙂

aaa
17. led 2013

@mmiirrkkaa Já tam natrefila na samé chlapy 😀 , doktorku jsem neviděla žádnou 🙂
@lrg Do 38.tt jsem chodila ke svému doktorovi, pak jedna poradna v Krči a den před další poradnou jsem porodila. Záleží na tvém gynekologovi. V Krči naštěstí akceptují, že tan případně přijdeš až porodit, ne všude to tak jde 🙂

lolek
17. led 2013

Holky ja Vam moc diky za odpo,kazde info je dobre.Zavidim Vam,ze to mate nektere jiz zasebou..me to teprve ceka 🙂

lolek
17. led 2013

Mela jste nektera z Vas,uz predem domluveneho lekare k porodu nebo jste tomu kazda nechala volny prubeh a spokojila jste se,se slouzicim lekarem(kou)?

mmiirrkkaa
18. led 2013

@lolek ja nic domluveneho nemela.ja celkem zavidim tobe, porod v krci bych si dala znovu 🙂

girafka
18. led 2013

@lolek no mě to taky ještě čeká..termín mám za 18 dní, tak pak podám info...Nejdřív jsme chtěla na soukromej pokoj a teď jak se to blíží, nějak si to rozmejšlim..Ráda si s někym povídám a třeba natrefim na maminku, která už bude mít druhý a třeba i v lecčem poradí.. Jinak doktora/ku k porodu určitě nemám. Já si myslim, že hlavně záleží na PA než na doktorovi, ten tam přijde jenom na chvilku. Ty plánuješ soukromej pokoj nebo normal?? 😎

pavlinka21
18. led 2013

Tak v úterý druhá poradna už rovnou ráno v 7:30,jsem zvědavá zda mi udělají monitor nebo ne....🙂

aaa
18. led 2013

@lolek
@mmiirrkkaa
@girafka Porod v Krči bych si taky dala znova 🙂 . Já jsem původně chtěla mít domluveného a zaplaceného doktora k porodu, šíleně jsem se bála, ale je to zbytečný. PA jsou tam tak úžasný, že doktor není potřeba. Ale vzala jsem si pokoj na individuální péči a nelituju jediné koruny. Je tam klid a pohoda a hlavně kvůli návštěvám je to fajn. A můžu srovnávat, protože první noc jsem byla na normální oddělení, protože dole bylo plno, stěhovala jsem až druhý den odpoledne.

antymania666
18. led 2013

holky, kdyz jsem sla na registraci, myslela jsem, ze mi to tam treba taky ukazou a ono prd, takze nevim ani jak to tam vypad ale jdu do toho...fotky asi nikdo z krce nemate co

antymania666
18. led 2013

@pavlinka21 proc bx neudelali, si o nej rekni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru