Porodnice Krč - máte zkušenosti?

beruda
13. říj 2017

Dobrý den maminky,
ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s porodnicí v Thomayerově nemocnici v Praze. Rodily jste tam teď někdy v poslední době?
Děkuji

barchen
13. říj 2017

@beruda Je tady skupina porodnice Krč, tam najdete snad všechny možné i nemožné aktuální otázky i odpovědi 🙂

beruda
autor
13. říj 2017

děkuji

ivankarich
13. říj 2017

Kamarádka tam byla spokojená 🙂

nezvalova
13. říj 2017

Ja rodila minulý rok v létě.Nemocnice je velice hezky zrekonstruovaná a z porodního sálu si odnasim jen pozitivní vzpomínky.Byla sem hysterka ale přesto se ke mně chovali super.Porod se nesnažili za každou cenu urychlit, dali tomu čas a tak sem porodila krásně a dokonce bez nastrihu a to měl syn 3500g.Nechala sem si dát epidural,bo špatně snasim bolest.
Šestinedělí taky v pohodě, bohužel nemám úplně dobré vzpomínky na dětské sestry.Ne ,že by nebyli ochotné či nepříjemné,no kedze sem rodila v době prázdnin a jeste o vikendu, tak jich tam bylo málo. Bylo vydiet že jsou pretazene a rodicek kopu.Proste nestihali.Ja jako prvorodicka byla úplně stracena a potřebovala sem podporit,poradit,pomoct a bohuzel nebyl nikdo k mání. Ale myslím že stejná situace byla ve vsech nemocnicích v tom období.Za mně můžu doporučit.

hanih
13. říj 2017

@beruda Já jsem tam rodila před dvěma lety a byla jsem spokojená. Bylo to v době, kdy tam probíhala rekonstrukce, takže podmínky byly trochu nestandartní, ale i přesto si nemůžu na nic stěžovat. Kamarádka tam pracovala a říkala, že právě Thomayerka si hodně zakládá na přátelském přístupu k pacientům, k maminkám i miminkům. 🙂

jade85
14. říj 2017

S dovolením se přidám, jsem tam zaregistrovaná, ráda si přečtu vaše zkušenosti 🙂 ale zatím jsem taky slyšela jen chválu 🙂

laskonka85
14. říj 2017

Rodila jsem letos v cervenci.Podruhe:-) Byla jsem sama na pokoji.Pokoje zrekonstruovane ,na pokoji koupelna plus wc .Jidlo mi nosili primo na pokoj.Pratelsky pristup sestricek.🙂 Nebyt komplikací po porodu tak jsem to měla jak dovolenou ,pekne se o me starali🙂 Za me spokojenost.

skripmart
3. pro 2017

Já tam rodila v lednu 2011 a pokud se tam dost věci nezměnilo tak druhy porod tam určitě neplánuji. Přijata jsem byla v sobotu ráno pro potvrzení pomalého odtoku plodové vody ... muže poslali domu a já zůstala na oddělení sestinedeli .... bolesti mi začali v jedenáct večer ... v pul deváté ráno druhy den mě přesunuli na porodní sál ... předtim klistýr atd ... na sále mě prispendlili na monitor ... musela jsem ležet na zádech a v podstatě jsem se z té pozice nehnula až do porozeni syna v půl patě odpoledne ... personál tedy super ... jako nevýhodu vidím ze anesteziolog je externi takže v případě zájmu o epidural se čekalo než dojede ... sprchy byli jen v místnosti kde se děla klistýr ... tak úplně nevím jestli bych chtěla skákat na míči ve sprše kde nějaká jiná dostává klistýr .... ale jak jsem psala personal na sále i na sestinedeli byl super

tera87
3. pro 2017

Rodila jsem obě děti a super. Momentálně tady ležím s odtokem vody s třetím. Vše je zrekonstruované takže každý pokoj je hako nadstandart. Polohovací postel, tekevize, koupelna. Vše na pokoji. Většina pokojů je po jednom. Takže paráda.

hanih
3. pro 2017

@skripmart Co se týká epiduralu, tak už určitě žádný externista nejezdí. Mě ho před dvěma lety nabízeli s tím, že buď teď, nebo to už nepůjde, takže tam někdo být musel už připravený, kdo by mi ho dal, kdybych chtěla. A co se týká sprch, tak jeden porodní box má svou sprchu, ostatní bohužel ne. Nás instruovali, abychom se v případě zájmu zeptali, jestli je tento box volný.
Co se týká toho monitoru, nebyl pro to důvod? Ale to by ti asi řekli, že? Já byla na monitoru jen asi dvakrát, plus jednou ještě na šestinedělí, než mě přemístili na porodní box. Jinak jsem si mohla dělat, co jsem chtěla.

skripmart
4. pro 2017

@hanih tak s tím anesteziologem je to fajn. Důvod pro nonstop monitor dle mého nebyl a nikdo mi ani nic takového neřekl. Kdybych to měla jak popisuješ jdu tam druhé rodit znovu ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru