Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

nadis.h
26. srp 2010

Holky já se přizpůsobím.Den a čas mi je fuk kromě víkendu pokud by šlo.Místo nechám na Vás.Nic tu neznám.

tercina
26. srp 2010

@mori Ahoj Mori, tak jsem Tě asi dneska viděla na kyčlích 😉 Ale jelikož nemám "čuch" na obličeje, nebyla jsem si jistá. Teď jsem se koukala na tvůj Profil a podle tvé starší dcerušky jsi to byla ty 😀 Jak vám to dopadlo?

aggamma
26. srp 2010

Ahoja holčiny tak koukám,že tady už se domlouvá konkrétní termínek srazu 🙂 Ráda bych vás poznala,ale nějak nevím jestli budu mít tak nějak energii...Včera jsme byly na kontrole.Tlak celkem jde,zas jsem slyšela srdíčko té naší malé berunky,v moči žádná bílkovina.Tak se jen modlím,aby to vydrželo a mohly jít do porodnice obě až v den porodu.Dnes jsem byla u mamky na focení a malá se u toho tak mlela,že jsem si říkala,že se chtěla fotit taky 😀 Tak já pár foteček přidám i sem ať vidíte jak obří už jsme...Otesánek jsem byla i předtím...během těhu jsem nabrala "jen" 10 kg 😀

zarzuela
26. srp 2010

@aggamma Ahojky uvidíš jak se budeš cítit, každopádně mooooc rádi tě poznáme :o) Hlavně že kontrola dopadla dobře, já si vzpomínám jak jsem si užívala když jsem slyšela srdíčko toho našeho broučka - úžasné.

aggamma
27. srp 2010

@zarzuela No jen se mě doktor pořád ptal jestli mě nebolí bříško nahoře...jako těsně pod hrudí.Cítím tam tlak už asi týden....zvlášt když si stoupnu.....ale zatím jsem to přikládala tomu jak beruška roste a že se mi roztahují žebra.Je to taková zvláštní tíha.Tak doufám,že to není další náznak toho,že bychom byly v ohrožení tou prklampsií.Včera do mě poprvé kopala jak zběsilá celý den tak jsem se bála jestli už nechce ven a nebo že jí není dobře.Dnes se taky mele....ale asi je to normální....vždyt už musí být velká když už má jen 4 týdny na dopečení.Tak snad to nic nebude.....jsem ted hrozná...lekám se každého jiného píchnutí či bolesti.....hrozně se o ní bojím....čím víc se to blíží tím víc se o ní bojím.Jo přikládám ukázku z těch fotek nafocených včera...ostatní v albu 🙂

zarzuela
27. srp 2010

@aggamma Ahojky, krásný pupík. Jůů to tríčo s ťapičkama jsem měla taky 🙂
Ničeho se neboj, už jsi 36 týden a to už se dětičky rodí normálně teď už je dobře upečená 🙂 Já rodila na 39 týdnu a v 36 jsem byla s poslíkama v porodce a to si mě tam chtěli nechat že se to možná rozjede 🙂

mori
27. srp 2010

@tercina jéé fakt jo ? 🙂 no byly jsme tam těsně před 11h, aby tam nebylo už moc lidí. To ses měla zkusit zeptat 😉 😀 Kyčle dopadly OK, na kontrolu máme přijít zas koncem 4. měsíce.
My se pak stavili ještě v Tescu a nakonec jsem šla ještě do Petta - sháněla jsem lahvičku ještě

aggamma
27. srp 2010

@zarzuela No to víš,jako naprosta amatérka prvorodička ted zkoumám každou změnu asi až moc do podrobna a zbytečně se tím nervuju.Včera i dnes mě děsně bolí hlava.Jindy bych to přisuzovala na změnu počasí,ale od té doby co se mě na tyhle příznaky ptá dr kvuli té preklampsii tak se z toho nervuju.Ach jo.....už si moc přeji aby byla venku.Vím,že se pak zas začnu bát všeho ostatního,ale aspon na ní budu vidět 😀 To tričko s tapičkama se všem moc líbí....většinou jsem na to odpovídala,že s tím břichem jsem ho už koupila 🙂 Jinak tak nějka vím,že už by porod ted nebyl takový průser.....ale říkám si,že čím blíž budem k 40.týdnu tím asi pro ní líp.

tercina
27. srp 2010

@mori jojo, tak jsi to byla ty. Já stála s kočárkem u dveří 😀 Nám taky dopadly kyčle moc dobře, už tam nemusíme. Příště se už příhlásím, jo? 😉
Jaký lahvičky kupuješ?

tercina
27. srp 2010

@aggamma Aggi, já se taky lekala každýho píchnutí a jinýho pohybu. Jednou jsem se jela nechat zkontrolovat, protože se prcek opravdu hooodně mlel, tak jsem si myslela, že je něco špatně. Paní doktorka mi udělala všechny možný vyšetření a vše bylo OK. Byla velice příjemná a ani mi neříkala, že plaším 😉
Kámoška rodila 37+2 a malá měla 3,3 kg 😀 a byla naprosto v pořádku.
Tak uvidíme, třeba s náma zvládneš ten srazík, ještě. Nebo pak napodruhý už s kočárkem 🙂

tercina
27. srp 2010

Holky, co teda ve středu 1. září?

chaala
27. srp 2010

@aggamma Aggi, já taky plašila, jak se to blížilo ke konci 😀 Nakonec jsem rodila 37+0, ale bylo to hned po půlnoci. Tak skoro 36+6. No a všechno naprosto v pořádku. Tak až bude ta Vaše beruška chtít vykouknout ven, tak teď už to bude v pohodě.

Holky, uvidím, jak se dohodnete na srazík, a když tak se přidám 🙂

mori
27. srp 2010

@tercina mám lahvičky po Karolínce Comox (dnes je to prý Farlin mi v nějakém obchodě říkali) a koupila jsem jen nové savičky - jdou tam Chicco. Teď jsem sháněla nějakou menší pak na čajík - chtěla jsem barevnou a menší, aby si jí pak mohla Gabča držet sama .. vybrala jsem Chicco v Pettu a je to stejná savička co mám na ty staré lahvičky, tak je na to aspoň zvyklá 😉 mám ji v albu 😉

mori
27. srp 2010

jéé, holky já bych šla s váma na srazík hned .. s holkama z diskuse Českolipsko se scházíme 1x za měsíc, teď teda o prázdninách to flákáme. No a my s Gabčou nemůžem ..
Jinak já nějak nemám odvahu jet autem do LBC sama 😅 Jednou jsem jela teda s kámoškou do Nisy, ale tam se jede vlastně furt po hlavní po rovince 😀 tak jsem to dala

zarzuela
28. srp 2010

Ahojte, klidně by ta středa asi šla, záleží teda jak se vydaří počasí, v lijavci si myslím, že by se nikomu asi nechtělo.

@mori ty nejsi přímo z Liberce?

tercina
28. srp 2010

Tak navrhněte někdo čas...

aggamma
28. srp 2010

@tercina dík za uklidnění beruš...no právě že se malá mlela fakt hodně....ale ted už se zklidnila a kope tak nějak připěřeně.Dnes jsme si od kamarádů přivezli ručně vyřezávanou kolíbku,jsem z ní úúúplně unešená 😀 A dnes už to nějak zas tolik neřeším kolikrát kopla a tak....asi to bylo i tím,že 2 dny mi nebylo moc dobře,skoro pořád jsem ležela a tak měla i víc času se pozorovat a řešit malou.Chtěla bych umět se zklidnit a nevyšylovat zbytečně....ale asi to není v mých silách 🙂 @chaala já asi spíš možná plaším kvůli tomu riziku preklampsie....tím,že mám vyšší tlak jsem v ohroženější skupině...asi bych byla klidnější kdybych věděla,že nic takového nám nehrozí.Dík za podporu 🙂 Už se té naší malé nemůžeme dočkat....mužíček sestavil kolébku a já měla na krajíčku když jsem viděla s jakou něhou se na ní kouká.Lepšího tátu pro mimi a muže už jsem dostat nemohla 😵

mori
28. srp 2010

@zarzuela já jsem ze Stráže pod Ralskem, stejně jako lucka28. Sem mezi vás jsem zavítala že jsem první dceru rodila v LBC, druhou jsem chtěla taky .. okolnosti nás ale zavedly až do Ústí.

Holky nemáte někoho známého kdo měl vytopený barák a potřeboval by lednici ? Mamka si koupila novou a ta stará je naprosto funkční, tak by ráda někomu pomohla (chtěla trochu širší, nic jí není). Pokud nevíte, tak bych zkusila někam na MěÚ z vytopených oblastí napsat mail ..

tercina
29. srp 2010

Čau maminky, tak jak to s vámi vypadá? Co ta středa? Navrhuji 10 hodin.... co vy na to? 😉

chaala
30. srp 2010

Terci, my toho prvního nemůžeme. 😒 Ale jestli se sejdete i jindy, tak se přidáme 🙂

zarzuela
30. srp 2010

@tercina Ahojky já myslím, že ta středa by mohla vyjít, počasí se má trošku zlepšit. S tím časem je to trošku složitšjší, většinou mi kolem 10 vychází kojení, ale to by se nějak udělalo, kdyžtak ho nakojím tam někde když už jsem pojízdná mlíkárna :o).

A kde to tedy nakonec spácháme?

zarzuela
30. srp 2010

@chaala Já doufám, že těch srázků bude pak snad i více, tak o to určitě nepřijdeš 🙂

nadis.h
30. srp 2010

Čauky matky, 🙂

Já taky ve středu mohu. Ale pokud nemůže Chaali tak co čtvrtek? 🙂 Ať nás je co nejvíce. Hodina mi je fuk. Kája režim ještě nemá.Jen doufám, že nebude hnusně Kája má pořád tu rýmu a nevím jak se jí zbavit. Dneska byla noc OK, ale včera ráno se mi málem udusil. 😒 Nejlepší místo na kojení je nahoře v Plaze. 😀 Už mám natrénováno.

tercina
30. srp 2010

Ahojky, mě je to jedno, klidně i čtvrtek by šel 🙂 jak píše Nadi. Já jdu akorát s malým na první hodinu plaváníčka, tak bych se k vám kdyžtak pak připojila 🙂

Tak zkusím nadhodit nový termín čtvrtek 10,30 ?
Zarzu, zkus mu podstrčit papkání dřív 😉 Třeba nebude proti 😀

chaala
30. srp 2010

Nadi, díky, že jsi chtěla srazík kvůli nám posunout 😵 ,ale já už ST,ČT,PÁ dopo něco mám. Luky jde ve středu po prázdninách do školky, tak mám naplánované schůzky, na které jsem ho nechtěla zbytečně tahat. Ale další srazík si už ujít nenechám 😀

chaala
30. srp 2010

Terci a odkolika máte plavání? Já jsem se chystala ve čtvrtek na cvičení. Tak jestli tě tam uvidím 😀 Jdete do té Berušky?

zarzuela
30. srp 2010

Holky mě to je uplně jedno kdy, my jsme volný skoro pořád :o) budu ráda že někam vystrčím paty 😀
@tercina Domča rozhodně nebude proti když mu dám papat dřív, ba naopak bude štěstím bez sebe. Neboj to nějak zvládnem 🙂

chaala
30. srp 2010

Holky, omlouvám se, že mi ty termíny nevyhovovaly ☹ . Beze mne by jste totiž už byly dávno dohodnuté 🙂

tercina
30. srp 2010

Ahojky Chaala teda bohužel nemůže, tak co to nechat na tu středu na 10 hodin.... Nadi, Zarzu? Chaalu vezmem do party příště 😵
A co Aggi?

@chaala Já jdu v 9,45. Jdeme na první hodinu. Bude to na "suchu". 😀

zarzuela
30. srp 2010

@tercina klidně necháme tu středu 10 hodin mě to problém nedělá 🙂 akorát se ještě musíme dohodnout kde?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru