Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

petule.h
4. říj 2008

ahoj, my jdeme na druhé kyčle tenhle týden, tak doufám, že to taky bude ok... 🙂 ..jinak první očkování nás čeká v listopadu.tak jsem myslela, že bychom mohli pak někam letět, ale spíš asi né, no musím vydržet po novém roce.. 🙂

vrana
4. říj 2008

Ahoj holky, tak to je fajn, že vám kontroly dopadly dobře. Taky už se těšíme 🙂. Dneska je venku nádherně, všechno je takový barevný a svítí punťa, tak snad manžu vytáhnu někam na výlet 😵

matru
4. říj 2008

Holky, venku je fakt kouzelně, ted jsme přišli z procházky a musím jít vařit, to se mi teda nechce 😝
Petule: máme stejné myšlenky, já už měsíc pokukuju po nějaké dovče a uvažuju o Kanárech, ale ještě nemáme ani to očkování, takže zatím taky nikam nejedem, uvidíme po Vánocích...naposledy jsem byla u moře loni v červenci a přivezli jsme si odtamtud Nelinku 🙂

petule.h
5. říj 2008

no my jedeme určitě v březnu na hory, v červnu do Itálie a v září poletíme na kos a možná zvládneme ještě něco ... 😀 ..těším se jak malá holka..po prvním očkování hexa bych vyrazila,po 3 měsících dítěte už je to prý ok letět, ale spíš mě děsí právě 5h v letadle..taky bych letěla na tenerife...jenže já prostě s tomem 5h nevydržím sedět, proto volím raději příští rok řecko, mallorcu...nebo něco do 2,5h letu...jinak je to vražedné 😒 ..ale příští rok si to vynahradíme.
vrána, co mimi na kolik jsi otevřená???

matru
5. říj 2008

No teda Petule, ty máš plány 🙂 to vůbec nebudete doma 😀 my pojedeme jen jednou, manžel nemá tolik dovolené a taky chceme být na chalupě, no a ve 4 už to moře taky něco stojí...i když do 2 let to snad mají gratis i s letenkou, tak to je fajn 🙂
Vrana: co ty, jak se vede, ještě se Káje nechce? To víš, je to dáma, tak se musí pořádně naparádit 😉

vrana
5. říj 2008

Ahoj holky,
u nás vše při starém, žádné nové miminko.. 😖

oskarka
6. říj 2008

Hezké ráno všem!
Tak co je nového? Žádné miminko? Přečetla jsem si po ránu článek o tom, jak porodnice nestíhají, mají plno, tak by mne zajímalo co Krč, zda už musela letos přistoupit na převoz rodičky někam jinam či zda to prozatím zvládá. Doufám, že až přijde náš den D, budeme moci být v Krči. Zítra nás čeká kontrola v poradně tak jsem zvědavá jak to s námi vypadá.

matru
6. říj 2008

Oskarko: neboj, porodnice sice nestíhají už min. rok, ale zatím jsme se tam všechny vešly 😀

oskarka
6. říj 2008

Matru, moje dvě kamarádky už porodnice v Praze odmítli - Podolí a Bulovka - a vezli je někam mimo Prahu. No, snad se nám to vyhne🙂. Teda řeknu Vám, že už se těším až ten uzlíček bude vedle mne, cokoliv už je pro mne děsně namáhavé, bříško těžké, atd.

matru
6. říj 2008

to jo, ale v Krči to snad nedělají, proto mají omezený počte registrací, aby k tomu nedocházelo...ty poslední dny jsou hrozné, já vím, ale zkus si to užívat, mně se ted po bříšku stýská i když jsem samozřejmně štastná, že už máme Nelinku 🙂

matru
6. říj 2008

jsem zvědavá, co Vrana a Šroubeček jestli se ukážou nebo už???

oskarka
6. říj 2008

Přesně to, co píšeš, jsem si tuhle říkala, že se mi bude po tom bříšku, ve kterém dovádělo naše mimi stýskat🙂. To víš, že si to užívám, ale jde to všechno ztuha.

matru
6. říj 2008

už to nebude dlouho 😉

oskarka
6. říj 2008

Jsem zvědavá, kdy se mimísek rozhodne přijít na svět, byla bych ráda, kdybychom nepřenášeli, už tak nám říkají, že je naše mimi větší, tak by mohlo dodržet termín🙂.

matru
6. říj 2008

to koukám říkají všem, ale já po svých zkušenostech těm jejich odhadům nevěřím

oskarka
6. říj 2008

Tobě to také tvrdili, že máš větší mimi? My jsme tedy oba hodně velcí a statní, takže asi mrňouska mít nebudeme a počítáme spíše s větším děťátkem, ale uvidíme.

oskarka
6. říj 2008

Jdu se nasnídat, dala jsem se před tím do vyklízení a odmražení lednice (ještě by to chtělo zapracovat na mrazáku, ale to už se mi nechce) a teď už mám hlad.

matru
6. říj 2008

mně opačně, říkali, že bude maličká a shodli se na tom 3 doktoři...nakonec 3360g 😀 sekli se o půl kila 😝

vrana
6. říj 2008

Jo prosím vás, jsem se zapomněla nahlásit i tady 😀 Normálně funguju a nerodím joooo...aby jako nedošlo ke spekulacím... volala jsem si na výsledky krevních testů, dle sestry zvýšená kyselina močová, ale dle dr. je to ok a na kontrolu mám přijít normálně ve čtvrtek.

Oskarko nám PA na kurzu říkala, že v Krči odmítají málokdy, že většinou naopak přebírají za ty ostatní porodnice. A když prý mají vyhlášený stop stav, tak jen na pár hodin. A myslím, že marcet tu psala, že letos snad ještě nebyl ne... Možná by nás mohla informovat jak to teď u nich vypadá

matru
6. říj 2008

Ahoj Vrani 🙂 jsme hrozný, že se furt ptáme, vid...já to před porodem úplně nesnášela, stokrát denně otázky:tak co, ještě nic? 😀 no to víš, jsme zvědavé 😀 😀 no termín máš 10 a to je pěkný datum, tak by to mohlo vyjít 😉

oskarka
6. říj 2008

Vrani, ahoj. JJ, vím, že se tak o Krči mluví, tak uvidíme.

vrana
6. říj 2008

matru no...to neva..začínám si zvykat a dneska mám celkem dobrou náladu, tak to radši hlásím lidem dopředu, aby mi jí nestihli zkazit 😀 Jinak TP mám od středy do pátku, tak jsem zvědavá. Kéž by to chtělo být tenhle týden no.

matru
6. říj 2008

tak at nálada vydrží 😉 já mám taky dobrej den, akorát slibovali sluníčko a zatím ho nevidím ☹

vrana
6. říj 2008

no dneska jim to slunce asi moc nevyjde, ale včera bylo fakt nádherně. To jsme se byli i projít a ještě jsme Káje říkali, že už se trubka dávno mohla slunit v kočáře 😀

oskarka
6. říj 2008

to je fakt, včera bylo přímo pohádkově, zato dnes je fujtajblově. ale stejně vyrazím asi na malou procházku při které snad zvládnu nějaký ten nákup, aby to u nás nebylo jak u snědeného krámu

matru
6. říj 2008

no to jo 😀 ale v bříšku je jí taky dobře 🙂 my byli taky včera venku celý odpo, prošli jsme celý Krčák 🙂 šli jsme kolem porodnice 😀

matru
6. říj 2008

Oskarko: u nás je v pondělí ráno taky těžké najít něco k snídani 😀 a to dělám v pátek velký nákup
😉

vrana
6. říj 2008

to jí nemůžeš připomínat, že v bříšku je dobře, když už může ven...ještě si řekne, to víš, teta koníkovka říkala..a tak tady budu dokud se sem vejdu 😀

matru
6. říj 2008

😀 😀 😀

oskarka
6. říj 2008

😀 Vy jste ale humoristky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru