Porodnice Kroměříž. Máte zkušenost?

larra81
19. kvě 2008

Ahoj holky,
nevím, zda tu tohle téma už je, ale chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenosti s porodnicí v Kroměříži? jsem od Přerova, a můj dr. právě doporučuje tuhle porodnici, tak mě zajímá názor ostatních maminek...děkuji🙂

bari1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
werunqa
26. únor 2012

Ahoj, tak jsem to tady procetla..taky se rozhoduji mezi Km a Zlinem.Hodne lidi mi rika, ze Km je hruza-ze mam jet radeji do Zlina.Ale tady to mam ani ne 10min.od baraku-tak mi prijde nesmysl jet do Zlina 😕 .Skoda, ze uz tu neprispivaji dalsi maminky... 😢
Jinak k te fotce z porodnice-segra tam rodila loni a fotky male jsou hezky-tak se asi fotograf polepsil 😉

betelgeuzz
1. bře 2012

@werunqa Já mám KM od domu 5 minut, ale taky jsem jela do Zlína 🙂 Mě od KM odradila prohlídka sálů, příjde mi, že tam člověk nemá žádné soukromí. A taky jsem v prvním těhu měla nějaké komplikace, takže jsme radši nakonec zvolili Zlín, i když v KM jsem těsně před porodem ležela. V druhém těhu už byl Zlín jasná volba.

werunqa
1. bře 2012

@betelgeuzz
ja mam KM nemocnici asi tak 10 minut od baraku-ale po porodu by do Zlina za mnou nikdo neprijel..ani muj by nemohl kazdy den jezdit 😒 ..taky mam tedka v tehu nejake mensi problemy-ale muj gyndar nerikal, ze bych mela jet radeji do Zlina...a porodni saly jsem videla-ale nemam s cim srovnavat.. 🙄

ilona2012
6. bře 2012

Myslím, že s klidem můžeš rodit v Kroměříži 🙂 , rodila jsem tam před 3 roky a bylo to v pohodě, personál moc ochotný, i když jsem měla těžší porod protože jsem byla už starší rodička 😉 ,tak si nemůžu na nic stěžovat. Sál byl malý,ale o to útulnější a sestřičky fakt moc hodné, před porodem i po se o mě starali opravdu moc dobře,poradily,pomohly,byly prostě kdykoliv k ruce. A to měli plno...
Na jídlo už si nevzpomínám, ale tak o to snad ani nejde, kaviár to nebyl a ani bych po něm netoužila 🙂 .
První dceru jsem rodila v Přerově , taky to tam bylo v poho 🙂 .
Sestra rodila ve Zlíně, měla tedy soukromý pokoj,ale péče stejná, ne-li horší..nevěnovali se jí tam jako mě v KM.
Ale vše je jen o lidech, záleží na koho zrovna narazíš...odbornost bude všude víceméně stejná.
Nevím jaké hrůzy v Kroměříži koho potkaly,ale myslím, že všude se najdou lidé spokojení a nespokojení, ve Zlíně taky určitě nejsou všichni spokojení 🙂 .

werunqa
7. bře 2012

No ja to rikam porad-ze zalezi na tom, na jake lekare tam clovek narazi 😉 .Navic mi hrozi predcasny porod, takze Km mam blizko proste 😉 .
A jidlo je mi ukradene-to vubec neresim...

jennyska
20. led 2014

Ahoj @verunka90 @romana29 @madellaine @pajka00 @holesov @samik2008 @lidyes @ofina1 @vecerrnice a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Kroměříži do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-kromeriz/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

verunka90
23. led 2014

Já mám jen kladné zkušenosti. Rodila jsem tam jednou a byla jsem spokojená. Pokud bych se měla znovu rozhodovat, neměnila bych. Malého mi dali hned k prsu, personál byl ochotný a příjemný, na novorozeneckém totéž. Nakonec jsem sestřičkám nechala dovézt i zákusky, protože si je opravdu zasloužily 🙂 Pomoc s kojením a se vším okolo úžasná.

nahada82
14. kvě 2014

Ahoj holky, asi sem můj dotaz úplně nepatří 😀 Ale nevíte prosím, co město dává při vítání občánků. Díky.

betelgeuzz
15. kvě 2014

@nahada82 holky dostaly knížku

rerycha
1. črc 2014

chtěla jsem se zeptat,teď jsem byla tři dny na oddělení gynekologie a nic jsem při odchodu neplatila ani za stravu ani za pokoj,trochu mě to překvapilo,to se jako ani nic neplatí na šestinedělí?chtěla bych jednolůžkový pokoj.

samik2008
2. črc 2014

@rerycha neplatí se nic,ale pokud bys chtěla nadstandart tak to ano

misspotter
20. črc 2014

Ahojky,
rodila jsem v Kroměřížské nemocnici a.s. před měsícem a za luxusní služby zaměstnanců Gynekologicko-porodnického a Novorozeneckého oddělení jsem poděkovala dopisem přímo vedení. Prostředí i práce a přístup zaměstnanců byly prostě bezkonkurenční. 🙂

pavlapastekova
22. srp 2014

Zvažovala jsem Kroměříž nebo Zlín, protože jsem slyšela chválu na obě dvě porodnice. Nakonec jsem se rozhodla pro tu Kroměřížskou, jelikož jsem se tam sama narodila před 20 lety a v Kroměříži jsem studovala na pedagogické škole 🙂 Dále mě hodně přesvědčila známá, která nedá na Kroměříž a její porodnici dopustit. Tak jsem zvědavá, jak na kroměřížskou porodnici budu nahlížet po porodu. 🙂 Doufám, že pořád v superlativech 🙂

fotoklarinetka
23. říj 2014

já v KM rodila 2x a kdybychom teď nebydleli tak daleko, rodila bych tam zase. Nedám na kroměřížskou partu dopustit. 🙂

werunqa
6. led 2015

Tak já už můžu napsat svoji zkušenost.V KM jsem porodila obě naše děti (2012 a 2014) a maximální spokojenost 😉
jsem ráda,že jsem se zbytečně nenechala nalákat do Zlína,když tady to máme kousek.

Navíc jsem oba porody měla tak rychlé,že do Zlína by jsme ani nedojeli 😀 😉

kajunka01
19. srp 2016

Ahoj máte někdo nějaké novější zkušenosti s kroměřížskou porodnicí?? 🙂

janinkapusinka
2. říj 2016

ahoj,chystam se podivat do porodnice dalsi stredu,cca 12.10.,termin mam 30.,maji navstevni den😉pani byla do telefonu strasne mila,ochotna na vse odpovidala, chtela jsem predporodni kurz a nejake info, rijen max.plne obsazen☹chtela sem prerov,ale byla jsem max.zklamana z pristupu vrchni sestry, po hodine cekani na chodbe, takze padla volba Ol.nebo Km,ktery mam bliz.

plamenka84
2. říj 2016

V KM už nebydlím, tak osobní zkušenost nemám, jen jsem se tam před lety sama narodila, ale co tam rodí kamarádky, tak jsou spokojené opakovaně. Porodnice i porodní sály jsou tam moc pěkné. Pokud to máš nejblíž, tak toho určitě využij, s rozjetým porodem nějaké dlouhé cestování není vůbec příjemný 😉.

mrs_v
2. říj 2016

Se podívejte do skupiny porodnice Kroměříž, většinově jsou tam holky spokojené. 🙂 Beru jako výhodu že vrchní Čečatková je ochotna předem prokonzultovat porodní plán a předat ho personálu, že nedělají problém s dřívějším odchodem a člověk se tam nemusí bůhví jak hádat, aby byla respektována jeho práva. Plus to že tam dělají automaticky bonding je velké plus.

kajunka01
3. říj 2016

Děkuju Vám moc 🙂

doreen27
5. bře 2023

Ahojky holky...nechci zakladat novou diskuzi a tak se zkusim zeptat tady...jestli jste nektera rodila letos nebo loni v Kromerizi muzete mi poradit? Co me zajima je jestli je nutna v porodnici registrace..jestli jste byla nektera na predporodnim kurzu a jak jste byly spokojene celkove?? Snad se nekdo ozve 😂 diky ♥️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru