Porodnice Krnov. Máte zkušenost?

smardik
12. kvě 2008

Maminky jaké máte zkušeností z porodnicí v Krnově? Zatím jsem na ni četla jen samé pozitiva a chtěla bych jít do ní rodit tak se ptám 🙂

daniela1983
4. dub 2014

@rituska88 rodila som v krnove a mala som dobru skusenost. teda az na Vlka, ale bol pri mne len 5 minut, co sa dialo mozem napisat do IP. inak som bola mimoriadne spokojna. nemali volny nadstandart, ale dali ma na dvojku izbu a nikoho ku mne nedali, aby som mala sukromie ked som nadstandart chcela. rodila som na porodnej zidli a bolo to super. manzel bol pri porode aj potom so mnou este asi tri hodiny, bol by aj dlhsie ale mali sme doma psa :D inak by ho urcite nikto nevyhanal. ak mas nejake otazky pisni, k pohodovemu porodu odporucam EPINO!!!! ja som porodila bez jedineho skrabanca, k comu iste prispela aj vhodna porodna poloha

rituska88
4. dub 2014

@daniela1983 A napíšeš mi prosím do IP co se stalo, že s doktorem jsi spokojená nebyla? Jinak jsem ráda, že kromě něho bylo všechno OK 🙂 Porodní polohu sis mohla zvolit podle svého uvážení?

daniela1983
5. dub 2014

@rituska88 zachoval sa sice profesionalne ale nie velmi ludsky. polohu som si nevolila sama, lebo som uz bola v takom tranze ze som nevedela co robit a ako sa pohnut, ale porodna asistentka s dulou ma same vmanevrovali na porodnu zidli. na tej sa uzasne rodilo, vrelo odporucam

v_alkyr_a
10. lis 2014

Ráda bych oživila diskuzi a byla bych ráda, kdyby se tady objevily nějaké nové zkušenosti s Krnovem. V lednu se tam chystám rodit, tak jsem zvědavá 🙂

kukujda
7. pro 2014

Taky se připojuji.. nějaké nové zkušenosti? A taky - opravdu se platí za použití sprchy nebo vany?

indys
15. pro 2014

Pripajam sa ku zienkam tuziacich po novych informaciach o krnove a ak by mal niekto skusenost s cisarakom, tak o to lepsie. Ja ho mam mat planovany. Zie ky neviete kde by sa dalo ubytovatv krnove najlepsie co najbkizsie nemocnice kde by bola aj kuchynka. Kedze to mame do krnova viac ako 300km a vazne nad touto porodnicou rozmyslame potrebujem u ytko pre 2 dospelych a jedno 2 a 1/2 dietko. Dakujem

verusa.j
29. kvě 2016

ahojík všem, rodila jsem v krnovské porodnici v r. 2012, vše super, porod jsem měla velmi rychlý a u porodu mudr. Mužná, jemná, klidná. Ted rodila švagrová a popisovala mi chování primáře Studeného a docela mám obavy, nemáte také někdo česrtvou zkušenost slékaři? Rodit mám v srpnu. lze odmítnout konktrétního lékaře?

daniela1983
16. čer 2016

@verusa.j tak v provom rada by som si so sebou vzala dulu. bez duly by som nevliezla ani do krnova

verusa.j
16. čer 2016

@daniela1983 já ji u prvního nijak nepotřebovala a spíše by mi tam vadila, takže ani ted nepřemýšlím, většinu PA tam znám osobně

packaf
8. srp 2016

Ahoj, chtěla bych se touto cestou zeptat maminek, které v Krnově rodily, za co všechno platily. Čtu jejich ceník a nestačím se divit,za co všechno si nechají platit. Ještě nebude prcek ani na světě a vyjde nás to na pár tisíc! Děkuji za info.

fajas80
28. srp 2016

Ahoj,chtěla bych se informovat, zda některá z vás nerodila v Krnově v nedávné době a jaké jsou zkušenosti a dojmy?Bydlíme v jiném regionu,ale pokud by to vážně stálo za to,klidně bych si to zařídila,abych rodila tam.Prosím nevíte?

efka17
21. zář 2017

Ahoj, rodila jsem v Krnově KP císařem, vše na jedničku, ve všem vyhověli. Vloni rodily mé kamarádky, taky si to chválily, jedině co bylo vytknout, tak primář Studený je fakt studený a asi je někdy i nepříjemný. Ale zajímalo by mě jak je to teď, osazenstvo prý se změnilo, plus je tam naprask a jde to k horšímu..

marketamodrykonik
6. únor 2018

Moje zkušenost není také dobrá. O nemocnici se ví, že je tam kriticky málo sester a lékařů. To vám při prohlídce opominou zmínit. To se podepisuje na všem. Čili jezdit ze vzdáleného místa rodit sem výrazně nedoporučuji. Stávají se zde chyby, jako v mém případě. K porodu mě doprovázela paní Zuzana Švancerová, která doprovází pouze do Krnova, případně je ochotná rodit doma, v lese, kdekoli. V Krnově vždy respektují přání rodičky, není to tak, že by ji tam doporučovali, právě naopak. Je to fanatička, která se vydává za jakousi přírodní bytost. I přes výslovnou domluvu se mnou odmítla jet v noci do porodnice po prasknutí vody, prý přijede až na porod, že to může trvat. Při porodu (nakonec přijela) neudělala téměř nic z toho, na čem jsme byly opět výslovně domluvené. Mimi bylo posledních 6 hodin natlačené v porodních cestách, z čehož má doteď následky. Paní Švancerová mi při tom vyčítala, že si to neužívám. Když jsem požadovala léky na zklidnění bolesti, vyčítala mi, že žena má při porodu zemřít, aby se znovu mohla narodit a že podáním léků si zastavím porod. Po 22 hod skončil porod císařským řezem. Upozorňuji,že i když se porod komplikoval, byla paní Švancerová ochotná se mnou jet domů. Dnes bychom tu nebyli ani já, ani dítě. Paní Švancerová by si to určitě vysvětlila božím řízením. Je to nebezpečná, fanatická "dula". Hezký porod můžete mít kdekoli, ale buďte rády za špičkové zázemí, kde jsou lékaři i sestry ve stavu schopném o vás kvalitně pečovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru