Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

vrana
10. říj 2008

No jo dneska by se mi to líbilo. 🙂 Včera jsme s MM zavedli sázecí dny. Kdybych rodila včera, dostane ode mě MM nový PC. Dneska vyhrávám já, jen jsem si ještě nevybrala cenu. A zítra zase on... 😀

matru
10. říj 2008

tak to je motivace, tak šup šup.... 😀 😀 😀

ducky
10. říj 2008

Vrani tak rychle na tu podlahu, abys porodila dnes 😀 😉

Ahoj Matru 😀

matru
10. říj 2008

Ahoj Ducky 🙂
Vrani: a přej si aspon auto 😀

oskarka
10. říj 2008

Ahoj matru, ducky, vrani. Ráda Vás vidím.
Ne, ne, kontrola nás čeká až v úterý (stejně jako Tebe, vrani, pokud tedy neporodíš dříve).
Ducky, napiš mi do IP receptík na ten Tvůj úžasný piškoťáček, jo?

matru
10. říj 2008

Jeee Ducky mně taky, prosím prosím 🙂 zdá se mi, že peču furt to samý, tak at je změna 😉

ducky
10. říj 2008

To je dobrý Matru 😀
Vrani na tom něco je, takový auto 😎
Akorát pozor, abys nezačala rodit dneska a nepřetáhla to do zítra. Abys to stihla do půlnoci 😀
Ahojky Oskarko, za chvíli ho tam máš 😎 Budete se olizovat 😝

ducky
10. říj 2008

Jasně Matru, no problem. Tenhle je navíc nepečený. 😀
Jdu na to holky

matru
10. říj 2008

Ducky: děkuju moc!!! dám pak vědět, jak to dopadlo 😀

vrana
10. říj 2008

my jsme domluvený že se počítá začátek porodu, ne samotný vrh, takže když začnu mít bolesti ve 23:59, tak je to v cajku.

Vidíš oskarko, já si nějak myslela že jdeš i teď v pátek, nevim proč 😕

No jinak se jdu teda asi umýt a vyrazím do drogerie pro hadr na podlahu, máme jenom mop 😀

matru
10. říj 2008

tak já mám hlad, hned bych si dala ten dortík 😀 dneska si nedělám oběd, koupím si kus pizzy, o víkendu zase budu vyvářet, tak si ted vorazim 🙂 frčíme ven a nakoupit, pak ještě mrknu, zatím pěkný den 😉

ducky
10. říj 2008

Tak to je dobrý 😀
Jsem zvědavá, jestli budu muset taky na kolena 😀

ducky
10. říj 2008

Až ho holky vyzkoušíte, tak dejte vědět, jestli vám chutnal.
Matru myslím, že by mohl chutnat i Kačence, já ho zbožňovala už jako dítě 😎
Já už taky musím končit, za chvíli vyrážím a jsem ještě v pyžamu 😀
Odpo za váma mrknu.
Papa
😉

vrana
10. říj 2008

Tak jsem zpátky z drogošky. Hadr koupenej a pak ještě pití na sál do porodnice. Tak teď už mám fakt jako všechno, takže se kája nemůže vymlouvat 😀

oskarka
10. říj 2008

Tak zahajuješ, vrani, vyhánění Káji vytíráním podlahy, jo? Já se teď dala do žehlení ale vůbec mne to nebaví, těch manželových košil, to je hrůůůza. A pak nemám žádnou inspiraci na vaření - co tak udělat k večeři? Ach jo.

matru
10. říj 2008

my jsme zpátky z prochajdy, slunce už konečně vylézá
Vrani:kdyby ti to doma nestačilo, tak u nás je taky potřeba vytřít 😀 😀 😀 😀 😀
Oskarko: o košilích mi povídej, manžel má každá den min. jednu, nechávám je vždy nakonec....dneska nevařím a zítra bude koprovka a vneděli pstruzi a udělám ten dort od Ducky 🙂

vrana
10. říj 2008

matru zapomeň, taky to nesnášim, takže to je velký sebezapření. Já ndeska dojídám včerejší zbytky, zítra jedeme na o k našim, večeři ještě nevim a v neděli záleží co dávaj v porodnici 😀

oskarka
10. říj 2008

Hezké odpoledne všem. Po úmorném žehlení jsem vyrazila ven a teď jsem se vrátila z malé procházky,celkem příjemné, ale je to děs jak dlouho mi trvá než někam dojdu... Manžel je teď u zubaře, chudák, tak doufám, že mu tam moc neublíží.

vrana
11. říj 2008

Dobré ráno,
tak se hlásím že stále nic. matru, zítra je neděle, tak domlouvej na dálku 😉 .

Dneska budu asi až na večer, budu u našich. Tak se nebojte a já se pak zahlásím...

Hezký den všem.

oskarka
11. říj 2008

Krásné sobotní ráno.
Vrani, zrovna jsem na Tebe myslela...
Také tu dnes asi moc nebudu, manžel se jel odrelaxovat procházkou a focením po Berounsku (Beroun, Tetín, Koda, atd) - snad ta mlha odleze a bude to babí léto - a já půjdu s našimi na nějaké nákupy, pak asi k nim a možná na nějakou procházku kolem přehrady. Uvidím co všechno zvládnu.

Mějte se všechny pohodově, pohlaďte bříška nebo dětičky a večer pa.

vrana
11. říj 2008

Jsem z5, ve stejném stavu jen s horší náladou. Holčina od nás z diskuze dneska porodila. Chjo, to je vždycky tak super zpráva, jen mi připomene že u nás furt nic. ☹ Ke všemu se mi dneska zdálo o porodu a docela z toho mám strach ☹

oskarka
11. říj 2008

Ahojky,jsem též zpět.
Vrani, s horší náladou kvůli tomu přenášení? Neboj, třeba to přijde znenadání ještě dnes v noci...

vrana
11. říj 2008

Oskarka, jj, kvůli tomu. Je to psychicky docela náročný a začíná být dost i fyzicky, fakt chodím jak stará bába. V to úterý je fakt asi budu ukecávat. ☹

oskarka
11. říj 2008

Taky chodím jako stará bába, je to fyzicky dost náročný, ještě nepřenáším a také to pociťuji. Uvidíš, třeba to udeří zničehonic. Přála bych Ti to...

vrana
11. říj 2008

Díky, na jednu stranu bojim bojim, ale na druhou už to chci mít za sebou. Když se to týká ostatních, je to takový jiný, ale ten sen byl fakt takovej divnej. Nejhorší je, že mi nic zvláštního není, žádná divná bolest, tlak, špinění, zátka..prostě NIC ☹

matru
11. říj 2008

Tak Vrani, doufám, že to zítra klapne 🙂 jinak se v pondělí budu bát sem přijít 😀 moc moc držím palečky 😉

vrana
11. říj 2008

matru boj se boj, ještě máš nějakých necelých 26 hodin 😀

matru
11. říj 2008

Já tomu zítřku věřím 🙂

vrana
11. říj 2008

Tak já mu budu věřit taky a v noci to budu vemlouvat káje a uvidíme, jo? Schválně...

matru
11. říj 2008

Tak to jsem zvědavá, jestli se ráno ukážeš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru