Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

vrana
24. říj 2008

Ahoj holky,
oskarko, tak to se asi sejdeme, páč mám novinky 🙂

Teď jsme se vrátili od malé, z JIPky ji přeložili na normální pokojík s postelí pro mě. Výsledky z EEG jsou v pořádku, neurologovi se líbila, dobírá už jenom antibiotika, ty by měla dobrat snad o víkendu, pak pár dní na pozorování a hurá domů. Mohla jsem si vybrat jestli nastoupím dnes večer nebo zítras ráno.. To vám bylo fakt dilema a zas mě to pěkně rozhodilo, protože jsem vůbec nečekala, že už dnes bude jinde. Tak jsem si zase pobulela a pak jsem se rozhodla, že nastoupím už dneska. Tak na nás myslete, ať se tím nějak popereme. 😉

oskarka
24. říj 2008

Vrani, tak to jsou hezké zprávy, super, jen tak dál a za chvíli jste s Karolínkou doma.

ducky
24. říj 2008

Vrani tak to je parádaaaaaaaaa 😀
Kája zabojovala 😉

vrana
24. říj 2008

jj, je to kočička 😵 Holky písněte mi když tak prosím sms, kdyb tady někdo rodil 🙂

oskarka
24. říj 2008

Já Ti, vrani, určitě napíšu 🙂.

ducky
24. říj 2008

Bětka se nechystá, ale kdyby náhodou, tak určitě písnu 😉

Já dneska mizím, máme zase holčičí mejdáč, tak hlavně ty, Alenko, kdybys rodila, tak piš 😀
Zatím papa

vrana
24. říj 2008

Alčo držím moc palce, ať to jde všechno hladce a ať se prckovi chce ven už o víkendu.

matru
24. říj 2008

Jupíííí, tak samý hezký zprávičky 🙂
Karolínka je bojovnice a je super, že už je s maminkou 🙂
No a nejpozději v pondělí se budeme radovat z dalšího miminka 🙂 Tak držíme palečky a čekáme na další hezké zprávičky 🙂
Ted jsme přijeli z víkendového nákupu v Hypernově, kupodivu tam ani nebylo moc lidí 🙂
Tak všem krásný večer 🙂

oskarka
24. říj 2008

Krásný večer všem.
Právě jsem se vrátila z venku, manžel nás vzal na velmi dobrou večeři a trochu jsme se i prošli na čerstvém studeném vzduchu. Teď si dáme ještě něco dobrého sladkého, možná sklenku červeného vína, teplou koupel,... no, prostě uděláme si hezký společný večer...

matru
25. říj 2008

Krásnou sobotu všem, vypadá to, že dnes bude hezky 🙂
Ducky: jaký byl holčičí mejdan? 😉

matru
25. říj 2008

hmmmm....nikde nikdo? 😠

oskarka
25. říj 2008

Ahoj holky, kdepak všechny jste?
Víkendujete, užíváte si pěkného počasí, máte mejdany? 🙂
Já si dala odpočinek od internetu, věnovala jsem se manželovi, vybírala jsem si fotky z poslednich výletů, které mi ještě chybí, atd.

poupina
25. říj 2008

Ahoj holky, jsem tu nová. Můžu se k vám přidat? Bolela vás nebo bolí v těhotenství pánev? Já mám někdy takové bolesti, že mi dělá problémy i chůze. Neznáte nějaký recept, jak se té bolesti zbavit? ....tedy kromě toho, že porodit 🙂

oskarka
25. říj 2008

Ahoj, poupino, jasně, že se k nám můžeš přidat. Vítám Tě tu.
Tak pánev mne teda nebolela a nebolí ani teď při tom přenášení (a že mne bolí kde co).

poupina
25. říj 2008

Ahoj oskarko, však už Tě ty všechny trable brzy přejdou. Kromě té bolesti pánve zatím žádné potíže nemám, ale co není může být. Přeci mi ještě pár týdnů zbývá. Četla jsem si pár stránek zpět a je to krásná představa, že budeš mít mrňouska za pár dní u sebe 🙂 Já si ještě musím počkat, strašně se těším. Vybíráš fotky z dovolené do alba?

matru
25. říj 2008

Poupino: vítej mezi námi 🙂
Koukám, že čekáš chlapečka, to je fajn, tady jsou ženský v hrozný přesile 😀
S pánví ti neporadím, mě nebolela, mě nebolelo vlastně nic, jen jsem byla neohrabaná 🙂

matru
25. říj 2008

Alčo, ty furt nic? jsem si přes den říkala, že už se asi neukážeš...tak třeba zítra- nedělnátko 🙂

oskarka
25. říj 2008

Poupino, jj, přesně tak, vybíirám fotečky do alb. Neměla jsem na to nějak přes rok čas, ale teď jsem si ho udělala a konečně si ta alba naplňuji. No, řeknu Ti, už aby to mímo bylo venku, těšíme se na něj MOOOOC a doufám, že vše půjde tak nějak normálně a bez komplikací.

oskarka
25. říj 2008

Matru, pořád nic. Už mne to unavuje. Vyzkoušeli jsme už všechny babské a přírodní rady, ale zdá se, že mímo prostě nechce a nechce. Rodiče nemají žádnou autoritu. Možná se chce narodit v nějaký významný den a čeká na státní svátek. No, uvidíme.

poupina
25. říj 2008

Ahoj Matru, díky 🙂
Snad se páni doktoři nemýlili. Ale oba nezávisle na sobě, řekli dost přesvědčivě, že to bude chlapeček. A popravdě řečeno na posledním ultrazvuku jsem na monitoru nemohla rozeznat vůbec nic, ale jakmile byl záběr mezi nožičky, tak se nedal přehlídnout !!!! 🙂

Oskarko, kdyby si to vaše miminko přeci jen rozmyslelo, tak vám budu držet palce. O nedělňátkách se přeci říká, že jsou to nejhodnější dětičky 🙂

oskarka
25. říj 2008

Poupi, díky za držení palečků. Přeji Tobě i miminku dobrou noc a zítra se tu zase sejdeme🙂.
U mne ještě spánek nepřipadá v úvahu, chodím do postele déle, páč se mi už hodně špatně leží a skoro nespím, ale asi si pustíme nějaký film na DVD, uvidím.

poupina
25. říj 2008

Taky přeji dobrou noc. A co si takhle pustit pohádku ? U té by se Ti třeba dobře usínalo? Mně manžel pustil večer "S tebou mě baví svět" místo těch akčních filmů v TV. Já mám pak totiž hrozně divoké sny a budím ho pláčem a výkřiky ze spaní 🙂 Dobrou noc

matru
25. říj 2008

Tak holky dobrou a Alenko, zítra at se nesejdeme, zítra at se sejdeš s Hankou v porodnici 🙂
Já jsem právě dovařila guláš k zítřejšímu obědu, abych nemusela ráno vařit...
a posouvá se nám čas, hodinku si přispíme, doufám, že to Nelinka pochopila 😀
Dobrou vám a bříškům 🙂

oskarka
25. říj 2008

Ty jsi, matru, ale šikulka kuchařinka takhle dopředu si pěkně uvařit🙂. To mně se teď vůbec do ničeho nechce. Teeeeda venku je ale mlha nebo je to smog?

matru
25. říj 2008

Co bys taky vařila? Zítra ti to naservírují v Krči 🙂
Tady je taky mlha,ale přřes den bylo moc hezky 🙂

oskarka
25. říj 2008

JJ, přes den bylo krásně, však jsme to také využili na príma delší procházku.
Matru, tak Ty věštíš zítřek jo? Uvidíme, uvidíme, já to vidím na pondělní příjem ráno v poradně.

matru
25. říj 2008

no uvidíme, mé věštění bývá špatné ☹ toho 28. je pěkný datum a nikdy by na narozky nemusel(a) do školy 🙂
ale ty bys musela vydržet ještě 2 dny,tak ti radši přeju ten zítřek 🙂

oskarka
26. říj 2008

Krásné nedělní dopoledne.
Zase nikde nikdo? Holky, katchul, ducky, kde jste??? Že byste i Vy mne předběhly?
A co máte v plánu dnešní den? My si asi dáme zase nějakou pěknou zdravotní procházku, když je venky hezky. Zbývají mi ještě fotky z jedné letošní dovolené, a to Řecko, tak se dám do výběru snímků do alb a bude hotovo. Pak už budeme fotit a vybírat snímky miminka🙂.

katchula
26. říj 2008

Ahojky 🙂
Oskarko neboj, ja nerada predbiham 😉 Jsem jeste "vcelku" a ani nemam sebemensi naznak bliziciho se porodu... Taky jsme byli vcera na prochazce, bylo krasne a potkali jsme hrozne moc kocarkujicich mamin a paru, tak jsem jim trochu zavidela. Jinak zrovna peru a jsem ted sama doma, drahy jel na chatu shrabat listi a tak... me se tam nejak nechtelo, bojim se abych jeste pred porodem nenastydla. Rano tady bylo dost hnusne, ale ted uz zase vylezlo slunicko, tak jsem mozna mohla jet s nim.
Moc Ti preju abys uz dnesni noc stravila v porodnici s mimiskem a nejlip na tom nadstandardu 😉

Poupina: taky Te tu vitam 🙂 Vidim, ze mas jeste spousty casu, tak to tu aspon nezustanu sama tehotna, kdybych prenasela 😅

Tak peknou nedeli vsem.

matru
26. říj 2008

Ahojky, já jsem tu taky, ale uklízím, žehlím atd... tak jen nakukuju 🙂
žádný předbíhání, pěkně po pořádku, dnes je na řadě Oskarka 😀 ale jak koukám, tak to spíš bude fakt sváteční miminko(28.10.) 🙂 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru