Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

marcet
14. bře 2008

Babara: ahoj Baru,zrovna jsem si říkala,že si tu dlouho nebyla,tak jestli si náhodou už neporodila 🙂
Slouží příští víkend od pátku až defakto do pondělka,ale nevím zda bude zrovna ona na sále.O tom víkendu si to lékaří střídají...
Když jsem byla naposledy v práci,což byl čtvrtek ráno..to jsem byla po noční,tak nebylo až tak plno,ale ted sloužím víkend,tak ti sem dám vědět.....
Příští týden mám pak celej volnej,jdu až na Velikonoční pondělí...tak nespěchejte...at Vás tam zastihnu 🙂

babara
14. bře 2008

jejda, tak to bych te radeji jeste chytla pred dovcou 😉 zkusim apelovat na Ne nebo Po.. v So mam jeste program 😎

marcet
14. bře 2008

Ok 😀 Ale když to přijde tak to přijde 🙂

moncicak77
14. bře 2008

Ahojky,Marcet,tak to vypada na tu Moniku popisove,je vazne moc sikovna,slo to tak rychle ze malej byl za hodku a pul venku 😉 pak to jen prisel zkontrolovat pan dr.Budka a bylo to....

bramburka
15. bře 2008

čau holky, tady to jede, to se rodí... Marcet, já miluju Dr. Menšíka, co si o něm nyslis? Uvažuju, že bych se k nemu prihlásila na ambulanci, byla jsem spoko a samma mam takovyho blba Dr. Nebo bys mi doporučila nekoho jinyho?

marcet
15. bře 2008

bramburka:myslim si o něm jenom to nejlepší samozřejmě...je fajn....znám ho už pár let a myslim,že maminky a pacientky si ho chválí...už mám domluvené,že mě jednou dokonce odrodí 😀 😀 ..takže pokud hodláš změnit Dr....tak se k němu přihlaš... 😉

bramburka
16. bře 2008

Byl bezvadnej hlavne psychicky! Tak jo, snad je dobrej i gynekolog, mu tam zavolam, jestli má misto. Tak ho pozdravuj 😀 no jasne, že si pamatovat asi nebude, no...

bramburka
16. bře 2008

Hele jen pro jistotu, je to takovej ten mladej? Onn se o me staral ale nevim, jak se jmenoval, podle zprávy to byl on...on je uz CSc jo?

babara
19. bře 2008

Tak jsem vcera v poradne poznala druheho dr., ale nevim jak se jmenoval, do prukazky se mi nepodepsal 😖 Dost mlady, takovy model-hezkej, ale pani doktorka Vesialukhova ma ruce jemnejsi 🙂 Nikdo tam nebyl, byla jsem za 15minut venku!! Prej do patku asi vydrzim, ze jsem tak polootevrena 😨
No jo, tak budem mit asi velikonocniho beranka, rybu uz asi nestihnem, ale aspon bych mohla chytnout o vikendu pani doktorku a v Po Marcet 😵

marcet
19. bře 2008

bramburka:je mladej,ale CSc mám pocit neni.......

babara: 😉

vrana
21. bře 2008

Ahoj holky, chci se zeptat, kdy jste se registrovali do Krče? A vůbec váš pocit z pokojů a sálů a byly jste se tam před tím podívat? Máme to z domova nejblíž, tak bych asi zamířila tam. Termín mám 10.10., tak doufám, že už budou přijímat... Díky moc za zkušenosti.

babara
21. bře 2008

Ahoj, myslim, ze ted uz registruji od 14.tydne, jeste donedavna to bylo az od 33. Koukni na stranky, muzes si tam jit prohlidnout porodni sal: http://www.ftn.cz/index.php?id=2468
Ja snad do tydne porodim, tak pak sem napisu dojmy 😉 Pokoje asi nic moc, ale maji nova porodni kresla a na personal jsem slysela vetsinou jen chvalu.

petule.h
25. bře 2008

Ahoj všem, já jsem 22tt a ve středu se jdu registrovat, jelikož jsem se to dověděla až v nějakém 20tt od svého gynekologa, nicméně jsem jukla na stránky a ejhle kdo nebude do 1.4. registrován, tak ho nevezmou.Takže jistota je opravdu jistota a jelikož chci opět v krči rodit, udělám pro to cokoliv 😎 . Pokoje nic moc, ale pokud by ti vyšel nadstandart, tak by to bylo fajn, ten je opravdu pěknej.Porodní sál jsem ani nestačila ojuknout, pač jsem rodila rychle císařem, ale na tzv.hekárně to bylo ok.Tak držím palečky všem

babara
25. bře 2008

Tak ve ctvrtek uz si me v porodce nechaj, nejak s nama ani ty Velikonoce nepohly ☹ mozna to jeste zvladnem do ty doby sami, kdovi..
Marcet, jak to mas se sluzbama tento tyden??? A netusis kdo z panu doktoru slouzi ve ctvrtek, prip. v patek?

petule.h
25. bře 2008

mě si taky před 2 lety nechali v porodnici od čtvrtka, měla jsem teda termín 26.3. a rodila jsem 8.4. v 6 ráno. ve čtvrtek jsem tam ležela, v pátek jsem ležela, samo byli vyvolávačky a v sobotu ve 2 ráno mělo mimčo už špatné ozvy, tak mě vzali na sál a v 6 ráno jsem císařem porodila. Mě totiž vyvolávačky nezabraly.Jinak až budeš ležet na šestinedělí, tak je prima, když všichni okolo tebe chodí rodit a ty furt nic...jediné co mi teda vadilo, že mi nechutnalo jídlo a chodil mě krmit manžel 🙂 , jinak ti držím palečky, do soboty to je venku, oni by to déle nenechali. 😖

babara
25. bře 2008

no potes, tak uvidime, kdy to dame my, ale tady Wafik by zrovna moh povidat, tomu to vyvolavali snad 5dnu, ale to je snad uz opravdu extrem.
Snad nam to zabere driv nebo se nam zachce ven den pred tim jako Jahudce 🙂

petule.h
25. bře 2008

5 dní? no to je opravdu hrozné, to snad né, to by mi ta děloha praskla úplně. Ale pokud se otvíráš, tak je to ok, já měla pořád 2cm...a vyvolávačky na mě teda absolutně nepůsobili.To už si pak přeješ porodit a dokonce se těšíš.Tak držím palečky.Mě to čeká podruhé v červenci 😢 😉

zuzavlc
25. bře 2008

Ahoj Petule,mě to taky čeká v červenci a asi budu podobný případ. Druhorodička,poprvé taky vyvolávačky nezabíraly,furt jsem byla na dva ☹ a nakonec jsem šla taky na císaře,akorát že já poprvé rodila u Apolináře.Teď to budu zkoušet v Krči a doufám v lepší průběh porodu.Kdy máš termín - já 14.7. 😉

babara
25. bře 2008

Holky a po cisari vas nechaj rodit normalne? Na to je asi jeste brzy, aby to vedeli co. Tak snad to budete mit podruhy lepsi.
Ja myslim, ze jsem taky na dva, doktorka rikala cosi jako 2x2, ale CS mam asi od pulky tehotenstvi porad 1 tak nevim..

petule.h
26. bře 2008

Zuzavic: ahoj, já mám termín tedy později 28.7. ale jak říkám, minule jsem přenášela dost dlouho, nebo tak nějak normálně 10 dní.
Barbara. můj doktor říká , že po indukci dělohy(prasknutí), by mě rozhodně měli rodit císařem, pokud bych tedy do termínu neporodila sama a neotevřely se porodní cesty.Rozhodně na vyvolávačky by u mě nemělo dojít.
Tak popravdě bych se docela i bála, ale věřím, že oni si poradí.Dnes jdu tedy na tu registraci. no a dál uvidíme co bude, rozhodně jsem zvědavá, myslím, že pokud by ti císaře naplánovali, máš jistotu se do krče dostat a ještě kdyby šel nějak ten nadstandart, tak budu opravdu šťastná 😉 , no jo , ale ještě 4 měsíce.

vrana
26. bře 2008

petule.h: prosím můžu ještě info k té registraci? Do kdy trvá to opatření s registrací do 1.4., to je kvůli té rekonstrukci? Termín mám 10.10., tak pořád řeším, co s tou Krčí... Díky

petule.h
26. bře 2008

Ahoj, já sama nevím proč to tak je, na stránkách to píšou, že kvůli velkému počtu rodiček, dostaneš nějaké registrační číslo, pokud ho mít nebudeš, tak tě nevezmou, pak když tak napíšu... jinak jsem koukala, že od 1.9. - 15.9. budou malovat, takže se zde rodit nebude, no ještě že to mám na červenec/srpen. Jinak oni to rozeSÍLALI I PO GYNDÁCH, ŽE 12-14TT JE NEJ SE REGISTROVAT, tak bych raději šla, ale stejně je risk, že bohužel tě nemusí vzít, ale to je všude.před 2 lety jsem byla v porodnici a čekala až porodím a dovezli holku co jí odtekla plodová voda a ona chodila úplně od začátku ak apolináři a stejně pro ní neměli místo a rodila nakonec v krči...

vrana
26. bře 2008

Díky moc za info, zkusím tam zavolat a zeptám se.

petule.h
26. bře 2008

jojo tel tam mají

petule.h
26. bře 2008

tak napiš, co řekli, doufám, že tam nebude nával mezi tou 12-13

petule.h
26. bře 2008

tak na registraci pojedu až zítra, max v pondělí, mám to za 5 12

zuzavlc
26. bře 2008

Ještě k tomu císaři,po jednom císaři se automaticky druhý nedělá,pokud není nějaký trvalý důvod ho provádět.Já jsem ho měla kvůli nepostupujícímu porodu,takže bude snaha druhé zkusit odrodit normálně.Jen v případě,že by nastaly nějaké komplikace,tak by zas byl císař.Plánovaného mi teda nikdo nenabízel a můj dr.si myslí,že není důvod,pokud bude vše ok.

Petule,aha,já nepřenášela,naopak rodila jsem dva týdny před termínem,jenže jen mi odtekla voda a neotvírala jsem se,tak fakt doufám,že to tentokrát bude jinak,protože z toho prvního porodu mám docela trauma.

marcet
26. bře 2008

vrana:ta registrace už byla nutná,všechny ostatní porodnice ji v Praze mají,dokud jí neměla Krč...tak tam chodily všechny maminky rodit,které jinde nevzaly a pak se stávalo třeba to,že se během jedné služby narodilo třeba 15 dětí a maminky byly třeba den bez dětí,jelikož na šestinedělí bylo plno...
Takže ta registrace neni jenom dočasná,ale na tvralo...

marcet
26. bře 2008

babara:ahoj,sloužim pátek denní a víkend noční,takže se tam jistě potkáme..já si tě najdu 😀 😀
A kdo slouží z doktorů...netusšim ☹
Jinak včera u nás porodila Darina Rolincová,má moc pěknou holčičku 😉

babara
26. bře 2008

nekecej, ona rodila v Krci, to sou mi novinky z prvni ruky 🙂 v bulvaru sem se to jeste nedocetla 😀 A jak se jmenuje?

Tak se na tebe Marcet budu tesit, a prcek urcite jeste vic..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru