Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

snupik
31. srp 2007

Ahoj Míšo, taky spánek nic moc..už nevím, jak bych si lehla 😒
Taky se cítím, jako kdybych nespala vůbec ☹

Koupila jsem si vložky porodnické v lékárně..vezmu si je i raději s sebou 😉

Mě by vycházela další kontrola na 20.9.(teda jestli budu chodit vždy ve čtvrtek), tak to by bylo den po termínu..taky bych to uvítala 🙂

snupik
31. srp 2007

jmisa:Kvapil mi dělal těhotenský screeening..je takový zvláštní...moc nemluvil a při měření orgánů a kostiček si brumlal, tak mě pak docela vyplašil když jsme čekali 2 týdny na výsledky..ale asi bude odborník...je prostě zvláštní
😠 Tůma a Hynek a Motyčka jsou taky z Gynfemu..tam chodím k Dr,Motyčkovi....soukromá gyn.ambulance ve Strašnicích...
Jinak Motyčka je bezvadnej..je s nim i sranda s ničim se nepáře..potvrdil mi ze začátku těhotenství, když mi bývalý gyndař oznámil ortel, že je to "ASI"mimoděložní a já se zhroutila...je mu tak ke 40l

jmisa
31. srp 2007

Snupik, já tam právě přecházím, tak sonduju, ke kterýmu doktorovi se mám vrtnout.
Zatím zvažuju Slámovou, protože dělá v Pronatalu a nám se nějak nedaří, takže bych i v GYNFEMU chodila k ní, ale nejsem rozhodnutá a zajímají mě názory i na zbytek ansáblu.
Takže jsem zvědavá na Tvé názory 🙂

jmisa
31. srp 2007

Jinak můj manža konstatoval, že jedině Motyčka 😀 páčto je starší 😀, jenže on vypadá jako náš ředitel, je to jeho dvojče, bych si pak při pohledu na říďu vybavila gyndaře, no nevim nevim 😀 😀 😀

snupik
31. srp 2007

😀 😀 to je fakt, ale myslím, že je fakt dobrej..řekne ti vše narovinu..i manžovi se líbí..
uvidíte 🙂

jmisa
31. srp 2007

Já na něj slyšela pozitivní info.

A co ti dav zbývající - Tůma, Hynek? S nima jsi do styku nepřišla?

snupik
31. srp 2007

vypadají sympaticky..ale nesetkala jsem se s nima osobně..
koukni na jejich webovky..mají tam i fota..můžeš si vybrat 😀

jmisa
31. srp 2007

Snupik, no právě z fotek mi manža vybral Motyčku 😀

Toho hodně starýho sem rovnou zamítla.

snupik
31. srp 2007

teď jsem koukla taky na jejich fota a ten Hynek se tam dost často míhá..přijde mi taky dost sympatickej..takovej milej..
i sestřičky jsou super, hlavně pí.Sudíková..je to laktační poradkyně..je moc ochotná a sdílná 🙂

snupik
31. srp 2007

oni ale taky už všichni neberou nové pacientky..to si taky nejdřív ověř..
je lepší tam jít osobně než tam volat..je tam dost často velký zmatek a sestry nestíhají..teď mají zavřeno..rekonstrukce

jmisa
31. srp 2007

Snupi, já jsem psala emajl a odpověděl mi Motyčka, že berou, tak sem se na to spolehla.

jmisa
31. srp 2007

Snupi, a jak dlouho maj zavříno? Na stránkách to nemaj napsaný ☹
V nejhorším půjdu na prevenci ještě ke starému, zatím jsem mu nic neřekla a vyrazím z něj pro manžu spermio.

snupik
31. srp 2007

Tak když ti odpověděl sám velký šéf, tak asi jo 🙂
Nechtěla jsem tě nějak plašit..promiň 😉
Jak dlouho mají zavřeno?Já ani nevim..už týden, ale do kdy..to jsem přes svůj blížící se porod ani nějak nezaregistrovala, promiň. 😔

jmisa
31. srp 2007

Snupi, neplašíš mě, kdyžtak se uchýlím ke skuhrání 😀 😀, prosbám, udělám ze sebe chudinku 😀 😀

jmisa
31. srp 2007

Tak jsem se objednala k samotnému velkému šéfovi jak píšeš 🙂
Slámová je až v říjnu.

Takže 18.9. jdu odpo k němu, kéž bych v té době šla jako těhu 🙂 byl by to tam hezký vstup 🙂

A ta v telefonu sestřička byla děsně roztomilá 🙂

michelle.k2
31. srp 2007

Luci, já nespala díky tomu, že mě celou noc bobolívalo břicho a Filipek vyváděl jako na centrifuze......
Teď jsem dodělala oběd a peču koláč, ještě musím vyžehlit věci pro Filu, nemám to všechno, jen ty malý velikosti.
Břicho bolí dál a docela intenzivně, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet ☹ ☹

A co ty?? Jak dnes je???

JO a taky ti napíšu do IP na sebe tel.č., kdyby se náhodou něco dělo, tak abych tě mohla informovat, a číslo do icq, jestli máš... Napiš mi to taky,ju 😉 😉 😉 , ať můžeme být lépe v kontaktu 🙂

dzonyss
31. srp 2007

michelle vložky samu z lékárny, do porodky je fakt nepotřebuješ.

doktor Hykek......... úžasnej. sice mladej, ale doporučuju, dělal mi utz ve 20tt a 30tt a pak i kontroly a super přístup

michelle že by uzlíček začal ťukat na vrátka? 😀

snupik
31. srp 2007

michelle:
Ty jsi ale šikovná hospodyňka 🙂 abysis tím žehlením a vařením ještě nějak neublížila, když tě bolí to bříško?! ☹
Třeba už chce vážně Filípek ven🙂
Já zase dnes moc necítím žádný život a bříško je moooc tvrdé..jak mičuda..
achjoo, to jsou nervy 😒 jen se občas někde vyboulí

Taky ti napíšu mobílek..ale icq ještě nemám 😖

michelle.k2
31. srp 2007

Lucí: břicho bolet přestalo, takže si to Filipek opět rozmyslel, každopádně doma to mám připravené na odchod do porodnice 😉
Horší jak to tady bude vypadat až se vrátím 😒
Přítel si už nakupuje zásoby alkoholu, jelikož prý musí mimi náležitě oslavit se svými kamarády, tak nevím, jestli jsem s tím naklízením udělala dobře 😒 😠 😠 😠 😠

Já už z toho začínám mít depky, že se nic neděje, fakt mě to už se.. 😝

snupik
31. srp 2007

Myšáku:
Nic si z toho nedělej..vždyť je ještě času 🙂 Filípek si sám řekne, kdy je připravený🙂

Manža už se taky těší, jak to zapije..ale jak ho pozoruju poslední dobou..je na tom hůř než já..má strach..v noci se budí..asi ani moc nespí..dovču ještě letos neměl..v práci má hučák a je tam furt..teď ještě moje mamka byla v nemocnici..mysleli si, že je to rakovina..nakonec snad jen zánět na střevě..ještě se neví na 100%..no prostě:::KDYŽ SE TO SERE,TAK SE TO SERE VŠE NAJEDNOU!!! 😝
..TAK NEVIM, JESTLI NA TO ZAPÍJENÍ BUDE MÍT JEŠTĚ SÍLU 😀
jel by ale aspoň na chatu..tam ať se třeba po.... 😀 😀

Taky jsem mu řekla, že než přijdeme domů chci mít vyluxovaný prach z podlah a vytřené dlaždice..tak uvidíme..moc na to taky nespoléhám 😖
Ale někdy se snaží, to zase jo 😉

michelle.k2
31. srp 2007

Lucí: to ten můj se taky snaží, ale já jsem taková, že to co si neudělám sama, tak s tím nejsem spokojená ☹ , má to se mnou chudák taky těžký 😒 , také je v práci od rána do večera a já už se doma šíleně nudím, jsem doma od 8. týdne těhu, jelikož jsem na rizikovým od začátku. Do 4. měsíce jsem pořád zvracela, až jsem z toho ležela v Motole, jelikož jsem měla tak podražděný jícen, že jsem zvracela už krev ☹ ☹

Já se pořád pozoruju, jestli náhodou se něco neděje, ale nic. Už jsem z toho strašně nervozní a otrávená... Za celý těhu to utíhá teď nejpomaleji. 😠 😠 😠
S tou tvojí mamčou mě to mrzí, ale snad to bude vše v pohodě, držím palce 🙂

A co máte v plánu na víkend???
No já budu asi trčet doma, to se ani nedá už něco podnikat, v tomhle stavu ☹ ☹

snupik
31. srp 2007

Myšáku:tak to jsme si asi podobné..taky m¨ám vše ráda podle sebe 😀

Jsem doma od 2.měsíce..trochu jsem krvácela..taky už se nudíííím děěěsněěě ☹ já naštěstí nezvracela..

Mamka už je od včera doma..snad to bude dobrý..ale byly to fakt nervy..a já tam už teď aniá za nima nemůžu jet..je to 150km..to radši nebudeme už riskovat..a mamča byla nažhavená, jak mi přijede pomáhat..takhle to budeme muset zvládnout sami..hlavně ať je v pořádku.. 😔

Manža jde zítra dopo do práce..a pak nevímm..ale v neděli bych potřebovala doplnit zásoby jídla atd...to zase bude s nim horor..nesnáší nákupy 😠 😠

michelle.k2
31. srp 2007

Lucí, taky bych nejraději jela k našim na Vysočïnu, ale je to 120km, takže máme stejný problém, a moje drahá polovička s nějakým cestováním už absolutně razatně nesouhlasí. 😠
Taky mi sdělil, že potřebuje o víkendu pracovat, jelikož toho má hodně, a pak až se Filipek narodí, tak neví, kolik toho v práci zamešká, tak chce mít náskok 😉
No my už máme na víkend nakoupeno, můj drahý právě přijel z Makra 😉

KOukala jsem na indikace toho Hamiltona a asi budu v úterý naléhat na dr., aby mi ho udělal, snad tam bude zase ten mladej, přišlo mi, že byl ze mě nějak vyplašenej, tak bych ho snad mohla přemluvit 😉 , kéž by se to už rozjelo, jinak z toho fakt zešílím 😅 😅 😅 😅

snupik
31. srp 2007

Mě je taky smutno po našich..že jsou zrovna tak daleko,co?? 😔 😢

To je tvůj drahý velice šikovný, když takhle nakoupí..to u nás je vždy horoooor 😒
anža pak chce taky dva týdny dovču..já budu ráda..sama bych to určo nezvládla 😠 jak s znám..taková hysterka 😀 😀

Tak to jsem teda zvědavá..jestli ti ho udělá..toho Hamiltona..to pak je hned.nebo druhý den??

michelle.k2
31. srp 2007

No, dneska jsem o tom Hamiltonovi hodně četla na netu, někomu to vůbec nepomůže, u někoho se to rozjede to několika hodin, je to spíš individuální.
Takže uvidím, jsem zvědavá, jestli mi ho vůbec udělá, ale četla jsem, že se dělá mezi 39. a 41. týdnem, ale musíš mít CS větší jak 5, což já mám zatím jen 2. 😒 😒 😒 😒

To já jsem taky zvědavá,jak to budu zvládat, ale nesnáším nudu,to radši budu pořád v jednom kole.... Takhle pořád něco požírám a váha leze nahoru, ach jo ☹ 😠

snupik
31. srp 2007

Já taky spasu na co prijdu 😀 😀

Já měla naposled u svého gyndaře CS4..a tedˇ mi to tam nenapsal...
Budka říkal, že má malý času ještě dost..a ukazoval mi i bílou nezralou plochu plic na utzv.
No, a můj gyndař nám naposledy řekl, že to může být každým dnem..už nikomu nevěřím 😠

Teď zrovna předčítám Betynku..vždycky se na ní těším..
Kdyby mi někdo ještě před rokem či dvěma řekl, že budu mít takovéhle zájmy, tak bych si zaklepala na čelo 🙄 🙄 😉

michelle.k2
31. srp 2007

Tak s tím s tebou naprosto souhlasím, mě taky přijde, že každej doktor říká něco jiného, pak jsem z toho akorát zmatená ☹ 😠

JO Betynku tu já taky můžu, ale přítel raději čte Rodiče, prý je tam čtení i pro tatínky, to té Betynce moc ne 😉

A s tím klepáním na čelo, před rokem jsem na to stejně, no časy se mění 😀 😀 😀 😀

snupik
31. srp 2007

Rodiče..to neznám..já kupuju ještě Miminko a Maminku 😉

Manža dělá, že to nečte..ale už jsem ho párkrát přistihla nebo má rád, když mu čtu já 😉 No, dva prdloušííí 🙂

Jsem znavená jako kotě,i když nevím teda z čeho 😀

Půjdeme si s malým Plyšíkem hajnout.. 😲
Posíláme vám pusinky na dobrou noc..spinkejte líp než dneska 😉
a zítra se těšíme,papapa 🙂

michelle.k2
31. srp 2007

Lucíku, tak se pěkně vyspěte, pohlaď za nás Plýšu. 😀 😉
A zítra zase tady. 😵 😵 😵 😵

michelle.k2
1. zář 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na toho Hamiltona, chci si ho nechat v úterý udělat...

Bolelo vás to??? ☹

A mělo to nějaký vliv na urychlení porodu??? co potom následovalo???

Díky moc za odpověď 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru