Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

katchula
23. říj 2008

Ty jo, ja nez neco napisu, tak jsou tu dalsi 3 prispevky 😀 😀
Jinak ja mam tlak nastesti v poradku, nejvyssi jsem ho mela 120/80.

matru
23. říj 2008

Katchu: jo, je to nad Kačerovem, ale z Bud. je to kousíček 🙂 nesmutni, až porodíš, tak už si dortíček budeš moct dát 😉

oskarka
23. říj 2008

Já také zápasím teď ke konci s tlakem, není to nějaká hrůza hrůzná, ale tablety ďobu taky.

matru
23. říj 2008

Katchu: to já taky 😀 někdy je to legrace, jak to tu jde za sebou jedno přes druhé 😀
tlak máš akorát, bezva 🙂

katchula
23. říj 2008

Ja zobu zase pilulky zeleza a to uz asi 2 mesice. Ale ja jsem v tomhle dost lajdak a dost casto zapominam.

Matru na uklid se vykasli, venuj se radsi Nelince. Znas prece to rceni: bordel v byte, stastne dite 😀 😉

matru
23. říj 2008

Jo holky a ještě je ted v DBK dětský koutek Myšákov, s kavárnou pro maminky, tam je to taky dobrý 🙂

matru
23. říj 2008

Katchu: krásné heslo, budu si ho opakovat pořád dokola 😀
Už je s ní fakt legrace, leze a krásně reaguje na všechno, dokonce kouká na kouzelnou školku a směje se a miluje znělku sama doma 😀

katchula
23. říj 2008

Matru fakt uz takhle reaguje? Tak to je parada 😵 😵 Na to uz se taaak tesim 🙂

matru
23. říj 2008

no fakt, vždycky když to slyší, tak se chechtá a plácá rukama 🙂 bych jí snědla, někdy mám strach, že jí umačkám 🙂

ducky
23. říj 2008

Ty jo holky vy jste se rozjely 😉
Tak vida, vida, já to do dneška neznala a vy všechny o ní víte 😀
Ale paráda, už máme místo pro srazík 😉
Matru taky bych si radši hrála s Nelinkou než uklízela, zvlášť když už je s ní legranda 😀
Na tohle všechno se těším, nejdřív kočárkování, pak první úsměvy, hraní apod.

Jinak Katchu já měla do teď tlak taky normál (120/80), docela mě to dnes zaskočilo.
Tak snad pilule zaberou, ale teď když jsem si četla vedlejší účinky, tak doufám, že mě teda nepotkají. 😅

katchula
23. říj 2008

chi chi to si dovedu zive predstavit 🙂 🙂 Ale neumackas, neboj.
Musim jit veset pradlo, dneska neprsi, tak ho asi dam na balkon a snad to do vecera uschne. A pak si dam mozna dvacet 🙂

matru
23. říj 2008

Tak já pro dnešek mizím, jdeme k mojí babičce, určo na nějakou dobrotu 😉
večer mrknu, jestli nás už není více 😀
zatím krásný den všem 🙂

katchula
23. říj 2008

ducky no jo, ty pribalovy letaky u leku je snad lepsi radsi ani necist...

katchula
23. říj 2008

Taky jdu, tak se mejte vsechny krasne 🙂

oskarka
23. říj 2008

Holky, mějte se pěkně, jdu se provětrat, pa později.

ducky
23. říj 2008

No teda holky ☹
Tak já se jdu koukat na telku, ta mě asi uspí a pak si hodím svojí první piluli 😀
Tak papa

jajinka27
23. říj 2008

ducky...jo jo Hájek je tady kousíček ode mě 😉

ducky
23. říj 2008

Ahoj Jáji,
tak další osůbka, která ho zná.
Já jsem o něm fakt nevěděla. Ale je pravda, že jsem byla nejdál na hřišti gymplu a odtamtud není vidět 😀
Ale je to prima zjištění, jak jsem psala, vím o něm na Chodově, ale tam je vždycky hromada lidí. Tady je to super.
😎

jajinka27
23. říj 2008

ducky..no ono tady bývá taky dost plno, zvlášť o víkendech, jednou byla fronta až ven 😒

hrusti
23. říj 2008

ahoj, chtela bych se zeptat, jestli nekdo z vas ma zkusenosti v ultrazvukem v Krci. Jsem objednana na utz ve 20tt, ale zapomnela jsem se zeptat, jestli muzu mit sebou manzela, kolik se plati za fotky (dvd) a jak dlouho trva. Diky vsem za info 🙂

ducky
23. říj 2008

Ahoj Hrusti,

tak já ti bohužel neporadím, chodím do Krče až od 37tt.
Od mé gynekoložky jsem dostávala fotky zdarma, posílala mi je e-mailem a byl se mnou nejen manžel, ale jak je to v Krči bohužel nevím.
Nevidím ale důvod, proč by manžela s tebou nepustili. 😉

ducky
23. říj 2008

Jáji my tam byly dnes dopoledne a bylo to úplně v pohodě.
Ale i maceška říkala, že odpo bývá plno.
No, každopádně výhoda nás matek bude, že tam klidně budeme moct jít dopo 😀

oskarka
23. říj 2008

Holky, venku je ale pěkně, co? Procházka byla fajn, ale jsem zničená, břicho a nohy mne bolí a mímo je ale docela dost klidné.
Hrusti, bohužel jsem do Krče na ultrazvuky nechodila, až do poradny, takže také neporadím...
Ducky, dopolední srazíky u Hájka nezní špatně🙂.

katchula
23. říj 2008

Holky, tak to je gol, ted mi volal pritel, ze se stavil u Hajka 😀 Nahoda co? Pry mi koupil nejaky orechovy zakusek, ze vypada jako ze by v nem nemuselo byt tolik cukru. Tak se tesim, obcas takhle zhresim 😀

hrusti: me poslal muj gynekolog ve 20tt na ten velky UTZ do Podoli, takze v Krci jsem na nem nebyla. Ale pamatuju si, ze tu o tom tenkrat psala Baji a ze byla v Krci i s muzem. Ale vic podrobnosti teda nevim.

jaji: ja ma tu samou zkusenost s Hajkem na Kacerove. V lete o vikendu jsme tam stali frontu snad pul hodiny 😠 A naopak kdyz jsme tam byli loni mezi Vanocema ve vsedni den okolo poledne na poharu, tak tam bylo temer prazdno.

jajinka27
23. říj 2008

katchula..jo taky jsme tam byli jednou okolo vánoc na poháru 🙂)) no těch cvoků co chodí v zimě na zmrzku je asi míň 😀

jinak já s UTZ taky neporadím, všechny i ty velké mi dělá můj gynekolog 🙂

ducky
23. říj 2008

Já si taky myslím, Oskarko 😀

Katchu tak to je fakt dobrá náhoda. Já si tam dnes dala jahodový, mňam 😝 😀
Jinak já myslím, že asi mluvíme všichni o tom samém Hájkovi, protože tenhle je nad metrem Kačerov, zhruba v půli cesty mezi Budějovickou a Kačerovem. 🙂

katchula
23. říj 2008

jajinka no to mas pravdu 😀 😀
ducky urcite myslime toho samyho Hajka, ze by tam byly dva je dost nepravdepodobny. Tak zakusek uz je ve me a byl vynikajici a opravdu nebyl moc sladky. Ja jinak miluju medovnik, ale vlastne je mi to celkem fuk, od Hajka mi zatim chutnaly vsechny zakusky 🙂 Ale holky ty ceny... ty teda taky stoji za to!

ducky
23. říj 2008

Je, tak medovník je na mě moc sladký. Já radši buď štrúdl nebo jablkový páj apod. anebo ovocné.
Jee, ale nejlepší je cheesecake. Mňam 😝 😀

Hele holky veděly jste, že se v těhu nesmí skořice?
Já zrovna popíjím nový Pickwick švestka s vanilkou a skořicí a teď jsem se dočetla, že bych rozhodně neměla ☹

jajinka27
23. říj 2008

medovník bych si dala, nebo jakýkoliv dortík a i zmrzku 😀

tak o skořici nic nevím 😒

oskarka
23. říj 2008

Jo, o skořici jsem to četla, ale když se to nepřehání tak to určitě nevadí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru