Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

papisa
11. črc 2008

No jo holky, jenže mě to doktor řekl až teď. Minulý čtvrtek a řekl, že je nejvyšší čas. V pondělí si to tam už vysedim, to je jasný, protože jinak budu rodit někde pod mostem 😀 Určitě by bylo fajn se sejít někde a pokecat a probrat to dokud jsme ještě Kinder vajíčka ( s překvapením uvnitř). tak pokud budete chtít, navrhněte termín a kde, ráda se připojim.Teď se ale musim odpojit od debaty, musim jít vyvenčit pejska. Tak zatím a až přijdu, tak se sem vrátim.

kaciska
autor
11. črc 2008

jj mě je to celkem jedno kdy.....mohli bysme někam na terasku na obídeček co????? 😵 😀

klaruska1
11. črc 2008

Tak to já bych byla přesnš merzi Váma dvěma, jedna z Lbc, druhá pak možná z Hrádku a já jsem uprostřed, poblíž Chrastavy, přes kterou se jezdí z Lbc do Hrádku 😉 jo je to lepší, když jsou kámošky a můžeš si podrbat, protože spoustu věcí říct chlapům nemůžeš a ani by to nepochopili.Já teda vdaná jsem, teď to budou v srpnu 4 roky, takže si Malýska nadělíme jako dárek k výročí svatby 😀 ale je pravda, že jsem o něco starší než vy dvě ☹

kaciska
autor
11. črc 2008

to ale nevadí že jsi starší...se neboj 😉 jsem taky vdaná a ted v srpnu to bude rok...výročí máme 25 srpna...tak sem zvědavá jestli malá bydrží do výročí ale radši bych rodila dřív....

kaciska
autor
11. črc 2008

holky jedu za mamkou tak zatím papa 😵

klaruska1
11. črc 2008

Mně je 29 a výroči svatby máme 28.srpna,ale to už by měl být malý ,, venku,, pro to setkání jsem co se týká toho personálu, tak to je bohužel pravda,ale co s tím pak naděláš, když už je porod rozjetý ☹

papisa
11. črc 2008

Tak jsem zase na chvíli tady. Tak to je fajn, takovýhle věkový rozmezí je akorát 😀 teda pro mě, ani nejmladší, ani nejstarší 😀 Sejdeme se na 100%, jen nevim jestli by nebylo lepší se spojovat třeba přes ICQ nebo si můžeme písnout mejlíka kdy se sejdeme. Mě to je taky celkem jedno, nemůžu v pondělí, v úterý ráno a ve středu dopoledne, jinak je mi to jedno. A hlavně kde se sejdeme, jsem pro obídeček a třeba i nějakej pohárek nebo kávičku s dortíkem 😉 Tak mi kdyžtak holky napište na macik.kanka@seznam.cz a ICQ mám, ale momentálně nevim číslo, tak příště vám ho písnu. Zatim papa, jdu vařit a něco málo poklízet, aťnemám restíky. Mějte se a dávejte na sebe pozor. 😀

klaruska1
11. črc 2008

papisa, já mám taky ICQ, tak si ho můžeme písnout do IP schránky a můžeme vyrazit.jen u mne ta kávička ani dortík nehrozí-mám těhu cukrovku 😠 ☹ ale nějak to uděláme.Já si jdu dát chvilku leháro-nějak mě bolí záda.

nejbe
12. črc 2008

No pěkně jste se tady rozjeli 😉 , tak doufám, že se podělíte i o zkušenosti po porodu. Já jsem z Liberce, termín mám až v listopadu a v pondělí jedu na zápis do Jablonecké porodnice. Je pravda, že poslední dobou slyším na Liberec samou chválu, tak se snad není čeho bát. Já volím Jablonec více méně proto, že mám v jbc větší část rodiny, tak aby to za mnou měli blízko. Když jsem se snažila porovnat Jbc a Lbc, tak jsem zjstila, že cokoliv budu chtít vědět, tak do Lbc musím volat. Ty jejich netové stránky jsou fakt tragické - není na nich nic. Na Jbc je kompletní ceník, pár fotek, tak mě to tak nějak oslovilo víc.
No sem na vás zvědavá, tak určo písněte.
Krásné těhulkování.

klaruska1
13. črc 2008

nejbe,vítej mezi těhulkama.Já sama bych volila Frýdlant jak už jsem na začátku psala,ale ten zavřeli a tak jsme se byli podívat v JBC a musím říct, že je to tam na úrovni a všichni se k nám moc hezky chovali a zodpověděli nám všechno co jsme potřebovali vědět, navíc mají dobré přeporod.kurzy a taky prohlídku por.sálů.Až ,, budeme mít po,, určo sem písnu 😉 měj se a taky si užívej těhulkování 😀

papisa
13. črc 2008

Ahojky Nejbe, určo se podělíme o zkušenosti. Já jdu v pondělí taky na zápis, už to tam musim fakt vysedět, vždyť už mám pomalu termín, doktor mi to řekl minulý čtvrtek, a to je porodník v Lbc porodnici. Vůbec jsem netušila, že se musim někam zapisovat, žádný kamarádky tady nemám a tak jsem to nějak neřešila, te´d se tím stresuju. Snad mě vezmou a nebudou mi nadávat nebo tak, mám teď takový stavy, že hned brečím... 😀 Je fakt, že ty netový stránky jsou šílený, než jsem tam vůbec našla seznam co s sebou do porodnice, tak jsem docela šílela. Ještě to ani nemám sbalený. Teprve včera jsme stavěli postýlku... Tak snad se něak sejdeme a poecáme někdy úplně všechny. Papa a hezký zbytek víkendu.

klaruska1
13. črc 2008

papisa, no to je nejvyšší čas, kdyžtak porodíš doma 😀 😀 😀 neboj oni tě někde vezmou.Co se týká sbalení tašky, tak na tu já se chystám příští týden,ale zatím jen pro sebe pro mimčo budu balit až později ( přinejhorším by to udělal manžílek nebo mamča-vědí co mají malého brát ).Když jsem se byla zapisovat já do Jablonce tak jsem si tam zavolala a oni mi dali přímo termín na čas, že jsem tam byla na zápis sama a hnd mě vzali a nemusela jsem tam vůbec čekat-tak v LBC to funguje asi jinak ☹

nejbe
13. črc 2008

papisa, klíííd, nikdo na tebe nepříjemnej nebude. Nevím jestli je zápis do porodnice povinný 😅 . Co kdyby si byla třeba na výletě v Praze a začala tam rodit? Tak tě tam taky vezmou a nepojedeš do Lbc.
klaruska, já jsem do Jbc na sepsání objednaná - přijde mi to taky lepší. Pro mě byl Frýdlant jasná volba, jelikož mám Frýdlanstkého doktora, ke kterému mám naprostou důvěru a chtěla jsem být pod jeho dohledem. No osud tomu chtěl jinak... Docela se mi zamlouvá ta vana na porodním sále 😀

klaruska1
13. črc 2008

nejbe, no tak to jsme na to podobně, tu vanu bych brala a taky-hrozně ráda si dávám koupele,ale vzhledem k tomu že jsem od začátku na rizikové těhu, tak můžu jen sprchu,ale před porodem jako úlevová technika to není problém a ty sály jsou fakt pěkně zařízené 😉 já byla ve Frýdlantě na gyn.operaci a jezdila jsem tam v zařátku těhu na pohotovost.A ke komu chodíš?

nejbe
13. črc 2008

klaruska já chodím dr. Dlouhému, Jablonec jsme ještě vůbec neviděla - Liberec taky ne, tak nemůžu srovnávat a asi ani nebudu moct 🙂, tak to tam pořádně okoukni, ať můžeš řádně referovat 🙂

klaruska1
13. črc 2008

nejbe MUDr. Dlouhého jsem zažila jak při operaci, tak i na pohotovosti a přišel mi jako sympaťák.Já mám prohlídnutou jen porodnici v Jablonci-do Lbc jsem ani nešla ( neměla jsem tam dobré zkušenosti s jedním doktorem, tak proto jsem potom po zavření Frýdlantu volila JBC ).Neboj pak dám hned vědět 😉

papisa
14. črc 2008

Ahojky holky, tak se nám to zase o týden posouvá blíž 😉 Já jdu dnes k omu zápisu, tak jsem zvědavá jak dopadnu, určitě se pak ozvu a dám vědět. A jinak jakej jste měly víkendík? mě se nějak nevydařil, včera jsme se zhádali s přítelem, takže jsem zase celou noc nespala a přemýšlela. Ach jo. Napíšu vám každé moje číslo ICQ, abychom se mohly dohodnout na nějaké té schůzce, ju. Tak zatím papa a doufám, že odpoledne se tady sejdeme a zase něco pořešíme 😀 Tak zatím papa Martina

papisa
15. črc 2008

Ahojky holky, tak zápis mám za sebou 🙂 Zítra jdu k panu dr, tak se dozvim jak se má Ondrášek a tak, už se těšim. A co vy, jaktože se tady neukážete? Dnes jedeme do Hrádku, podívat se na byt, tak uvidíme. Mějte se a smějte se a hlavně se ozvěte na ICQ, papa 😵 😵

klaruska1
15. črc 2008

papisa, tak to je super, že už máš konečně ten zápis za sebou, jdeš teda do LBC?Pak dej vědět jak se Ondráškovi u tebe daři a jestli to nebude třeba dřív.Ať Vám to s bytečkem dobře dopadne, na ICQ tě mám už zadanou, tak si pak můžeme písnout-dneska jsem tam sice byla,ale psala jsem si s kámoškou, která taky čeká mimi a nevěděla si s něčím rady, tak už jsem pak nikomu jinému ani neměla čas napsat ☹

papisa
16. črc 2008

Ahojda Klárko, tak Ondrášek už má 3,5 kg 😵 takže žádnej drobeček... Jinak jsme zdraví a v pohodě. Doktor mi řekl, abych už dávala pozor, že možná bude dřív. Tak nevim. Až budeš na ICQ, tak mi písni, já jsem online celej den. 😅 Tak zatím papa

papisa
19. črc 2008

Kacisko, copak je stebou?????? Ozvi se nám... papa 😵

kaciska
autor
19. črc 2008

ahojík holky já jsem byla tejden u našich,byli na dovče tak sem jim se segrou hlidala baráček 😀 ale už sem jen vaše....papis tak to bude macíček co?!hlavně at je to ok.... 😵 uložila sem si tě do icq ju?! 😵

kaciska
autor
21. črc 2008

kde steeeee holkýýýý 😕

klaruska1
21. črc 2008

Nazdárek holky, tak jak je, už se nám to pěkně blíží?Hlavně tobě papis co?My jdeme zítra do těhu poradny, tak uvidíme co nám řekne paní doktroka jestli bude termín dřív nebo né, ve čtvrtek jdu do diabetické poradny a ještě ke všemu mi vypadla plomba tak musím k zubaři ☹ jinak jsme o víkendu slavili, tak jsme večer lehla a po dlouhé době jsme se s malým docela dobře vyspali 😉

papisa
21. črc 2008

Ahojda holky, mám tady neteřinku, tak jsem na vás nějak zapomněl 😢 Omlouvám se. Mě už se to sakra blíží, teď jak jsou ty bouřky, tak pokaždý čekám jestli pojedeme nebo ne a zatím nic... Určo dám vědět až budu v porodce. Já se až divim, že se te´d docela dobře vyspím, teda až na to noční čůrání, potřebovala bych k posteli bažanta 🙂
Vždy říkám, že je to klid před bouří, protože najednou to přijde a to bude mazec. Mám z toho furt větší a větší strach, třeba že nepoznám kdy to na mě přijde nebo tak. Mějte se moc krásně a já se zase nějak stavim. Papa 😵 😵

klaruska1
21. črc 2008

papis neboj, to máme asi všechny, že se bojíme a nebudeme vědět kdy je to to pravvé vyrazit,ale kámošky mi říkají, že t poznáme a přinejhorším nás vrátí zpátky domů, nic jiného se stát nemůžu.Snaž se být v poho.Já už mám taky pro jistotu sbaleno-kdyby náhodou 😉 Hlavu vzhůru a drž se 😀

kaciska
autor
22. črc 2008

čauky holky,dneska sem ranní ptáče ale nák mě to nejde spát....včera jsem si už připravila postýlky na mimi....jednu mám v obýváku a druhou v ložnici...abych měla přehled 😀 😵 pak hodím foto...no já taky čekám každým dnem...doktorka nás leká že to bude dřív...tak se děsím každého poslíčku ale zase se těším že budu mít malou už u sebe.... 🙂 zítra jdu na poradnu tak sem zvědavá.... 😵
holky to noční čůrání je fakt otravný....chodím tak 2-3 za noc... 🙄 a pak vždycky nemůžu usnout.. 😠 😀

klaruska1
22. črc 2008

Nazdárek holky, my byli v poradně dneska-paní doktorka nám řekla, že bude Matýsek taky pěkný kousek,tak snad to zvládneme normálním porodem a nebudeme muset na císaře-už jen kvůli té těhu cukrovce ☹ jinak máme jít na stěr z pochvy kvůli streptokokovi-je to někde u nemocnice-nějaké vilka-nevíte kde?Kaciska o tom čůrání v noci mi ani nemluv-je to síla-já chodím tak 3-4x a docela mi to leze na nervy,ale je to aspoň příprava na noční kojení 😀

kaciska
autor
22. črc 2008

klaruš je to až nahoře jak je psychiatrie...tak rovně jako kdybys chtěla jít do kláštera po těch schůdkách a hned před těma schůdkama je to na pravé straně....je tam napsáno na dvěřích že se tam provádí bakteriální a mikologické vyšetření...tak vejdeš a hned po levé straně je čekárna...jsou tam dvě kabinky a ženský se tam sřídají podletoho jak přišli a svlékneš se v té kabince od pasu dolá a sestra si tě zavolá dáš jí kartičku pojištěnce a papír co ti dal gyndař a hupsneš na kozu a je to...já tam byla před týdnem a byla plná čekárna těhulí a za 20 minut jsem byla venku a mělo po všem...jde to hrozně rychle....a do týdne ti pošlou výsledky ke tvému dr. 😵 😵 snad to najdeš....je to ok.

papisa
22. črc 2008

Ahojky, dneska mám nějaké zpoždění, to bude tím, že tady mám návštěvu, ještě jsem celá, včera jednou zahřmělo a já už byla v pozoru 😀 Přítel se mi smál, on to bere, jakoby to vůbec bylo jedno... Mě stěr proti streptokokovi dělal přímo gyndař a výsledky byli pak u něj. Já nikde nebyla. K doktorovi jdeme zítra, tak uvidim jak dopadnu. Tak se zatím mějte, jdu se věnovat návštěvě. Papa a držte se. 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru