Porodnice Krnov. Máte zkušenost?

smardik
12. kvě 2008

Maminky jaké máte zkušeností z porodnicí v Krnově? Zatím jsem na ni četla jen samé pozitiva a chtěla bych jít do ní rodit tak se ptám 🙂

cirrusa
16. lis 2009

Právě jsme přijeli z porodnice - v Krnově 🙂 a dávám jedničku s hvězdičkou, byla jsem maximálně spokojená.

marcelapetrikova
16. lis 2009

ciru tak až budeš mít čas tak sem hod i popis porodu ju?
a velká gratulace k márince 😵 😵 😵

cirrusa
17. lis 2009

Omlouvám se, ale popis dávat nebudu, neproběhlo to nijak hladce, skončilo to taháním znovem a inkubátorem, takže nic moc co by navdnadilo budoucí rodičky 😒 Ale mohu říci, že i na ty komplikace jsou tam připraveni, rodil mne primář Studený (a byl tam i Vančo) a opravdu je to profík.

strouzek
17. lis 2009

čauky já teda mám do porodu ještě chvilku času ale rozhodně v Krnově rodit budu. jednak proto že je to jediná porodka v okrese a rozhodně nehodlám jezdit po Moravě a shánět porodnici protože do Opavy bych rozhodně nešla ale i proto že skoro všechny moje známé, rodina atd. v Krnově rodili a všechny byli spokojené. jasně takový to brblání na nepříjemnou sestřičku, na jídlo atd. to je všude, neexistuje super úžasná porodka která nemá jedinou chybičku ale rozhodně oproti vyprávěním třeba holek z koně které mají zkušenost s jinýma porodkama po celý ČR je na tom Krnov ještě sakra dobře. to jestli se stane někdy nějaká smutná událost, komplikace při nebo po porodu ... to je sice smutné ale prostě je to všude, určitě se úmrtí stávají i v Ostravě, Brně, ..... moje kamarádka dělá sestru v Ostravě a podle vyprávění jak tam probíhají služby, jak sestry sedí v noci na netu, chlastají tam všichni a jiné věci si rozhodně nemyslím že je to tam nějaký extra lepší než Krnov. Tohle je prostě všude, já jsem zažila gyndu v Krnově, neříkám že bych tisíc věcí nezměnila ale třeba na dr. Stejskala, dr. Janiovou a sestřičky nemůžu říct jediný křivý slovo. Škoda jen že odešel dr. Havlík

marcelapetrikova
17. lis 2009

čus matko 😀
jediné co mě vadilo v porodnici bylo že když už si platím nadstandart tak ho chci plně využívat,v tomhle mě štvala por.asistentka Schoberová, zakazovala mi tam návštěvy třeba kamarádku co došla i 10 ráno a přítele v 8 večer 😠

medla
25. lis 2009

Ahoj těhulky, bylo mi doporučeno rodit v Krnově jen v tom případě, že celé mé těhotenství bude bez komplikací. A to proto, že v Kr nejsou na rizikové porody či porody s komplikací zařízeni. Ani personálně ani vybavením, chybí např. krevní banka...Já mám zatím těhotenství v klidu,ale spoléhat se na to nechci,takže nejspíš se rozhodnu pro fakultní nemocnici, ta je co do vybavení na tom mnohem lépe..
To cirrusa- moc gratuluji k dcerce!! Držte se 🙂

strouzek
25. lis 2009

marci a měla jsi ten nadstandart zařízenej dopředu nebo prostě až si šla rodit tak ses zeptala jeslti mají volno? já ho taky chci ale nevím jak to chodí, švagřina je sice vrchní v nemocnici ale hovno tež zařídí 😠

medlo jo tak to je všeobecně jasný že když má holka hodně velký rizikový těhu a už dopřed se ví že třeba mimi bude muset po porodu na operaci nebo něco tak jí vezou do ostravy ale to není podle mě nekvalitou Krnova to je tak prostě všude že tyhle případy se vozí do velké nejlépe fakultní nemocnice

marcelapetrikova
26. lis 2009

marti no já tam došla a první co jsem řekla že chci nadstandart
ono ani jinde volno nebylo jen u pokoje mezi 2 cigoškama a tam ja nechtěla jinak dopředu si ho zamluvit nejde ale jsou na porodním 2 pokoje a lepší je 15 je vetší a když maj plno je možno jít i na gyndu na nadstandart prej 😅 nevím to jistě 😒

monulka68
26. lis 2009

ahoj ja sem rodila v Krnově 14.11 sice nakonec cisařskym řezem,ale nemuzu si stěžovat s peči i s přistupem lekařu sem byla spokojena.Hkavně bych rada poděkovala primaři takže pro toho kdo vaha určitě doporučuji. 🙂

strouzek
26. lis 2009

marci asi tak nějak to plánuju i já že hned u vchodu budu hlásit že chci nadstandart, max s jednou babou na pokoji jak to měla švagřina ale ne cigošku a je mi fuk kam mě dají kamkoliv hlavně osamotě.

marcelapetrikova
26. lis 2009

marti řekni si o něj hned jinak pokoje jsou po 2 a jeden je pro 3 😀 a stojí to 300 na den + 60 poplatek a první a poslední den se sčítá jako 1 takže ja byla od středy do neděle a platila jsem 1200 kč.jen mi vadila společná koupelna 😝

marcelapetrikova
27. lis 2009

tak i krnovská nemocnice už má zákaz návštěv kvůli chřipkám a nejen zákaz návštěv ale i tatínku u porodu no mazec 😒 segra šla dneska domů a nepustili jí chlapa ani na chodbu at jí pomůže tak to musela ty tašky tahat až před oddělení sama i s miminkem

bocinka
27. lis 2009

marcela, takže ani k porodu??? ☹ hmm, to jsem nečekala...

marcelapetrikova
27. lis 2009

už ani k porodum ale třeba to do te doby než porodiš otevřou 😉 jinak asi se známe ne?jseš z oborné?potkali jsme se v hospudce u hasičárny seděla jsem tam ze sedlačkama a s kočárem a čekala na autobus a ty jsi tam došla s pupíkem že jo?

mariekaterina
28. lis 2009

Krnov rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!!i... rodila tam moje sestra, a ta si zažila své... nikdo se ji tam nevěnoval, a doktor už vůbec ne!! Neotevírala se tak ji skočili na břicho no malý byl přidušený celý modrý, sestra ztratila moc krve a ani ji nedali transfůzi, při kontrole po šestinedělí ji zjistili,že není správně vyčištěná..... malý měl 4,30kg a mález na ledvinách( cysty) rovnou ho odepsali že umře ☹ 😠 chudáček měl teploty ani příkrmy mu nedávali, tak setry potají mu davali nutrilon(primářka zakázala) pak ho převezli do Olomouce,že si s ním nevědí rady....!!!!!!Byl dehydrovaný, teploty měl. Kdo si to nezažil ani neuveří,že se něco takového může stát ve "vyhlášené porodnici" no a jak to dopadlo??? Dr. Havlík měl špatný odhad na diagnozu a s prckem se to táhlo od narození,všichni nad ním zlomili hůl.... a teď je z něj krásný a hlavně ZDRAVÝ kluk!!!! Takže Krnov NIKDY! Bohužel 😠

marcelapetrikova
29. lis 2009

marie a kdy rodila tvoje sestra?ted 20.11 rodila moje sestra a byla taky moc spokojená malou ji normálně dokrmovali a věnovali se jí až moc 😉

bocinka
29. lis 2009

Marcela, kouknu na fotky, asi jo... 😉

bocinka
29. lis 2009

Marse, takže jo... 😉 pamatuju se... 😝

Jinak už by měli tu karanténu zrušit... dneska mi dost kleslo břicho... 🤐 a já chci Miru u porodu.... ☹

mariekaterina
29. lis 2009

Sestra rodila 6.4.2009 ještě jsem se ji ptala jakého dok měla u porodu tak Vlka ☹ přišel tam s rukama v kapsách co se tam prý děje... pak ji skočil po břichu a šel zas pryč. pak ošetřili malého, dali ho tatínkovi a ať se stará... tak tam chudák chodil po chodbě s malým na rukách.... no hrůza.... jen mohla pochválit nějakého pana doktora z dětského odd.(prý tam jen zastupoval asi byl už v důchodu) že mu hned dal kapačky na tu dehydrataci a že se o něho začali starat na jeho popud ho hned převezli do toho Olomouce.
Snad to tam teď je lepší, vím že tam hodně dokt odcházelo (Havlík, primář do důchodu..) ale zkušenost na tu se nedá zapomenout ☹ tak vám držím palečky ať je to tam už v pořádku. 😵

marcelapetrikova
29. lis 2009

boci jsem říkala že seš povědomá jinak karanténu nevím kdy zruší je to na houby být tam sama a rodit sama 😒

marie jestli měla vlka tak se ani nedivím je to arogantní namyšlenej čur.k mě stačilo jak byl příjemný když jsem došla v 18 hodin že necítím pohyby 😠 debil jo a máš pravdu hodně dr odešlo havlík do francie a novej primář taky prej nic moc ale vančo bývalej primář tam furt je a je celkem v pohodě ale nejlepší je dr janiová a stejskal ti jsou ok.a výborná je por.asistentka šárka myslím že janečková nebo tak nějak 😉 😉 😉

bocinka
29. lis 2009

holky, já Vlka taky znám - u instruktáže porodu urval panence nohu... 😀

Jinak jsem na něj ale neslyšela nic moc chvály, je arogantní i když se s ním člověk baví, tak z Vás dělá debila, doufám, že tam nebude... 😒

cirrusa
30. lis 2009

Já Šárku měla (nevim ale zda to byla Janečková) a moc sil mi teda nedodala, ale je pravda, že já na ni celkově moc nedala. Jinak já nového primáře chválím, rodil mne a opravdu na to jaké tam byly komlikace, tak usper. Vše šlo rychle, byl rozhodný, ale respektoval by mne kdybych se nějakohradila (což mohu říci o celém personálu, respekt tam mají hodně vysoko postavený), což ale nějak nebylo možné vzhledem ke stavu v jakém jsem byla.

Takže po zkušenostma s Fifejdama a Vítkama, tak jedině Krnov.

bocinka
30. lis 2009

cirr, snad máš pravdu, uvidíme jakou zkušenost budu mít já... 🙂

strouzek
30. lis 2009

mariekaterino no teda to je fakt hrůza, ale jestli tam byl vlk ani se moc nedivím. mě při potratu když jsem tam jela že krvácím řekl nechutně že co řvu udělám si nové a odpálkoval mě domůže v pondělí mám dojít s papučema a 60 kč na vyčištění. nakonec jsem tam skončila druhý den se šíleným krvácením ale to se mě ujal dr. stejskal kterej je naprosto dokonale úžasnej.takže jsem si na Vlka udělala svůj názor ale je fakt že při screeningu byl fajn a přišel mi že tomu i dost rozumí a docela mi přišlo že se i změnil a stará se o pacientky protože se sestry ptal co a jak jedna pacientka z rána jestli ta má jít se na ní podívat, pak při mém vyšetřování zvonil telefon že akutní kaiser tak sestra letěla nahoru a Vlk hned zjištoval co a jak jestli tam má taky jít atd. takže vypadalo to že se stará.

mariekaterina
30. lis 2009

No moc tomu nevěřím že by se Vlk, až tak změnil, ale.... možné je vše.Známá mi říkala o jednom doktorovi co byl taky moc arogantní na maminky pořád po nich řval a tak. A změnil se až mu na sále umřelo vlastní dítě, které rodil!!!!! Je to šílené, ale mlýny melou pomalu ale jistě....
Mám hrozný strach z porodu, když to tady všechno čtu co se může stát ☹ první jsem rodila císařem bylo to plánované a bylo to v pořádku už na druhý dne jsem normálně fungovala (rodila jsem v OV na Fifejdách) ale teď mám panickou hrůzu, po tom co zažila segra.... ☹ doufám, že to dopadne dobře a prcek bude v pořádku 🙂

marcelapetrikova
30. lis 2009

marie ty se hlavně nenervuj máš v bříšku prdolku a navíc jsi s ov a tam je celkem dost porodnic ne?a každá porodnice ma svého dr blba takže tak někjomu sedne vlk někomu primář 100 lidí 100 chutí 😉

bocinka
30. lis 2009

mariekat... to bude dobrý, uvidíš... já jdu prostě do Krnova a uvidíme... 😅

marcela, asi tak.... takže uvidíme...

marcelapetrikova
30. lis 2009

boci ta asi ani nemáš moc na výběr co?krnov nebo šumperk ale ten je dost daleko 😉

bocinka
30. lis 2009

Marse, přemyšlela jsem ještě nad Opavou, nebo Jeseníkem, ten je teď prý nej, ale když začně sněžit dostanu se odtamtud až na jaře.... 😀 a navíc chci do vody, takže Krnooov.... 😝

marcelapetrikova
30. lis 2009

opava je o ničem a ted tam navíc umřela holka na prasečí chřipku 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru