Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

kri
16. říj 2009

Saze - jj taky si myslím, že ještě tak říjen a listopad bude pěkně nabitej. 🙂 Jinak sestřičky jsou milý dokonce i když tam byl pěkný nával, tak nebyly nepříjemný.

ducky
16. říj 2009

Kati a ty nemáš svého gynekologa? Já na všechny vyšetření chodila ke své dr., mmch dr. Břešťákové 😀 a ta mě na ty screeningy posílala též k dr. Břešťákovi do Modřan. Do porodnice jsem chodila až od toho 36 tt.

kativka
16. říj 2009

Svyho doktora, teda doktorku mam, ale ta toto nedělá, proto mě odeslala do porodnice, že tam, kde budu rodit, tam dělaji UZ 20. týdne. Proto to tak řeším, ale teď už jsem klidná 🙂
tak to bude mít tatinek radost, on furt vyzvídal, jestli tam bude taky moct a jestli to uvidi 😀
Je ta Břešťákové jeho manželka, nebo je to jen shoda jmen? 😎

kativka
16. říj 2009

Luci - psala jsem jim rano a doted nic, tak jim dam do pondelka, pak je zacnu atakovat 😀 Myslis, ze dva tydny predem neni pozde? 😒

jajinka27
16. říj 2009

sestřičky co jsou na ambulanci u porodu nejsou 😉 jsou tam jiné

luciehynkova
16. říj 2009

ja myslim, ze to jeho manzelka je 🙂 Kati, pamatuju si, ze kdyz jsem jim psala poprvet, tak to bylo taky patek rano a odpovedeli mi nekdy odpoledne...ted jsem tam psala v pondeli a odpovedeli mi do 5 minut:o))) asi maji patky narvane a nestihaji 🙂

saze
17. říj 2009

Holky co už jste maminy nevíte kdo dělá poradnu v úterý? Budu chodit úterky a nevím ke komu? díkys

kativka
17. říj 2009

Luci-mela jsi pravdu, ozvali se odpoledne. Nabidli nam ale termin az v 21+2 coz me pekne stve, pac jsem myslela, ze 20. tyden ma urcite svuj dulezitej duvod. Jinak by se normalne psalo okolo 20. tydne. Hlavne se bojim toho, ze kdyby byl nahodou problem, tak cim driv ho budu vedet, tim lip ☹ Ale ono bude vse ok 😵

kativka
17. říj 2009

Luci- a vy mate fotku? Uz vite, co to bude? My si to nechcem nechat rict, ale na fotku se moc tesime 🙂 Vysetroval te nejak, nebo si tam proste jen lehnes, vystrcis na nej pupik a vidis 🙂 Vim, ze u porodu me manza uvidi v ruznych pozicich, ale zatim ma cas, aby me videl na kresle 🙂

kativka
17. říj 2009

jajinka 27-diky za info 🙂 ne ze bych proti nim neco mela, ani je neznam, jen jsem myslela, ze si je behem poradny omrknu a az se maly bude hlasit, budem uz trochu vedet, kdo a co nas ceka 😀

kativka
17. říj 2009

Holky, je ještě něco, co si mám v Krči ohlídat? Třeba na screening me ani nenapadlo volat driv nez 3 týdny předem, myslela jsem, ze vezmou kazdou, tak abych jeste neco podobneho nepropasla 😲

ducky
18. říj 2009

Kati jj, je to jeho žena. Oba jsou naprosto super a právě proto jsou oba velmi velmi vytížení. Navíc tuším Pronatal posílá své těhule taky k dr. Břešťákovy, takže má toho opravdu dost. Já vím, že jsem si tam volala nebo mailovala vždycky tak měsíc dopředu.
Jinak vyšetření je jen UTZ, lehneš si na lehátko, manža si vedle tebe sedne na židli a nad sebou na obrazovce uvidíte svoje mimi. Já ten první screening ve 12tt ořvala, jak bušilo srdíčko, ručičky, nožičky, orgány, všechno bylo krásně vidět 😉
Jinak v Krči si pak akorát ohlídej to, aby jsi tam zašla na sepsání porodopisu a rodinné anamnézy, tuším že to bylo kolem 34 tt (mají to na stránkách) a pak se buď rovnou objednáš do poradny nebo si tam spíš pak zavoláš, až ti řekne gynekolog, že máš už chodit do Krče 😉

Saze úterý bohužel nevím, ale zeptám se holek u nás v diskuzi, jestli některá neví. Já šla jednou v pondělí, to tam byl dr. Budka a pak jsem chodila ve čtvrtek a to tam byl dr. Menšík. 😵

katchula
18. říj 2009

Saze: v úterý je tam MUDr. Bednářová, taková mladá, sympatická s brýlema. Já chodila ze začátku úterky a byla jsem s ní spokojená 😉

hrusti
18. říj 2009

Saze- ja jsem chodila v pondeli, ale jednou jsem byla v utery kvuli tomu, ze byl svatek-velikonoce. Potvrzuji, ze v utery je tam mudr Bednarova. My jsme si bohuzel moc oka nepadli, ale slysela jsem, ze u porodu je fajn 😉

jmisa
19. říj 2009

Já myslím, že se na to nedá spolehnout, já rodila ve čtvrtek a to byl Menšík na sálech.

saze
19. říj 2009

Holky díky a je někdo kdo je tam fakt nepříjemný ? Na koho si dát pozor.Byla jsem dost vyřízená z těch čekacích akcí před poradnou - jedna holčina čekala 3 hodiny než ji vzali - děs

jmisa
19. říj 2009

Saze, třeba tam poradnu nestihneš 😀 jako já. Ikdyž já až do 38tt chodila ke svému.

luciehynkova
19. říj 2009

ahoj holky, tak jsme dneska byli s manzelem u MUDr Brestaka. miminko je zdrave, ma vse na svem miste a je to holcicka:o)) takze uz ji nebudeme rikat pracovnim nazvem Vitek 😀

jajinka27
19. říj 2009

lucie...tak to je super a gratulka k holčičce 🙂) já taky měla jednu mít 😀

jajinka27
19. říj 2009

jo a v pátek je v poradně taková mudr myslím že ukrajinka, ale v pohodě 😉

luciehynkova
19. říj 2009

jaji a tobe rekli, ze to bude holka a pak se ti narodil chlapecek? 🙂

kativka
19. říj 2009

luci-tak to je krasny a jaky je teda novy jmeno Vitka? my si to asi rict nenechame, at mame pekvapko 🙂 konečně už mě taky objednali, všechno bylo, jak jsi psala. je pravda, ze se ma jít na UTZ s plnym mocakem, nebo je to jen jedna pani povidala? 😨

jajinka27
19. říj 2009

luci...noo přesně tak 😅 vzbudili mě z narkozy a řekli že mám chlapečka a ne holčičku 😅 trošku šok

kativ...cooo? na UTZ s plným močákem?? to slyším poprvé 😕

ducky
19. říj 2009

JMíšo my jsme se ale bavily o poradně, ne o dni porodu 😀 Služby se lékařům samo střídají 😉, ale ty poradny mají ve stejné dny.

Lucie gratuluju k holčičce a když to řekl dr. Břešťák, tak se na to můžeš spolehnout. 😉 Mě to prvně řekla jeho žena a pak to potvrdil i on a mám jí doma 😀

Kativ s plným močákem se chodilo před 20ti lety 😀. Nemusíš být nevyčůraná 😉

jmisa
20. říj 2009

Ducky, no vždyť jo. Psala si, že Menšík má čtvrtky ambulance - poradny a já na to, že ne vždy, protože mě rodil a já rodila ve čtvrtek, takže na ambulanci musel být někdo jiný. 😉

ducky
20. říj 2009

JMíšo aha, tak to jsem zase nepochopila já 😀 Tak je možné, že byl třeba v poradně jen ráno a pak šel rodit. 😀

kri
20. říj 2009

Ahojky holky, tak jsem byla včera v poradně, do hoďky jsem byla venku, ale zase mi dělali jen UTZ. Je pravda, že termín mám "až" 31.10., ale nedělali Vám i jiné vyšetření?

luciehynkova
20. říj 2009

kati, s plnym mocakem tam byt nemusis, to se delalo u netehotnych, kdy bylo potreba poradne videt delohu....plny mocak ji pak jakoby vyzvedl
no byla jsem trosku v soku, ze to neni kluk, mela jsem to od zacatku vsugerovane:o))) ted mam doma vetsinu oblecku modrych s rybickama (manzel je rybar:o))) manzel by chtel malou Lucynku, ale to bych ja byla pak ta stara a dcerka mlada:o)))) takze to musime jeste probrat. co by se libilo vam?
Nina, Lada, Ella, Vilma..prijemni Znojilova 😉

luciasek001
20. říj 2009

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? Jsem taky registrovaná do Krče a mám z toho lehčí obavu. Ale snad jí zaženu. Přírůstek čekáme na začátku ledna, ale taky se necháme překvapit. Ikdyž jsem si vsugerovala, že to bude kluk. No uvidíme. 😉 Zatim ještě chodim ke svýmu doktorovi a až pak přejdu do Krče do poradny. Snad to bude v pohodě. Díky moc 🙂

jajinka27
20. říj 2009

luciasek..proč obavu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru