Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

matru
3. lis 2008

Ahoj Kate, prima, že ses taky ukázala 🙂 zrovna jsem tu nedávno psala, co s vámi je, tak hlavně, že jste obě v pořádku 🙂

petule.h
3. lis 2008

kte: prima že jsi zašla 🙂 , určo téma nové bude...jen až odrodí katchula(už brzy každým dnem) a jajina(v prosinci), aby tady nebYla sama 🙂 ..
holky mějte se krásně

fanys
3. lis 2008

díky za odpověd 😢

petule.h
4. lis 2008

fanys: ve stručnosti pro nás všechny je krč naprosto superr porodnice, kde jsou milé sestry a doktoři...jídlo jako všude jinde, je tuu možnost nadstandartu...je těžké to všechno popsat do pár vět..jukni na www.ftn.cz, tam jsou základní věci...jinak my všechny spokojenost... 🙂

petule.h
4. lis 2008

jinak holky přeji Vám pěkné ránko...dnes nic moc, odpo má být zase pěkně, tak plánuju možná Zoo, uvidíme...no teď se chystám jít vařit kuře na paprice, takže se do toho vrhnu 🙂

matru
4. lis 2008

Fanys: já jsem tvůj příspěvek přehlédla, jak vyšel na konec stránky...jak píše Petula, byly jsme spokojené, ale ty stejně budeš rodit jinde, takže je celkem o ničem zacházet do detailů...kdybys náhodou porodila v Krči, tak můžeš být klidná, že dostaneš kvalitní péči 🙂

matru
4. lis 2008

jinak dobré ráno všem 🙂

poupina
4. lis 2008

Dobré ráno holky! Tady je tak hnusně, že jsem si vzala snídani do postele a odmítám vylézt. Odpoledne jedu na poslední kontrolu ke svému gynekologovi a zítra jedu sepsat porodopis do Krče a objednat se.

Fanys: Já jedu do Krče poprvé až zítra a rodit bych měla za 3 týdny, takže pak Ti můžu poreferovat.

Pil jste někdo čaj z maliníku???

katchula
4. lis 2008

čau holčičky, jsem dneska musela vstávat už v 6,30 do tý mlhy 😒 Byla jsem na kontrole, nic moc se nezměnilo, mimčo je pořád spíš vysoko, ale prý to nic neznamená a může se to změnit každým okamžikem... No tak jsem zvědavá, já už chci rodiiiiiiiiit!! 🙂 🙂

fanys: já mám teprve před porodem, ale jinak můžu za sebe říct, že v poradně vždy byli na mě moc milý a hodný 😉

Poupina: čaj z maliníku piju až asi měsíc 🙂

poupina
4. lis 2008

Ahoj Katchulo, já asi tak 14 dní, jsem zvědavá jestli nám to k něčemu bude 🙂

matru
4. lis 2008

Katchu:přesně jak ti řekli, může se to změnit během hodiny, tak nesmutni 😉
maliník jsem teda nepila, já tomu moc nevěřím

poupina
4. lis 2008

Matru: Já uvidím jestli to k něčemu bylo 🙂 Pro jistotu ho piju a ještě si ob den dělám masáž hráze. Říkám si, co když to opravdu pomáhá 🙂
A nastřihovali Tě?

matru
4. lis 2008

s první ano a hodně ☹ ted ne 🙂

katchula
4. lis 2008

poupina: no nevim jestli to k něčemu bude ten maliník, ale říkala jsem si, že ublížit to nemůže 🙂 A navíc teď je takový čajový období, v létě bych ho asi nepila. Jinak olej na masáž hráze mám doma, ale donutila jsem se k tomu jen dvakrát. Nebylo mi to teda vůbec příjemný a ani nevim jestli jsem to dělala dobře 😀

Matru: kéž by se to trochu pohnulo. Dneska už by teda asi mohli pustit Ducky, ne? Takže bych jí tam mohla vystřídat 🙂

matru
4. lis 2008

Katchu: nevím, nic o tom nepsala...až jí pustěj, určitě se tady ukáže 🙂 a tobě uvolní postel 😀

katchula
4. lis 2008

Matru 😀 😀 Dneska se tam zrovna nějaká mamina ptala sestřiček jestli tam mají často stop stav. Tak prý vůbec ne a dokonce že ani není zrovna teď moc porodů 😉 Takže ideální doba na vypuzení Štěpánka 😀
Asi si půjdu ještě na chvíli lehnout, to ranní vstávání mě nějak zmohlo 😔

matru
4. lis 2008

no já si to myslím, že to není tak hrozný, zatím nás všechny v pohodě pobrali 🙂 a já když tam ležela, tak byla spousta míst 🙂 aspon o starost mín....tak že by toho 7? 🙂

jajinka27
4. lis 2008

ahoj holky 🙂))

dneska mám za sebou blbou noc, budili mě horrorové sny a já díky nim byla co hodinu na záchodě ☹ tím pádem si připadám nevyspalá a ještě to hnusný počasí venku, no fuuuuuj

ale včera jsem byla pilná a vyžehlila všechny mimi věci a uložila do komody a nalepila samolepky na zeď 🙂

priorita
4. lis 2008

Ahoj holky,

chci se zeptat...nechystáte nebo nebyla jste některá na těch předporodních kurzech v Krči???

jajinka27
4. lis 2008

priorita...já byla na tom základním, co je s ukázkou porodního sálu 🙂

matru
4. lis 2008

Jaji: tak u nás taky byla blbá noc, taky se tu ploužím 😒
jinak holky, Nelinka leze už hrozně rychle,po celém bytě a dnae si začala z kleku stoupat na nohy, naštěstí má těžkou hlavu, takže jí nezvedne, ale myslím, že se do 14 dnů postaví, to je ďáblík 🙂
takže manžel můsí dát večer postýlku o patro míž aby neslítla, ach jo, to bude něco na moje starý záda 😀 a hrozně to letí, už skoro nemám mimčo, budu vám ty vaše uzlíčky závidět 🙂 🙂

matru
4. lis 2008

priorita: já ne, asi jediná tady, ale rodila jsem podruhé, takže nebylo třeba 🙂

jajinka27
4. lis 2008

matru...koukám že Nelinka je šikovná 😉 ale hrozně to utíká co??

matru
4. lis 2008

Jaji: hrozně!!! 😢 užívejte si každou chvilku, protože to fakt strašlivě utíká a na těch dětech to člověk nejvíc vidí 🙂

jajinka27
4. lis 2008

matru,,,to věřím, si pamatuju když se kámošce narodila holčička a já jí chovala jako miminko a najednou jí byl rok, si pak člověk uvědomí na těch dětech jak to letí a jak stárneme

katchula
4. lis 2008

Matru: to neni možný, že už si stoupá 😲 To docela rychle teda, ani se nenaděješ a půjde do školky 😀

Jajinka: teda ty samolepky jsou super 🙂 Můžeš mi poradit kde jsi je koupila? Máme taky pokojíček vymalovaný na žluto a zatim teda nemáme vůbec žádný obrázky ani samolepky, nějak jsem nikde nic pěknýho neobjevila. Ale tohle vypadá fakt hezky 😵 😵

jajinka27
4. lis 2008

katchul,...jasně : http://www.rumburak.cz/INSHOP/scripts/detail.as...

mají tam i jiné ale blbě se to hledá

priorita
4. lis 2008

jaji: mám spoustu otázek: jak dlouho trvá ten základní kurz, kolik stojí a kdy bych se na něj asi tak měla přihlásit ??? 🙂

matru
4. lis 2008

zkus mrknout na stránky www.ftn.cz 🙂

jajinka27
4. lis 2008

priorita...na stránkách mají vše popsané 🙂 trvá co necelé 2 hoďky 🙂)) a mě se teda ptali do telefonu zda jsem u nich registrovaná a v kolikátém sem týdnu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru