Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

matru
31. říj 2008

jo a konečně vyšel můj tip, že je to kluk 🙂 ještě tipovala kluka Katchu, že jo? 🙂

petule.h
31. říj 2008

matru, tak to jsi mladice 🙂

matru
31. říj 2008

Petule: to teda jo 😀 😀 😀
Ty jo, všicni máte tak velký děti, Kačenka měla 2,6kg-úplný trpaslík, váhu jako Ondrášek měla tak ve 2-3 měsících

matru
31. říj 2008

ale je fakt, že když jsem otěhotněla s Kačkou, měla jsem 51 kg, tak se malé mimčo dalo čekat 🙂 a bylo mi 22 😝
ted mám 66 ☹ 😠

petule.h
31. říj 2008

no vidíš, já těhotněla pokaždé se 62kg...kde jsou mé sladké časy 56 ☹ , tom měl 3800 a 52, lukáš 3850 a 52 a mám te´d 61, někdy míň někdy víc..toma jsem měla ve 25 letech...
já jsem prosincová, je mi teda 27 zatím, ale myslím, že děti máš akorát... 😀

matru
31. říj 2008

já bych chtěla zhubnout, ale při tom kojení to nejde, nemůžu držet dietu a nemám kdy pravidelně cvičit a navíc mám furt hlad a když se nenajím, je mi blbě ☹

petule.h
31. říj 2008

já zase nežeru vůbec a pak se jednou najím a je to...plánuju vodní aerobic, tady u nás v petrovicích, kamarádka má 7kg dole , ale až tak za 5 měsíců

petule.h
31. říj 2008

jinak tlustá mi na fotkách nepřipadáš teda vůbec, já mám depky, že jsem tlustá, hnusná ...apod,...manžýel mě už ani nepřesvědčuje, že je tomu jinak 😀 , pač občas jsem fakt magor, to přejde... 😀

matru
31. říj 2008

já se zatím nikam nedostanu a hlavně ne pravidelně, sice už trošku přikrmuju, ale jen v poledne a stejně chce jen mlíko ode mě...
jdeme spát, snad v noci přijde sms od Ducky, už aby to měla za sebou, hned to sem písnu 🙂

petule.h
31. říj 2008

tak dobrou noc...příkrmy začnu v prosinci taky zkošet, ale vidím to podobně, než si mimča zvyknou že 😀

matru
31. říj 2008

jo jo, moc to nejde 😀
dobrou noc s málo krmením 😀

marcet
31. říj 2008

Tak Ducky šla na porodní sál 😉 🙂

petule.h
1. lis 2008

tak to má za sebou 🙂

katchula
1. lis 2008

KUK 🙂 Moc a moc gratuluju Alče k Ondrovi 🙂 🙂 To je bezva, že je konečně na světe, tak hlavně ať jsou oba v pořádku, je to teda fakt další obřík 😀 Těším se na fotky...
No a Ducky už snad taky porodila, tak sem budu průběžně nakukovat 🙂

Jinak všem přeju pěkný víkend, taky je u vás taková mlha? Tady je úplně bílo, neni vidět na krok.

vrana
1. lis 2008

Ahoj holky, koukám že jsme se tu včera docela míjely a já pak vytuhla u televize 😅 .

Ad druhé dítě...no možná někdy...rozhodně už mám jasno, že je nenechám mě přenášet, po tom, jaký to mělo následky.

Ad věk, mně bylo v září 25, tak snad tu nebudu benjamínek 😅

No a k váze se teda fakt vyjadřovat nebudu, 50 kilo jsem měla snad na střední...

Jinak obrovská gratulace Alence, ta si teda taky zkusila a Ondrášek je kus! To mi teda řekněte, že i takový mimčo mělo jít přirozeně???

petule.h
1. lis 2008

no jo, moje švagrová porodila obě děti 4500kg 😀
katchulo, ano je blo...co nespíš??? 🙂

katchula
1. lis 2008

No tak já bych rodit 4,5 kilový miminko přirozeně fakt nechtěla. Taky mě to zarazilo.
Petu vstávala jsem v osm, takhle se budim skoro každý den. Ale teď jdu asi zase zpátky do postele, protože se mi nechce vůbec nic dělat.

petule.h
1. lis 2008

to se máš, já si teda vlezla s lukáškem do ložnice a čumíme na eso, tak taky ležím 😀

matru
1. lis 2008

Ahoj holky, zatím nemám zprávu od Ducky, ale když šla po půlnoci na sál, tak snad už je Bětuška venku 🙂
Ondrášek je tady opravdu kus, ani se nedivím, že to přirozeně nešlo...i když znám ženskou, co rodila dítě přes 5 kilo a ani jí nestřihli!

matru
1. lis 2008

Katchu: co u tebe, žádný náznak, že už?

katchula
1. lis 2008

Holky ono taky záleží na postavě tý maminky, ne? Když je někdo malej s úzkou pánví, tak by to asi šlo rovnou císařem. Aspoň doufám, že se k tomu přihlíží...
Matru: absolutně nic. O víkendu to určitě nebude, bojim se, že tu budu strašit ještě za týden 😀 Jo a Bětuška bude mít takový pěkný datum narození 1.11. 🙂

matru
1. lis 2008

Katchu: určitě, úzká pánev je indikace pro císaře, ale ví se to vždy dopředu, pánev se měří hned zkraje těhu.

jajinka27
1. lis 2008

ahoj holky,

velikánská gratulace Alence k chlapečkovi, to je paráda 🙂)))) No a Ducky se snad taky brzo ozve 🙂))

Jinak holky mě bude v březnu 29

matru
1. lis 2008

Já to věděla, že jste všechny mladší 😢 😢 😢 😀
a nikomu není ani 30 😝
budu taková vaše mamina 😀 😀

katchula
1. lis 2008

Matru tak já Tě v tom nenechám, mě je 31 🙂 Ale cítím se tak na 25 😀 😀 Takže jsme na tom stejně, akorát já čekám teprve první mimčo 😝 A to jsem chtěla mít první do 28 let 😀

katchula
1. lis 2008

I když ted v tomhle stadiu těhu se cítím někdy spíš na 100 let. Zvlášť když vstávám ráno z postele, chtělo by to někdy jeřáb 😀 😀

matru
1. lis 2008

Katchu:mě už bude 32 za 19 dnů 😠 taky se na to necítím, připadám si stejně jako když byla mimi Kačenka 🙂
no, ještě jsme mladý holky, ne 😀 😀 😀 A mám spoustu kámošek i starších a děti nemají a v dohledné době neplánují...já jsem ale ráda, že holky mám a nemyslím si, že jsem měla Kačku brzy....

matru
1. lis 2008

Katchu: za týden vyskočíš jako srna, neboj 😀
budeš mít malého štírka, vid...já jsem taky a byla jsem hrozně aktivní dítě 😀

katchula
1. lis 2008

Matru: přesně tak, ještě jsme mladý holky 🙂 🙂 Já musela těhotenství pořád odkládat ze zdravotních důvodů, hrozila mi operace a doktoři se pořád nemohli rozhodnout jestli je to na operaci nebo není... Takže jsme 2 roky čekali než jsem vůbec mohla vysadit HA 😒 A pak přes půl roku než se podařilo. Což je ale ještě poměrně brzy když tu čtu některý příběhy... Jinak mám taky hodně kamarádek stejně starých nebo starších a Ty nemají třeba ani partnera s kým by to mimčo mohli mít. Takže Kačku jsi měla ve 22? To zase není tak hodně brzy 🙂 A je jasný, že jsi ráda, že ji máš a ona má aspoň mladou maminku 🙂 🙂

matru
1. lis 2008

já jsem otěhotněla v 21, narodila se když mi bylo 22 🙂 manžel je ještě mladší 🙂 ale jsme rádi, že jí máme, moc jsme si jí užívali a ted si užíváme obě 🙂 já měla 2x v životě nechráněný sex a z toho 2 děti,máme štěstí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru