Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

jajinka27
10. dub 2010

adel...ale nic, asi mám na porodnici jinej názor, i na nadstandart a neběžící sestru do minuty atd 🙄 a prospané dvě noci v porodce mezitím co tvoje dítě je někde u sester atd

marketovna
10. dub 2010

Ahoj holky, rodila jsem v krči minulý rok a jsem opět těhu a do krče chci znvou. Rodila jsem i v Podolí, ale poporodní péče v Krči, byla výborná...Sestřičky byly všechny milé, vyšly se vším vstříc, všechno vysvětlily.....I při porodu bylo všechno v pohodě, pracuje tam jedna mladá doktorka, nosí hranaté brýle, nevím jak se jmneuje, ale je NEJLEPŠÍÍÍ. 🙂

adelaz
10. dub 2010

Chichi tak to jo🙂 Hlavně se nerozčiluj to ubírá krásu🙂

sabuse1
10. dub 2010

no vida konečně taky někdo kdo má srovnání🙂 market: já tady panikařím jak zvládnu tak rychle druhý dítě a ty už čekáš třetí??? tak to smekám !!!🙂

ducky
10. dub 2010

No nazdar Markét, téééééda, čumím jak umím 😀 😀 😀 A moc gratuluju. Já si teda stihla pořídit zatím jen druhé a ty takhle, jo? 😀 Tak třeba holčička že by byla? 😉 😵

Jinak samozřejmě že může být někdo nespokojený, ale
1) je to všude, já bych takhle mohla popisovat Podolí a Apolináře, rodily mi tam kámošky. Z Podolí máme teda hodně špatnou zkušenost i v rodině
2) nevím o porodnici, kde by si sestřičky nechaly dítě 2 dny, aby se matka mohla vyspat 😝 Leda se přenést strojem času do socáku, tam si děti tuším nechávaly sestry i týden.
3) je to především o lidech. Každému sedí jiný typ povahy, ale nikde není napsaný, že taková sestřička, doktor, kdokoliv jiný nebude i jinde. A nedělejme si iluze, že v továrnách na děti typu Podolí, Apolinář se někdo bude "obtěžovat" odpovídat matce půl hodiny na otázky.

Toť můj názor.
Jinak samozřejmě kdo v Krči spokojený nebyl, tak si bude příště rodit jinde, ale pak prosím teprve srovnávejte a neplašte tady holky těsně před porodem.

hrusti
10. dub 2010

Market, mame stejne stare Honziky a ty uz jsi zase tehu 😅 To je frkot!!! Kazdopadne gratuluju!!!

jajinka27
10. dub 2010

market...gratuluju 🙂))

adel...hihi tak to už jsem škaredá páč se rozčiluju s tím naším čertiskem 😀

ducky...souhlas s tebou naprosto!!!

2 dny na vyspání, to jsem slyšela poprvé a že okolo mě rodilo holek a mělo hodně těžké porody ale tohle nikoho nenapadlo 🙄

neexistuje porodnice která by byla super, skvělé prostředí, na vše by přistoupili, byli by tam vždy usměvavé a milé sestřičky a doktoři( mmch jsou to jen lidi a ne stroje) , záleží na typu rodičky, pokud někdo hledá porodnici ala hotel s 5 hvězdičkama, asi by měl rodit jinde, jen teda nevim kde 😀

adelaz
10. dub 2010

Chichi přesně🙂 Devět měsíců se na prcka těším nosím ho pod srdcem a po narození mám být bez něho??? BLBOST!!! To bych nevydržela by se mi po něm stýskalo🙂 Takže jen ať mi ho pěkně šoupnou na pokoj a já se s ním nějak poperu s piškotem🙂 chichi🙂

A mimo jiné bychom si neměli furt jen stěžovat... jinde na světě jsou na tom 100x hůř... si můžeme pískat a být rádi, že žijeme v ČR... 😀

ducky
10. dub 2010

A jeden by se divil, že i takový stát jako Anglie má gyndu dle mého na příšerné úrovni. Sestřenka tam žije, i tam teda porodila, ale UTZ jí za celé těhu dělali dva, jeden na začátku, druhý ve 20 tt. Testy na cukrovku neexistují. Pořádná genetika taky ne. A jak ženská porodí, tak pokud je toho schopná, tak jí za pár hodin ženou domů. Síla, co? A to je jen to, na co si vzpomenu.

adelaz
10. dub 2010

ducky: taky jsem to sem chtěla napsat, ale já mám stejné zkušenosti od švagrový z Finska... ultrazvuky mají taky jen dva a jinak když něco chtějí tak si o to musí zažádat a pěkně zaplatit... A to je to vyspělá země se sociálním zázemím, ale zdravotnictví tam fuuuuj....

ducky
10. dub 2010

Adel tak tam to asi bude podobný. Tady je ta péče naprosto nesrovnatelná, takže buďme rády 😉

adelaz
10. dub 2010

ducky: jojo já když jí řekla co mě čeká za vyšetření a že jsem měla asi 7 UZ tak jen valila oči a koukala a chválila tu péči... ona měla docela velký problémy s malým.. měla málo plodovky a tak... takže si užila své...

ducky
10. dub 2010

Tý jo, tak ještě že vše dobře dopadlo. A to je přesně ten důvod, proč nechápu, že dělají jen 2 UTZ. Hnus.
Sestřenka to taky měla veselý, ztratili jí někde výsledky z krve na Downa, takže když se malá narodila, tak jí řekli, že má podezření na Down syndrom a díru v srdíčku. Blbouni největší. Samo že žádný Down malá nemá a díru v srdíčku má každé mimi a normálně se zacelí. Takže jí tam vystresovali jak blázen a malá je úplně zdravá.
Taky jí nechali rodit normálně, i když měla zborcenou pánev a nemohla dát nohy skoro od sebe. 😠 Nakonec samo malou tahali kleštěma a ještě zvonem, ten co vím je v ČR zakázaný. Prostě fakt děs. 😝 😠 😠 😠

adelaz
10. dub 2010

Ducky: brrr tak to je síla teda chudinka malá!! Ale hlavně že to dopadlo dobře🙂

ducky
10. dub 2010

Adel co ti mám povídat, asi toho spoustu znáš od švagrovky. Ale užila si svý. A ta poporodní péče taky nic moc. Navíc v GB mají tabulky a jakmile nějaké dítě vybočí (hlavně váhou), tak se na tebe zaměří sociálka. Takže sestřenku už podezřívali, že malou týrá. Ta jí jak mlátička, ale je prostě pořád hubená. V roce a půl má 10,3 kg. Teď tady byly v ČR, takže jsem byla svědkem toho, že malá furt mele pantem, ale prostě nepřibere no. Naštěstí od toho už trochu upouští a sestřenku si vyřadili z registru.
Ale prostě další chuťovky.

Tak já jdu čučet na Vratné láhve, trochu poetiky nezaškodí 😀
Páá

jajinka27
10. dub 2010

ducky....brrr fuj

no a tady nekdo resi takovy pi..oviny

adelaz
10. dub 2010

ducky: no je to fakt mazec... magoři 😠

marti123
10. dub 2010

Holky, ještě chci dodat, že jsem měla těhu naprosto bezproblémové a klidné 😉

marti123
10. dub 2010

Jajinko- když máš težší porod, tak je to opravdu normální a dřívt to tak i bylo, že se nechaly maminky vyspat..a i ty, co porod těžký neměly..já si své dítě naprosto užívám a rozhodně si neřipadnu nenormální, že jsem se chtěla po náročném porodu a probdělých dvou nocích vyspat...

Nemusíš hned psát o p... jsi asi připadáš jako hvězda, ne? Tohle mi trochu vadí, sorry ale mohla by jsi si na fóru takovéto poznánky odpustit..zavání to hloupostí...

A ostatním přeji bezproblémové porody, zdravá mimnka a spokojenost v porodnici!

marti123
10. dub 2010

A zajímal by mě tvůj porod Jajinko- asi trval 3 minuty, ne? Že jsi byla tak nabitá energií! ¨
A psala jsem, že názor byl napsán bezprostředně po porodu, tudíž i vše okolo se zdá člověku čerstvé, než kdybych ho psala teď..

Tohle navážení co jsi předvedla mi opravdu vadí a myslím, že by jsi se měla omluvit..takhle se nechová dospělá rozumná ženská...

chiwule
11. dub 2010

ahoj holky, nečetla jsem úplně všechny vaše reakce na moje negativní zkušenosti z Krče ale mohu říct jen tohle:

tak především, argument, že si stěžují jen ty co měly problémové těhu a porod je nesmyslný - kdyby nebyly problémy, tak můžu rodit doma 😉 navíc se všichni doktoři ohání tím, že rodit mimo porodnici je riziko a jak oni mají patent na to uskutečnit porod tak jak má být a jak jsou fundovaní a dokáží řešit veškeré a hlavně neočekávané problémy. Takže pokud zanechám ironie - doktor je v nemocnici a porodnici od toho aby léčil a porodník od toho aby v pořádku porodil. Jinak bychom je fakt nepotřebovali.

za druhé argument, že mají psát příspěvky jen ty, co mají dvě děti a více aby mohli srovnávat, je taky, promiňte mi ten výraz kravina. Tak si založte jiné téma, které bude mít název třeba že rodila jsem dvakrát a více, moje zkušenosti z porodnic. Tohle téma je o zkušenostech z Krče a zkušenosti od tamtud mají i maminy co rodily jednou.

jak doufám je jasné, že na blba se dá narazit všude - jak v Podolí tak u Apoláře nebo v Krči. Opět jsem napsala, že jsem na blba narazila já v Krči. Kdyby tohle bylo téma o rizikovém oddělení u Apoláře, budu psát svoje zkušenosti s tímto. A samozřejmě protože jsou to moje zkušenosti, jsou subjektivní, stejně tak jako zkušenosti ostatních maminek.

jinak svůj příspěvěk jsem přidala po roce a půl od porodu a na mém názoru se nic nezměnilo. Jen ty nejhorší vzpomínky pomalu vybělaly (lidská pamět má úžasnou schopnost zapomínat na to nejhnusnější) a zůstaly jen ty nejvýraznější události.

všem samozřejmě přeji bezproblémové porody a co nejrychlejší porody v klidu a bezpečí tam kde si budou přát

chiwule
11. dub 2010

btw: ducky, přidat svou negativní zkušenost je o tom, že plaším maminky před porodem? to snad nemyslíš vážně 😉 jinak kamarádky v okolí rodily v Podolí a v Krči, Podolí si nemohly vynachválit, Krč naopak palec dolů. A to jedna tam rodila druhé dítě a jedna první a rozhodně nejásaly jak je to tam super. Takže až podruhé budu rodit jinde, pošlu ti srovnání ano? Pokud na to tedy za ty dva roky nezapomenu 😀

alginia
11. dub 2010

Nedá mi to a musím taky reagovat, poprvé jsem rodila u Apolináře a podruhé v Krči, protože to byla nejbližší nemocnice a stěhovali jsme se.
U Apolináře jsem se měla jako v bavlnce, za to v Krči, děs a hrůza.
Ruská doktorka, která nepozanala zkalenou vodu, neochotný doktor na příjmu a o šestinedělí ani nemluvě! Vysvobozením byl pro mne opravdu nadstandart, který si přál i můj manžel.
A musím se zastat holek, že matka po porodu by se opravdu měla minimálně jeden den vyspat. Myslím, že následná péče o miminko je náročná velmi.
Jinak jejich údajná laktační liga, taky nic moc, přišla sestra, zmáčkla mi prso, strčila k němu malého a šla.

A hlavně, my si platíme pojištění a všemožné poplatky u lékaře a za to chceme odpovídající péči! (viz. nesmyslné řeči o hotelu)

Snad na porody a následnou péči v Krči budete mít lepší vzpomínky!

A nikdo tady nikoho nechce strašit. Téma se jmenuje porodnice Krč a od toho to tady je, a ne aby se chytré horýkyně obouvaly do druhých za jejich názor.

A Down a zkušenosti z porodu v Krči s tím nemají opravdu nic společného, takže bych neřekla, že jsou to p......y. Mimochodem, vyhledejte si diskuze na téma porodnice Krč a asi budete velmi překvapeny. Stačí to zadat do google.

jajinka27
11. dub 2010

marti...no jasně porod mi trval 3min, jsi docela přestřelila 😝 já ležela v Krči týden na vyvolání, pak mi rupli vodu a porod nepostupoval, mladej měl málo kyslíku tak rychle císař, tak nevím kdo z nás měl porod pohodovej 😠

a tím končím reakci na tyto příspěvkym, páč na takový bláboly nemám čas

a o inteligenci se vyjadřovat taky nehodlám 😠

ducky
11. dub 2010

Marti tobě asi napíše Jájinka sama, jen pro tvojí info ona rodila víc jak týden a nakonec císařem, takže si Krče užila dost a dost.

Chiwule a jak to měly tvé kamarádky v poradně např. v Podolí? Tam se jim lékaři nestřídali? Pokud vím, tak v Krči, když chodíš jeden a ten samý den v týdnu, tak je tam lékař stejný. A řekla bych, že to takhle chodí i jinde, kvůli službám lékařů.

Abych tady předeslala a neupadla v podezření, že jsem porodila za 3 minuty, tak já rodila od prasknutí plodovky 36 hodin. Z toho jsem byla 24 hodin na šestinedělí a 12 hodin na porodním sále. Za tu dobu jsem spala 2x po hodině na porodním sále, jednou k ránu, když mi PA vypnula kapačku s oxytocinem (byla velmi milá a laskavá) a pak hodinuku po napíchnutí epidurálu.
Svoje dítě po porodu bych chtěla na pokoj klidně hned, jenže vzhledem k velké ztrátě krve jsem se nedokázala ani postavit, natož starat se o díte. Sestřičky mi řekly, že až si dojdu sama na WC dostanu malou na pokoj. Už večer jsem se snažila, dělala jsem hrdinku, že si s pomocí sestřičky dojdu na WC a dám si sprchu. Jen jsem dosedla, motala se mi tak hlava, že jsem od sprchy upustila a mazala zpátky do pelechu. A rooming-in se mi opět vzdálil. Až teprve ve 4.15 ráno po kojení mi tam malá zůstala. Co tím chci říct, já jako matka jsem prostě chtěla mít své dítě u sebe nejlépe hned a tak trochu nechápu maminku, která by se chtěla 2 noci nerušeně vyspat. I holky po císaři chtěly své dítě rychle, stavěly se den po operaci na nohy jen aby mohly dostat své dítko k sobě. Na druhou stranu jsem byla svědkem toho, že maminka po císaři přišla třetí den k sestřičkám, velmi mile je požádala, zda by si nemohli vzít miminko na chvíli k sobě, že by si potřebovala odpočinout a sestřičky mamince ochotně vyhověly. Vše je podle mě o domluvě a o přístupu maminek a sestřiček. Sama ale vím, že s milým úsměvem a pokorou k jejich práci se lecos dalo 😉

Ke konci těhu mi našly zvýšený tlak, ač mám celoživotně spíš nízký a v Krči mě neustále hlídali. A nebyla jsem jediná. Na šestinedělí jsem byla na pokoji s holčinou, která měla stejnou diagnózu. Tu dopoledne odvezli na CŘ, právě kvůli tlaku. Ty jsi ho měla diagnostikovaný nebo ne? Já jen že je mi divný, že zrovna tohle by si neohlídali.

Další věc ten rozštěp, děti se hned po porodu kontrolují právě jestli nemají rozštěp, tak je mi divný, že by nějaká sestřička tohle říkala, když by to nebyla pravda.

Další věc je, jak se opíráte do šestinedělí kvůli něčemu, co je napsané na internetu. Dvou až třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a návštěvama v předsálí. Tím pádem proč si na to stěžujete, vždyť jste věděly, do čeho jdete. A pokud jste si tohle nepřečetly, tak to ale není vina Krče. Je jasné, že každé miminko má jiný režim a někdo má kliku, že má spolubydlící s tichým miminkem, někomu pláče. No, to se nedá nic dělat. Nebo ano, přesně jak jste to nakonec vyřešily, vzaly jste si nadstandard. Nicméně takhle to chodí i jinde, takže dávat to jako negativum Krče mi nepřijde fér.

A btw co se Podolí týká, tak tam došlo k takovému zanedbání při laparoskopické operaci, že členka mé rodiny trávila dalšího půl roku po nemocnicích kvůli streptokokovi v ráně, prostě půl roku hnijící břicho žádná legrace. ☹

ducky
11. dub 2010

Alginie zato ty jsi byla asi s náprstkem, viď?
Holky se vyjádřily zrovna tak já, na to mám právo. Psala jsem slušně narozdíl od tebe. 😠 A do nikoho jsem se neobouvala., opět narozdíl od tebe. 😠

A jsou tu dvě holky těsně před porodem a sugestivně jim líčit vaše zážitky, jak někoho nenechaly vyspat, to mi přijde fakt zbytečný.

chiwule
11. dub 2010

ducky, hromuješ naprosto zbytečně, to chce klid 😉 jsou to jen moje konkrétní zkušenosti, neříkám, že ty nebo některá jiná je budete mít stejné. Bohužel mě se to ale takhle stalo, s tím nic nenaděláš i kdybys sebevíc chtěla - a za což bych ti byla vděčná, raději bych to vše takto nezažila...
pokusím se ti odpovědět na tvoje konkrétní otázky, které jsou snad směřované na mě -
co se týče kamarádek a jejich poraden v Podolí, nevím, o tom jsem se s nimi nebavila, povídali jsme si o porodu a toto téma je také o porodu. Moje zkušenost z poradny v Apolináři je taková, že jsem se vždy dostala ke "svému" mudrovi, který si mě hlídal na riziku. Což opakuji může být jen můj případ a ne obecná pravda - opět je to jen moje zkušenost.

...může ti přijít divné, že mi v Krči neohlídali vysoký tlak, mě to přijde také tak, ale stalo se to. Co z toho vyvodíš? Že zrovna v mém případě se na to vykašlali? Já nevím, co z toho vyvodit, jen říkam co se stalo.
...malou jsem také chtěla po porodu hned, naopak mi bylo bráněno ze strany personálu šestinedělí...
... co se týče rozštěpu, věř si nebo ne, ani jedno dítě jej nemělo, byla to jen pohodlnost vrchni sestry když nedokázala maminky naučit kojit. Jednu s normálními prsy, druhou s obrovskými. Upozorńuji, že si hrají na laktační ligu, takže by měli zvládat naučit kojení mnohem lépe než kdekoli jinde. A když už jsme u toho - pro mě s malou nejlepší polohu na kojení ukázaly až sestřičky na nadstandardu, stejně tak mě psychicky a fyzicky podržely 4tý den, kdy jsme měli první krizi kojení a já měla pocit, že mám pro malou málo mlíka - docházelo k přeměně mleziva na mléko (u císaře je to opožděné), a to tam byly mladé holčiny, dalo by se říct nezkušená ucha a byly mnohem fundovanější než paní chytrá vrchní sestra...
...ohledně prostředí na šestinedělí - já obecně od začátku chtěla nadstandard po porodu, bohužel v době mého urychleného císaře plno. A težko by se mi plánovalo, na kdy chtít nadstandardní pokoj, když jsem měla rodit až za 4týdny. To že jsou společné pokoje po dvou je fajn, ale nesmíš v porodnici ležet 14dní jako já a zažít tam troje střídání. Takže trochu přemýšlej, než něco řekneš. A mimochodem, nevím jak teď po 1,5r po mém porodu, ale tehdy byla sociální zařízení a sprchy naprosto šílené, takové si pamatuju naposled z letních táborů jako děcko. (už se těším, jak se do mě začneš navážet, že jsem asi nějaká nobl nebo náročná 😕 )
... a laparoskopická operace, nevím tedy čeho, to jsi nenapsala zda slepáku, vaječníků nebo čeho dalšího, se snad nedělá v porodnici ale na chirurgii ne? pak nechápu, jak to souvisí s porodnicí...
... ještě řeknu, že jsem měla možnost pobýt jeden den na porodnickém odd u Apolináře když mě ve 26tt přebírali z Krče z hrozicím předčasným porodem. Bylo to tam skvělé, sestřičky naprosto úžasné a vstřícné. A to se mi tam střídaly maminy na porod, za tu noc se narodily 3 děti. A na odd rizikového těhu naprosto úžasné.
Jinak bych nikomu nepřála slyšet přes plentu doktorku v Krči, která obvolává porodnice po celé ČR (Liberec, Hradec, Ústí, Podolí, Apolinář), protože vás nechce s hrozícím porodem, aby si vás vzal někdo jiný. Super věc s kontrakcema a dítětem, které by ještě nepřežilo pokud by se narodilo při dlouhé cestě sanitou třeba do Hradce. Takže toho je víc, čím si mě Krč nezískala, jak při těhu tak při porodu. Jo a do ambulance jsem normálně chodila ke své gyndařce, do Krčské až po propuštění z Apolináře, aby byly informace kompletní...

alginia
11. dub 2010

Ducky máš dojem, že jsem nepsala slušně? Ty čteš mezi řádky? Nezlob se, ale trochu útočné to od vás je.

Také jsem neměla rozhodně lehký porod.

Nic, také končím tuto debatu, protože kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, viz. vaše nesmyslné reakce. 🙄

alginia
11. dub 2010

Chiwu naprostý souhlas, podepisuji se pod tebe 😉 Mě též zanedbali zkalenou vodu a nebýt sestřičky, které se to nějak nezdálo a na moje prosby reagovala, tak kdoví, jak by to dopadlo. 😒

ducky
11. dub 2010

Alginie konkrétně mě nadzvedla poznámka o chytrých horákyních, to bylo myslím naprosto zbytečné 😔 A teď psát o nesmyslných reakcích, to je taky trochu moc. Rodily jsme v Krči zrovna jako ty, jen to vidíme jinak, tím pádem ale naše reakce nejsou nesmyslené, tak trochu zabrzdi.

Chiwule teď už je teda tón tvého příspěvku taky docela útočný, ale nebudu se tím rozčilovat, pokusím se ti opět slušně odpovědět.
Něco jiného určitě je, když jseš na riziku, takže tím pádem tohle bych nesrovnávala. Ponechám si tedy svůj názor, že v těch poradnách to bude chodit naprosto stejně, jen mi teda ještě nedá napsat, že údajně v Podolí se čeká třeba přes hodinu. V Krči jsem byla vždy tak za 15, 30 minut max venku. Ale to je jedno, to už bychom zabíhaly do dalších detailů.

Co se tlaku týká, tak jsem se psala, zda jsi ho měla diagnostikovaný. Na to jsi mi neodpověděla. Jinak to, že může dojít k zanedbání, za to ruku do ohně nedám, jen jsem se nad tím pozastavila, ptž v noci, když mě přijímaly, tak sestřička říkala, že už jsem pátá s diagnostikovaným vysokým tlakem. A jak mě, tak spolurodičku kontrolovaly a hlídaly.

No právě se mi nezdá, že by sestra "žertovala" o rozštěpu, které dítě nemá. A budeš se divit, ale já se vyhovující pozici na kojení naučila až sama doma a druhé překvapení, byla jsem na nadstandardu. Tohle ale nevyčítám sestrám, prostě jsme to s malou doma pak zkoušely, až jsme zjistily, co nám obou nejlépe vyhovuje.
Jinak třeba moje švagrová porodila v pátek odpoledne v Podolí a teprve v neděli večer se jí přišla zeptat sestra, jestli nechce pomoct s kojením. Kdyby jí už předtím nepomohla tchýně, tak se malej málem uřval hlady.

Pokud rovnou nepíšeš konkrétně, nepiš mi prosím, abych nejdříve přemýšlela. Buď ujištěna, že o každém slovu přemýšlím, než ho napíšu. Samozřejmě vím, že se nedá naplánovat kdy budeš rodit a tudíž si zamluvit nadstandard, ale prostě na normálních pokojích to takhle chodí ve všech porodnicích. Vždycky jsi s někým a to by se ti stalo jak v Krči, tak v Podolí, tak u Apolináře, tak na Bulovce atd. Takže mi jen přišlo, že psát, jaká to byla děsná zkušenost stylem, že je to vina Krče, to mi nepřijde fér. Takhle to prostě chodí všude.
A necítím potřebu se do někoho navážet, to spíš mám teď pocit z tebe. Možná se budeš divit, ale tady ti dám i za pravdu, skutečně sprchy na šestinedělí nebyly dobré, chodila jsem tam jen v žabkách, ale to jsem ostatně dělala i nadstandardu, ptž jsem měla pokoj se společnou sprchou pro dva pokoje. Nicméně nutno taky podotknout, že pokud po sobě maminka nespláchne krev, tak to je teda nevychovanost maminky, těžko může někdo z personálu celý den stát ve sprchách.

Vzhledem k tomu, že Podolí je POUZE porodnice, tak tady jsi asi měla trochu přemýšlet ty. Je celkem jedno, co to bylo konkrétně za operaci, byla gynekologická a tohle se prostě stalo. Hotovo, není potřeba o tom dále mluvit.

A uzavřela bych to asi tím, že respektuju tvůj názor, že jsi v Krči nebyla spokojená a tím bych to prostě uzavřela, protože se mi rozhodně nechce trávit čas psaním si tady.
Držím ti palce se snažením, určitě si pak vybereš porodnici dle svého gusta a snad budeš mít kliku a budeš tam spokojená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru