Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

chaala
5. črc 2010

@tercina jo,jo. Taky jsem chodila do Gennetu. Druhé mimčo se nějak nedařilo, měla jsem nějaké komplikace, ale nakonec se zadařilo přirozeně. Měli jsme těsně před ivf. pak jsem tam chodila asi do 24tt na utz. Ještě ve 30tt jsem tam volala, jestli by se na mě nekoukli, že moje mudr něco dobře neviděla a já byla nešťastná, že něco není dobré. Byli hodní, že mě vzali a nemusela jsem ani nic platit, i když jsem neměla doporučení.

nadis.h
5. črc 2010

Teri 19.7. Sice by to bylo hezke pac ma pritel narozky,ale nevim no.

tercina
5. črc 2010

@chaala Já jsem tam chodila celý těhu. Byla jsem nadšená z toho UZ a manžel taky. Co všechno oni tam neviděj 🙂 . Ke svému Dr. jsem chodila jen na prohlídky. UZ mi vůbec nedělal. Nám se mimi taky nedařilo, brala jsem hormony a těsně po dobrání se to podařilo (měla jsem před státnicema, tak jsem na mimi vůbec nemyslela a podařilo se to) 🙂

nadis.h
5. črc 2010

V Gennetu jsou hrozne fajn vsichni! Chodila jsem tam moc rada.

tercina
5. črc 2010

@nadis.h To máš ještě 14 dní, viď? No nevim no, mě to vyvolali až týden před termínem. 😒 Ale nezoufej 😉

nadis.h
5. črc 2010

Teri no prave. ☹ uvidime. Jako lamat pres koleno to urcite nebudu.

chaala
5. črc 2010

Nadi, vydrž do čtvrtka a tam se rozhodne 🙂

tercina
5. črc 2010

@nadis.h Souhlasim s Chaalou, počkej do čtvtka a uvidíš. Hlavně klid. Hodně odpočívej. Pak už na to moc času mít nebudeš 😉 A přes koleno to určitě nelámej. Oni ty drobečci vědí, kdy na svět 😉

nadis.h
6. črc 2010

Ahojda,

dneska jsem si pekne chrupla az do ted. 🙂 jsem rada ze prsi. Uz to byl hnus to slunce.
Hezky den holky.

mori
6. črc 2010

Holky my měli překvápko u prvního prcka a i teď se necháváme překvapit 😎 a to se mě 2x na UTZ ptali, zda to chci vědět 😎 ale byla jsem držák 😎 😀

@nadis.h mě Karolínku vyvolali 16 před TP , protože jsem měla vysoký tlak. Byla jsem i dost ke konci oteklá - ruce, nohy. Teď opět 😒 zrovna předevčírem jsem si sundala prstýnky a snubák už jsem si musela namydlit aby šel dolů. Tlak jsem na poslední kontrole měla OK, tak uvidíme příště - to jdu na kontrolu 19. 7.
Jo a jak jsme se bavily o plenkách - teď budou mít v akci Pampers Sleep & Play v Drogerii Teta za 179,90 😀 od 9. 7. - 17. 7., tak zas uděláme nějakou zásobičku 😉

nadis.h
6. črc 2010

Mori taky jsem sundala prstynek. V posledni chvili. Ja sice nenatykam,ale v tom vedru jsem odula trochu byla.
Jake kupujes velikosti? Ja se bojim delat zasoby tech new born,aby nebyly hned male a nezustaly mi pak tady.

tercina
6. črc 2010

@nadis.h
Ahojky holky. Já jsem si na začátek koupila jedny "1" (Pampers Premium care, je jich tam cca 78). Myslela jsem, že mi to bude stačit.Vůbec mi nestačili. Tak jsem pak koupila ještě další balení. Malý měl při propuštění 3 kg a hrozně hubený nožičky. "Jedničky" jsem měla cca měsíc a půl. Teď má kolem 5kg a mám zase Pampers Premium care "2" (jsou trochu větší než normální zelený Pampers). Myslím, že 1 jsem měla asi tři velký balíky, a dvojky budu mít ještě dlouho (už jsem spotřebovala dva balíky).
Fakt záleží, jestli bude mít fakdíky na stehýnkách. Kamarádka má klučinu asi o 3 týdny staršího a už nosí "čtyřky". 🙂
Já jsem si na začátku nechala koupit nejvíc "trojek"

nadis.h
6. črc 2010

Ja koupila jen 1 baleni tech new born 108 ks. Tak pak uvidime. To je to nejmensi pro pliny zajet. Tatka je sikovny. 🙂)

chaala
6. črc 2010

Terci, my jsme ty new born měli také dlouho, skoro dva měsíce. Ale obě naše děti měly porodní váhu pod tři kila 🙂 Teď má Vanďa 7měsíců a máme ty trojky a ještě asi nějaký čas nám budou.

mori
6. črc 2010

@nadis.h nejmenší mám 3 - 6 kg. Ty asi myslíš 1 ( 2 - 5 kg ) že ? Ty já vůbec nekupuju, ani u Káji jsem je neměla 😉 Určitě bych u toho 1 balíku zatím zůstala a případně pak dokoupila .. ať ti pak zbytečně neleží, kdyby byly malé 😉
Jo a ještě tam maj mít v Drogerii Teta akci na Nivea Baby, tak to taky něco koupím - to používám i pro starší 😉

nadis.h
6. črc 2010

Jj mori. To jsou uplne ty pidi. 🙂)
holky ja mam zas kur...bolesti. ☹

nadis.h
6. črc 2010

Tak se to zeny asi vyresilo za me. Mam bolesti po 3-6i min. Zatim to zapisuju od pul,ale uz se to neda vydrzet. Tak jak dojede pritelak tak jedem. Doufam,ze to neni plany poplach,protoze se to neda vydrzet.

tercina
6. črc 2010

@nadis.h Držím palečky 🙂

mori
6. črc 2010

@nadis.h že by 😀 Tak tfuj tfuj 😵 Doufám, že máš na někoho kontakt sem, abys dala vědět 😉

nadis.h
6. črc 2010

Budete to mit online. 😀 mam net v mobilu. Uz jsem zacala trochu krvacet. Jsem na monitoru,otevrena na 2 prsty.

chaala
6. črc 2010

Nadi, tak moc držím pěsti 😵 a myslím na Tebe. Mimíska budeš mít už brzy u sebe.

tercina
6. črc 2010

@nadis.h Ať to máš brzy za sebou a mimíska u sebe. Všechno zvládneš, mysli na Kájíčka 🙂

chaala
6. črc 2010

Nadi, jsem nervózní jak pes 😀 ,budu pořád nakukovat 🙂 Kája to včera asi slyšel, jak jsi psala o těch bolestech, a že počkáš do čtvrtka na kontrolu. Tak to vyřešil sám a jde ven 😉 Drž se.

nadis.h
6. črc 2010

Holky Vy jste zlate! Budu informovat. 🙂 zatim to jeste jde. Ale o epi jsem si uz rekla.

tercina
6. črc 2010

@nadis.h Já jsem taky nervózní, úplně to prožívám s tebou. Úplně jsem se vrátila na porodní sál 😉
To je super, že ti ještě Epi můžou dát, mě to dát nestihli. 😖

nadis.h
6. črc 2010

Holky a jak epi funguje? To je jen na ty prvni bolesti ze? Pri tlaceni mi to pak nepomuze co aby to tak nebolelo.

chaala
6. črc 2010

Terci, já si taky hned vzpomněla na svůj porod. Rodila jsem tam přesně před sedmi měsíci,6.12. 🙂 Nadi, no prostě rodíme s Tebou. Epi jsem taky ani jednou neměla. Tak netuším,jak funguje. Ale myslím, že to pomáhá i při tlačení.

aggamma
6. črc 2010

Ahojek všichni.....jsem ve 29.týdnu a ještě nevíme co to bude.....mimi je tajnůstkář a nechce ukázat ten svůj poklad.Mám pár dotazů.....jaké máte zkušenosti s lib.porodnicí....berou tam na zřetel porodní plán?Chtěla bych určitě mimi hned po narození položit na sebe.A další otázka....jsem už šíleně zvědavá na toho našeho mrňouska.....na 3.UTZV se chodí tak nějak po 30.týdnu že?Doktor mě sice objednal na kontrolu,ale neřekl jestli to bude už i UTZV.
Děkuju za odpověď.Hela

hahyla
6. črc 2010

@nadis.h Ahoj Nadis ,držím Ti palečky a přeji hodně štěstí ,mě porod čaká do konce měsíce taky .

nadis.h
6. črc 2010

Aggamo ja zrovna lezim na porodnim sale. 🙂) tak Ti pak poreferuji. Zatim tu jsou vsichni mili. Jen s epi je nejak ticho po pesine. :-P Jinak "velky" utz je ve 20tt a pak ve 30tt. To je tedy stydlin! 🙂 nam se maly ukazal uz ve 12 tt.

Hahy moc Ti dekuji!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru