Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

ducky
30. říj 2008

Alenko určitě.
Kdyby to nešlo, tak si myslím, že už by ti asi dělali císaře.
Tak uvidíš, moc na tebe myslím 😀

petule.h
30. říj 2008

jo dnes už určitě jo, max do zítra ráno, jak odteče voda, mělo by být dítě max do 24h venku..když tak půjdeš císařem jako já , když nic...to je v pohodě 🙂

ducky
30. říj 2008

Holky jste tu někdo?

jajinka27
30. říj 2008

ahoj holky,

jen nakukuju, dneska toho mám moc, truhláři nám udělali vestavěné skříně, takže jsem musela 2x vytřít předsíň, umejt obě skříně, uvařit oběd a ještě bych ty skříně ráda naplnila zpět oblečením 😅

jinak dočítám a jsem v obraze

Oskarko...moc držím palečky ale myslím že už to nebude dlouho trvat

wafik
30. říj 2008

Ahoj holky🙂 Tak jsem po delší době zase jukla na Thomayerku, jestli tady neuvidím nějaký známý nick... a koukám, že přenášení je pořád IN😉 Já měla termín 26.2. a Viki se narodil až 12.3. (takže 42+1)😀 Přijímali mě v sobotu a narodil se až ve středu... takže nebojte, sem tam to trvá fakt dlouho, než se těm mrňouskům zachce ven... ale doktoři jsou pečliví a mají všechno pod kontrolou, netřeba se bát🙂

katchula
30. říj 2008

wafik ahojky, tak mam dojem, ze je ta Krcska porodnice nejaka zakleta, vzdyt 90% holek co tu rodi, tak jde na vyvolani 😀 😀 Aspon z tehle stranek mi to tak prijde. Ja z toho mam teda hruzu, nesnasim pobyt v nemocnici (no to asi nikdo, ze) a predstava, ze tam kvuli tomu budu muset stravit treba 4 dny navic me desi 😠

katchula
30. říj 2008

ducky co se deje, uz rodis?? 😀 😀
jaji Ty jsi teda akcni zena 🙂 Ja dneska luxovala a vytirala koupelnu a WC, ale to hlavne proto, ze nam tu pres den netopili, tak abych se zahrala 😀 Jidlo jsem mela uvareny od vcerejska, takze jsem toho teda dnes moc neudelala...

ducky
30. říj 2008

Ahoj Jáji, ty jsi teda dnes pilná. Ale zase to budeš mít hotové a pěkné, než se mimi narodí 😀

Ahoj Wafik, tak koukám, že se mu taky hodně nechtělo ven. 😉

Katchu takhle na to nesmíme myslet. Musíme to prolomit 😀

ducky
30. říj 2008

Haha Katchu 😀
Nerodím, potřebovala bych tak po víkendu, v pondělí nejlépe 😉
Uvidíme, jestli odchod hlenové zátky je předzvěst nebo ne. 😀

katchula
30. říj 2008

ducky ja bych taky brala porod v pondeli 🙂 Vlastne kdykoliv behem pristiho tydne krome ctvrtka, to ma muj pritel skolu a to bych ho nerada rusila z vyucovani 😀 😀 Jen teda nevim jak to dite setrepat do ty doby dolu 😀 kdyz doktor rikal, ze hlavicka je jeste hoodne vysoko.

ducky
30. říj 2008

Já bych celkově brala porod příští týden, ale uvidíme, jak se Bětce bude chtít 😅 🙂
Já už druhý den pozoruju, že se Bětka pohla směrem dolů.
Zjistila jsem to při vyndavání nádobí z myčky, což dělám v podstatě každý den a jak včera, tak dnes mě Bětka víc tlačila. A taky mě druhý den bolí záda, jakoby se mi změnilo těžiště 😎
Hlavně doufám, že si to fakt kočka šine k východu 😀

katchula
30. říj 2008

Jee zavidim, ale moc bych Ti prala normalni prirozeny porod, aspon bys tady tu smulu prolomila 😉 Ja bohuzel nepozoruju absolutne zadnou zmenu. Den pred tou vcerejsi kontrolou jsem se naivne radovala, ze mi kleslo bricho, ale to se mi asi jen zdalo.

ducky
30. říj 2008

Není zatím co, kromě těhle mých pocitů bylo dnes vše při starém. Čípek se nezkracuje, placenta v poho, plodovka taky. A např. sestřence taky odešla hlenová zátka a porodila za 10 dní po vyvolání ☹
Takže uvidíme, jak to ještě vše bude.
Ale opravdu bych to ráda prolomila 😀

katchula
30. říj 2008

Ja vim, clovek muze mit pocity ruzny a mimco si stejne vykoukne kdy se mu bude chtit 😀 Ale ja bych ho fakt rada popohnala k tomu vychodu - jak rikas 😀 😀 Dokonce se priznam, ze uz se doma i lehce nudim, nebo aspon dneska jsem mela takovej den na nic. Tak snad zitra bude lip, je to i tim depresivnim pocasim.

ducky
30. říj 2008

Taky bych jí popohnala, ale prý ty babské rady vůbec nefungují.
No koneckonců jsme to viděly u Háni. 😉
Lehkou nudu mám též, i když teď jsem řešila i nějaké pracovní věci, tak to šlo.
Já jsem spíš nevymluvená 😀

Uvidíme, jak zítra bude, já už se ale stejně nevykopu ven. 🙄
Tak papa, kdybych se zítra nehlásila, tak víš co 😉 😀

katchula
30. říj 2008

Jasne, kdyby nic, tak jsi na porodnim sale 🙂
Tak hezky vecer, ja sem asi jeste mrknu pozdeji jestli tu nebude uz zprava od Oskarky. PAPA 🙂

wafik
30. říj 2008

katchula: taky nemocnice vůbec nemusím - i proto jsem chtěla (a měla štěstí, že mi vyšel) nadstandart😉 a byla s ním maximálně spokojená🙂

katchula
30. říj 2008

wafik tak to jsi mela fakt stesti. Ja bych ho taky chtela, jen ty ceny... to je desny 😒 Ted po ty rekonstrukci to zvedli a nejlevnejsi pokoj stoji 1100 Kc 😲

petule.h
30. říj 2008

katchula: myslím, že když jí prdli už dopo placentu, že už porodila, oni by jí nenechali tak dlouho si myslím..do zítra..dle mě jí dali ještě vyvolávačku a pokud se neotevřela, tak jí řízli, už by to bylo dlouho... 🙂 .Určitě to má za sebou a je ráda, nebo do půlnoci porodí 😀 to se vsadím 😀

petule.h
30. říj 2008

já bych do nadstandartu šla na milion procent, po mých zkušenostech z porodů byl klid na místě, i když jsem myslím max. ukecaná 😉 . jsem ráda, že mi vyšli oba 🙂 ale 3 dny se dají určitě púřežít kdekoliv 😀

petule.h
30. říj 2008

holky, já te´d zase ulítávám na brumlovi, mají tam takové pěkné hadry, hlavně mikiny..apod..pyžama, těch fakt spotřebuju 🙂 ..lukášek už má pyžamo 68, strašně vyrost, jsem zvědavá kolik měří a váží, příští čt jdu na první očkování 🙂

katchula
30. říj 2008

petule snad jo, snad uz ma miminko venku 🙂 Je tam chudinka uz od pondelka...
No 3 dny se daji sice prezit vsude, ale pokud mi budou porod vyvolavat, tak tam stravim minimalne tyden a to je teda uz dlouha doba 😒 Me jde hlavne o to, ze nesnasim spolecny socialky a jeste buh vi jak daleko atd... Jinak byt na pokoji po dvou nebo po trech je myslim pohodicka, to by mi nevadilo. A taky je lepsi kdyz za mnou muzou navstevy kdykoliv na pokoj a nikoho to neobtezuje, ze jo 😉

petule.h
30. říj 2008

katchula: ty máš stejně vystouplé a špičaté břicho jako jsem měla já 🙂

wafik
30. říj 2008

katchula: jestli 900 nebo 1100, to už zas takový rozdíl není... a upřímně, šla bych do toho i kdyby to stálo víc... nedovedu si totiž představit, že bych těch pět dnů, než se malý narodil, strávila na šestinedělí s maminkama a dětma... a já pořád nic... do toho ty bolesti... no dej pokoj, nadstandart je k nezaplacení😀 a i potom to bylo bájo, kdykoliv za mnou manžel mohol přijít... nebo i mamka... nebo kámošky... a já hezky mohla ležet v posteli a nemusela postávat někde na chodbě - páč po tom šití, co jsem měla, bych nevyseděla ani minutu😀

petule.h
30. říj 2008

no právě o to šlo mě...pač se chodíš tak 10x denně sprchovat když jsi šitá, aby to vypadalo ty štychy a taky aby se ti ulevilo od bolesti...naštěstí v krči není zase tolik pokojů..ale já třeba nahopře na šestinedělí když mě přivezli s porodu měla koupelnu naproti, ale wc přes chotbu a to bylo strašné tam dojít 🙂

wafik
30. říj 2008

katchula🙂 přesně tak, nejde ani tak o ty dny po porodu, jako o ty dny před ním😉

petule.h
30. říj 2008

wafík - stejné , čekala jsem 3 dny na porod, pak císař, týden v poroednici...byla jsem ráda za rodinu u sebe a za klid

petule.h
30. říj 2008

a hlavně, lepší jídlo 😝

petule.h
30. říj 2008

10 dní jsem tam byla...já jsem s tím žrádlem hrozná 😀

katchula
30. říj 2008

Holky ja vim, me rika pritel to samy, ze za tohle ty penize stoji, hlavne kdyz se tam budu citit lip. Ja nejsem zadnej velkej setrilek nebo skrt, ale me to prijde stejne dost drahy. Jasne, ze 1100 bych dala, ale pokud by byl volny jenom tenpokoj za 2 litry, tak to bych si asi hodne rozmyslela. Protoze jeste budu platit epidural a ten pobyt v porodnici by me vysel draz nez dovolena u more 😀 😝

Petul 10 dni jsi tam byla? No tak to je hruza, to je teda fakt moc 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru