Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

chaala
10. srp 2010

Aggi, tak to je dobře, že je všechno v pořádku 🙂

Hahy, Michalka je moc krááásná beruška 😵 😵 😵 Naše Vanďa taky kakala několikrát za den. Ze začátku to byla pěkná spotřeba plínek. Neporadila Ti kamarádka ty kapky saab simplex nebo baby cam? Ty by jste klidně mohli.

Zarzu, vítej doma 🙂

Holky, ty povodně, to je děs...v sobotu jsme přijeli z dovči a jen jsem s hrůzou koukala na televizi, co se děje ☹ Spousta známých tam bydlí a všechna ta místa člověk zná. Hrozný.

hahyla
10. srp 2010

@chaala Ahoj Chaal , Ty kapky se jmenují Saab simplex , dneska zas Miška měla bolení ,tak jsem to riskla a ty kapičky jsem jí dala , do půl hodiny usnula ,tak jsem zvědavá jaká bude noc 😨

zarzuela
11. srp 2010

Aggi jsem ráda že jste v pořádku.
Hahy máš krásnou holčičku 😉 a ten sab simplex jsem Domískovi dávala už asi od 3 týdnů 10kapiček 3xdenně a v poho.

nadis.h
11. srp 2010

Ahojky, jupí jupí. Tatínek koupil mamince nový noťásek. 🙂)

Hodila jsem pár foteček do alba.

Holky ty děti naše jsou tak krásné!! Já jsem vždycky dojatá když hodíte některá fotku. 😅 😵

zarzuela
11. srp 2010

@nadis.h jůů krásný fotečky, ty mimískové jsou fakt všechny kouzelný.

tercina
11. srp 2010

Ahoj holky, nojo, ty mímíci jsou všichni kouzelný. Musíme je nějak seznámit, ne? Ať si mají s kým hrát 😉

Jinak máme v rodině smutek - včera nám uletěl náš milovanej papoušek. ☹ Furt ho někde venku slyšíme řvát, ale nahnat papouška ve městě je fakt na palici. Myslím, že už ho nenajdeme ☹

nadis.h
11. srp 2010

holky musíme se sejít dokud je pěkně 🙂

a propo budete někdo chodit plavat??

Terci-papoušek ☹ Kamarádčiný mamce vypadl předevčírem kocourek z 8 patra.

zarzuela
11. srp 2010

Ahojte, Terci uplně vím jak se cítíš kvůli papouškovi, mě před 9 lety taky uletěl, tak jsem si pořídila nového a ten mi před měsícem umřel :o(

Nadis chtěla jsem chodit plavat, ale nějak se nedokážu rozhodnout, názory jsou na to různé a já nevím aby pak Domča zbytečně nestonal.

nadis.h
11. srp 2010

Zarzi mě odrazuje zas tchýně kvůli kůži a vyrážkám... já bych moc chtěla na jednu stranu ale taky se mi to láme v hlavě... 😨

zarzuela
11. srp 2010

No právě, a i Dr. říkaj že pak ty dětičky mívají záněty středního ouška. A když vidím jak teď mezi dětma řádí molusky, neteř je má a prý to chytla buď ve školce nebo někde v bazénu, ale vypadá to dost hnusně, obzvlášť když na to její maminka kašle a nechá jí to rozlízt po celé prdelce a po nožičkách. Když ti pak někdo do bazénku přitáhne takovýhle dítě tak to máš nákazu co by dup. Nevím dost se to ve mě pere, hrozně ráda bych chodila, ale tohohle se fakt bojim.

nadis.h
11. srp 2010

Tak asi chodit nebudu no. A existuje nějaké cvíčo pro takové prcky? Určitě chci nějakou aktivitu.

zarzuela
11. srp 2010

@nadis.h To je na tobě já tě od toho nechci zrazovat, spíš se přeptej dětský Dr. co si o tom myslí.
taky jsem chtěla něco dělat, dřív jsem dělal orientální tance a teď mi to děsně chybí, a koukala jsem že tady v LIberci jsou dokonce orientálky i s dětičkama, že maminy tancují a mají mimísky v šátku nebo v Ergu. Přijde mi to ale takový divný.

nadis.h
11. srp 2010

zarzi to není odrazování já si ráda nechám říct názory jiných a dle toho rozhodnu. 😉 já chci taky něco dělat. Proflákala jsem na gauči 2 roky a na postavě to je sakra znát. 😒

chaala
11. srp 2010

Nadi, tak já s Vanďou chodím plavat od 5,5měsíce a máme za sebou 10lekcí. Teď je pauza a pokračujeme na konci září. Chodila jsem i s Lukym před lety a byla jsem moc spokojená. Tak v tom pokračuju. Musím říci, že zatím žádná nemoc a i Luky zvládal dobře. vany je spokojená, vodu má ráda.Řekla bych, že u takhle malých mimísků dávají na tu hygienu a čistotu bacha. Ale každý může zvládat jinak. My chodíme do bazénu, máme to blízko. Plave se ale i v Babylonu, ve Lvu, na Dobiášovce.
A chodíme i na cvičení pro mimísky. To chodíme do Berušky. Máme to cyklostezce asi 25minut a paní cvičitelka je velice milá a příjemná. Pěkné prostředí. Začaly jsme od pátého měsíce pro ležící děti. Teď už chodíme na sedící 🙂 Je fajn, že člověk nemusí každý týden. Objednává se přes net a přijde podle náledy. Když tak sem hodím odkaz na stránky, můžete kouknout.

chaala
11. srp 2010

Terci, s papouškem mi to je líto ☹

Nadi, moc pěkné fotečky Kájušky. Koukla jsem do albíčka 😵 😵

tercina
11. srp 2010

Ahoj holky, taky bych s malým něco chtěla dělat - co chodit někam společně? Kdyby bylo něco pěkného....

Taky jsem 2 roky proflákala, nejdřív úraz páteře.. pak těhotenství, no jsem jak z rosolu, ble ☹

tercina
11. srp 2010

Chaali, hodíš sem ten odkaz prosím 😉

chaala
11. srp 2010

Terci, tady je 🙂
http://www.studioberuska.cz/
Dělají plavání i cvičení. Jukněte na Liberec, mají středisko i v Jablonci.

tercina
11. srp 2010

Holky, když už přikrmuju Nutrilonem, je normální, že má tužší hovínka? To víte, v tomhle jsem nová 😖

zarzuela
12. srp 2010

Ahojte, jé Chaal to cvíčo pro ležící mimi může být dobrý :o)
Terci zrovna jsme probírali tohle se švagrovou a říkala, že po příkrmech můžou ty hovínka být tužší, a vykaká ti to normálně nebo pláče?

nadis.h
12. srp 2010

Ahojky,

Terci právě proto jsem se ptala na to plavčo zda nebudete chodit někdo že bychom chodily společně. Je mi jedno kam a na co. Ale určo něco pro prcka chci. A rosol svůj chci taky zpevnit. Nějak nejsem schopná se podívat do zrcadla. Chodím pořád v županu nebo oblečená... 😝

tercina
12. srp 2010

Mě se v tý Berušce strašně líbilo to plavání miminek ve vaně. Asi se tam přihlásím. A pak až bude větší možná zkusím to plavání v Babylonu, uvidím. Ale na to cvičení s ležícíma miminkama bych určo chodila 🙂 Nadi, Zarzu - máme tak stejně staré mimi, co kdybysme chodili?

tercina
12. srp 2010

Tím stejně staré jsem myslela LEŽÍCÍ - Nadi ty máš doma proti nám ještě prcíčka malinkýho 😀

nadis.h
12. srp 2010

Hele nediskriminujte nás joo. 😀 Tak se na něčem domluvíme? 🙂

nadis.h
12. srp 2010

I když je to recht.Páč my můžeme až snad od 3 měsíců že?

nadis.h
12. srp 2010

Nevím jestli jsem se už ptala, ale nevíte proč mi Kája jakoby chrochtá? Je to jakoby měl ucpaný nos, ale nemá..A taky když usne tak jakoby lapá po dechu.Vypadá to jako když kapr otevírá a zavírá pusu.Je to pitomý přirovnání ale nejvýstižnější.

tercina
12. srp 2010

@nadis.h Mě Peťulka chrochtá taky. Někdy až vibruje kočárek. Prý je to ale normální, tak nevím. Ale radši se zeptej pak na kontrole doktorky. Jinak teď jsem se přihlásila s malým do tý Berušky na plavání ve vodě. Je to Nadi od 6 ti týdnů, tak to bys pak mohla taky. Je super, že ta voda ve vaně je jen pro Peťulku a nikoho jinýho. Nemusím se tak bát nějaký nemoci. Ale třeba na to cvičení ležících miminek bych určitě chodila Nad

tercina
12. srp 2010

@nadis.h Jéžiš, to cvíčo je fakt od 3 měsíců.... to mě štve

nadis.h
12. srp 2010

Terci jupí tak já se jdu taky přihlásit na to plavčo at chodíme spolu.

nadis.h
12. srp 2010

To je to plavčo ve vaně s kojenci že?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru