Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

katchula
17. říj 2008

Jo, jo vidim, ze to beres zatim s klidem, to je fajn 😉 Ja si dam asi vanu a pak TV, jsem dneska sama doma. Tak pekny vecer, jdu si "zaplavat" 😀

oskarka
17. říj 2008

Jo, zatím jsem celkem v pohodě, přeci jen termín byl včera, tak ještě nemusím plašit - nejdéle týden hodlám být jakž takž v klidu, ale pak už bych asi žádala vyvolání.

matru
17. říj 2008

Oskarko, to by byl gol, kdybys taky začla rodit a daly tě na pokoj s Vranou a Baji 😀
takovej koníkovskej pokoj 😀 no a Katchu s Ducky by čistě teoreticky mohly taky 😀 a já tu pak budu sama 😝

oskarka
18. říj 2008

Ahoj holky, u mne nic nového, stále 2v1.
Jinak mi psala Vrani, cituji: Dobre rano, tak noc normalni, na monitoru zadna zmena. Zavedli mi tabletu, pokud dnes nezabere, tak zitra znovu. Posledni dva tlaky byly v poradku, tak uvidime.

ducky
18. říj 2008

Ahoj holky,
jdu jen na skok, chystáme se s manžou na nákup a už teď mám nateklý nohy, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat, až se vrátíme. I když na 100% se vrátím s tím krémem, co jsi mi Oskarko poradila. 😀
Matru neboj, já se nechystám 😉
A ještě by tu byla Jájina, ta je 30tt 😀
Ale byla by to sranda, sejít se tam všechny 😉
No, tak jo, když mě manža k večeru pustí na PC, tak ještě juknu, jestli není něco nového 😎 😀
Zatím papa

marcet
18. říj 2008

Vrani:omlouvám se,že jsem se nezastavila,ale nějak z večera byla dost práce,doktor přišel na vizitu,pak jsme si přinesly dvě miminka a když jsem šla okolo 1,tak už jste tam měly tmu a to jsem vás nechtěla nějak rušit.Ale v pondělí máme v práci schůzku,tak se na Vás mrknu a doufám,že Kája už bude na světě 😉

oskarka
18. říj 2008

Tak jsme byli s manželem venku, je tam nádherně, ale mimi se ven stále nechce. No, přemlouvat ho nemá asi smysl, až bude chtít, vyleze, do puberty se mnou v břiše snad nebude...🙂.
Marcet, ahoj, těším se, že Tě brzy uvidím, ale to naše mímo nějak ne a ne chtít ven.

matru
18. říj 2008

Ahoj holky, zvědavě nakukuju 🙂 žádné nové zprávičky? to je teda napínavý 😉 tak dál držím palečky 🙂

matru
18. říj 2008

Holky, tak nikdo nic nevíte?
Oskarko:kdyby něco, dej nám vědět....nebo už si taky jela??? 🙂

oskarka
18. říj 2008

Ahoj holky,
nene, nikam jsem nejela... Měli jsme na návštěvě manželovu maminku, hezky jsme si popovídali, a teď se půjdu dívat na Obsluhoval jsem anglického krále.
Psala Vrani, tak zase cituji: Ahoj, hlásím od 3 hrozný bolesti po tabletě, jenže ne kontrakce, jsou to v podstatě bolesti k ničemu, ale bojí jako svině, dají mi na noc nějakou injekci na bolest, abych si před porodnem odpočinula. Jinak to prý od rána trochu povolilo, ale nix extra. jo, a taky špiním, prý asi zátka. Zítra tableta č. 2.

Matru, jsem zvědavá, kdy já se objevím v porodnici, myslím, že se spíš ukážu v úterý v poradně...

matru
18. říj 2008

Tak to vypadá, že Vrana porodí zítra, to jsem se s tou nedělí trefila, sice o týden později 😀 no hlavně aby jí to moc nebolelo a už to rychle bylo 😉 a co Baji, ta také nic?
Oskarko: nezoufej, brzy pojedeš za holkama, třeba je ještě s porodem předběhneš 😉

oskarka
18. říj 2008

Matru, ještě si nezoufám, je to teprve druhý den od termínu. Zítra se půjdeme projít s manželem a jeho strýčkem kolem Hostivařské přehrady a mám hroznou chuť na bramboráky, tak si je zítra uděláme.

matru
18. říj 2008

to je pravda, 2 dny ještě nic není, mě praskla voda 3 den po termínu 😉 udělej s mimi dohodu, dostaneš bramborák a vylezeš 😀
že by to taky byla holčička, když se dlouho parádí? 🙂

oskarka
18. říj 2008

jsem velmi zvědavá jestli je to děvče parádnice či chlapec parádník🙂.
všichni se na mimi už těšíme a ono dělá drahoty.

oskarka
19. říj 2008

Ahoj holky, kdepak všechny jste?? Asi venku, když je tam tak hezky, co?
Vrani se dnes ještě neozvala (tedy alespoň mě nenapsala), co Vám?
U mne nic nového, mimi prostě zatím nechce a nechce.

katchula
19. říj 2008

Nazdarek, my jsme meli vcera rodinnou oslavu, takze jsem sem jen vecer nakoukla, jestli nepribylo nejaky novy mimi 🙂 No davaji si na cas Ti prckove, ale az "vylezou", tak to urcite bude stat za to 😀
Tak vsem peknou nedeli, ja jdu varit obidek.

matru
19. říj 2008

Ahojky Oskarko, já také nic nevím, třeba už je Vrana na sále 😉 už aby to měla za sebou, je to teda fakt dlouhý 😒

matru
19. říj 2008

Ahoj Katchu, já taky vařím a ještě peru, žehlím, luxuju....a pak že je to neděle 😀 😝

oskarka
19. říj 2008

Vy jste ale pracovité, já jsem prozatím jen vyžehlila, manžel si šel zaplavat, pak nás čeká ta procházka a bramboráky, na ty už se těšíííííím. Tak se mějte, hezké odpoledne.

oskarka
19. říj 2008

Tak horká novinka od Vrani: cituji: Bouchnete sampano, konecne jsem tu. Jmenuji se Karolina, merim uctyhodnych 55 cm a vazim 4080g. Dali jsme si vzajemne vsichni zabrat, ale budeme ok. bez tatinka bysme to nezvladly. Kaja mela horsi start tak je na jipce.

OBROVSKA GRATULACE, HANKO!!!!

matru
19. říj 2008

Hurááááááá!!!!!! Hani, strašně moc gratuluji, přeju hlavně hodně zdraví a ať vám Kája dělá jen samou radost! 🙂
A je to teda kus ženský 😉 hned mám hezčí den, užívej si a až budeš doma, tak se nám ozvi! A jdu chladit to šampáno! 😀

matru
19. říj 2008

Oskarko: tobě moc díky za info 🙂 a už jsi na řadě 🙂

ducky
19. říj 2008

Jéééééééééé, já akorát nakoukla, přiděláváme garnýž, takže asistuju manžovi.

Hani gratulujéééééééééééééééééém 😀
Ať jste obě co nejdřív v pořádku, zdravé a spokojené 😎
Držíme palečky.

oskarka
19. říj 2008

Ahoj holky, no snad se to naše mímo už rozhejbe...

jajinka27
19. říj 2008

jééé miminko je na světě 🙂))

Hani obrovskáááá gratulace 😀

ducky
19. říj 2008

Neboj Oskarko, ono se rozhoupe anebo ti ho rozhoupou v Krči jako Háně 😉
Každopádně jseš na řadě, takže tě budeme sledovat 😉

katchula
19. říj 2008

Jupííííííííííííííííí 😀 Tak Hance a Karolínce taky moc a moc gratulujuuuuu 🙂 Konečně se dočkala a má tu fešandu u sebe a věřím, že na jipce dlouho nebude, je to kus ženský, takže bude určitě brzy úplně fit. Tak to mám velkou radost 😵 😵 😵
A co baji??

oskarka
19. říj 2008

A jak se daří Vám, děvčata? Jakou jste měly neděli?

matru
19. říj 2008

Oskarko: neděle parádní, bylo krásně, byli jsme na prochajdě....zítra máme velký den, máme půl roku, jdeme do poradny, čeká nás první očkování a dostaneme snad povolení k prvnímu příkrmu 🙂

oskarka
19. říj 2008

to je fakt, matru, bylo dneska krásně, ale já se nějak moc dobře necítila, takže jsem byla doma, koukala na hezké počasí z okna a spíše odpočívala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru