Porodnice Liberec. Máte zkušenost?

kaciska
20. pro 2007

Ahojky holčiny tak zakládám nové téma pro nás liberečandy,pište jaké máte zkusenosti s libereckou porodnici slyšela jsem na ní dost stížností... 😨 😨

lucka28
15. zář 2010

@scai ale plno děti ani neleze a rovnou chodi

scai
15. zář 2010

To jo, ale pro ten správný vývoj páteře, svalů to správně není a můžou mít později problémy.

zarzuela
15. zář 2010

@scai jasně logicky to tak je že ten postupný vývoj by měl být zachován, ale když se ti dítě jednou postaví a začne ťapat kolem nábytku tak mu těžko vysvětlíš že ne ne že musí nejdřív lízt 😖

scai
15. zář 2010

@zarzuela no jo, to je mi jasný...že s tím pak člověk nic nezmůže. Ale tak nepomáhat tomu. Hodím tu jeden odkaz na článek co jsme řešily jinde v diskuzi. A fakt je dobrý a něco na tom všem bude...

tercina
15. zář 2010

Ahojky holky, já jsem to teď tak pročetla - něco na tom určitě je. Moje švagrová musela se synem chodit kamsi (nevím kam přesně) a musela s ním cvičit. Protože přeskočil nějakou etapu - buď lezení nebo kolínka, teď nevím, ale zjistím. Vím, že musel tím cvičením zkoordinovat mozek.
Jinak Peťulka ještě nejde ani na bok, takže o kolínkách si můžeme dát jen zdát 😀

lucka28
15. zář 2010

@tercina však ma te ještě čas 😀

nadis.h
15. zář 2010

AHojky,

Terci možná neurologie? 😕

Terci,Zarzu která sháníte brindoš s rukávkama.
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6008871

zarzuela
15. zář 2010

@nadis.h Ahojky dík za odkaz, brindulu už mám 🙂

tercina
15. zář 2010

Tak už vím, čeho musel tím cvičením docílit - musel si propojit hemisféry

scai
15. zář 2010

bryndáček s rukávkama mám z ikey. Byly myslím levnější než ten odkaz a byly tam dva 🙂)

nadis.h
15. zář 2010

Ikea je prima!! Škoda že jí tady nemáme.

zarzuela
15. zář 2010

@scai jj z ikei je za polovic a 2x 🙂

aggamma
15. zář 2010

@nadis.h Ikea by měla brzy stát nahoře u Globusu...tedy pokud se nemýlím 🙂

aggamma
15. zář 2010

Holky moje tak jsem chtěla být statečná a vydržet....pekla jsem perník.V bytě to nádherně voní a já si říkala že musím aspon počkat než vychladne....Ale bylo to silnější než já.Ted mám před sebou hrnek studeného mléka a pár kousků teplého perníku.To mi asi Kačírek nepoděkuje 😀

zarzuela
15. zář 2010

@aggamma fakt tu má být Ikea - já už to teda loni taky slyšela, ale zatím nikde o ni ani zmínka, no bylo by to super co si budem povídat 🙂 kor my zvyklouši z Prahy 😀

Jen si dej teplej perníček, až bude prďolka venku tak si teplou buchtičku jen tak nedopřeješ kvůli prdíkům 🙂

aggamma
15. zář 2010

@zarzuela no právě,že jsem to už taky několikrát slyšela.....ale máš pravdu že ted je ticho po pěšině...tak uvidíme jestli nám ji tady otevřou.
No jinak s tím jídlem.....vím,co už i ted dělá mě i berunce problémy a to je ještě v bříšku.....včera jsem se zas vyjímečně nechala zlákat k chlebu se sádlem a cinulí 😎 a to máme pak celkem divoké noci obě 🙂 Tak ten perníček mi snad odpustí.Až bude na světě tak si na to budu muset dávat super pozor......

zarzuela
15. zář 2010

@aggamma tojo člověk si musí dávat bacha i když občas si to ani neuvědomíš a něco zblajzneš 😀 a to je pak veselo.
Já už mám 6 měsíců ukruťánskou chuť na obalovanej květák, až ho budu moct tak snad spořádám celou palici 🙂

hahyla
15. zář 2010

@lucka28 Ahoj ,máš krásnou princeznu ,nějak brzo se chystá lést. 🙂 😵

hahyla
15. zář 2010

Ahoj holky , mám na Vás prosbu, Michalce se udělala v obličejíčku taková vyrážka, teď už jí to zmizelo ,ale udělalase jí zas ve vlasech , nemáte s tím nějakou zkušenost, nevím co jí s tím mám dělat 😖

zarzuela
15. zář 2010

@hahyla ahojky domčovi se asi na měsíci taky uděla vypadalo to jako beďáci a dr nám dala na to lipobasi. Ale ve vlaskach nic neměl tak nevím. a nejsou to ty šupinky co se jim dělají? Michalka je mooc krásná sluší vám to 🙂

tercina
15. zář 2010

@hahyla Popiš nám ty pupínky Hahy. Třeba to poznáme

hahyla
15. zář 2010

@zarzuela asi to jsou ty šupinky , ten obličejíček už má dobrý , lipobasi jsme měli jako první ale na to Miška měla aler. reakci strašně jí to za rudlo ,teď má od p. doktorky novou mastičku ( nějakou míchanou v lékárně ) a to měla za dva dny pryč , ale zas to má ve vlasech a já nevím proč a hlavně jak se toho zbavit

hahyla
15. zář 2010
hahyla
15. zář 2010

Ono je to špatně vidět

chaala
15. zář 2010

@hahyla Hahy, jestli má Michalka ve vláskách ty šupinky, říká se tomu zborka-promazávat olejíčkem, a pak ty šupinky vyčesávat. To mi radila doktorka u Lukyho.

chaala
15. zář 2010

@hahyla Hahy, Michalka je mo krááásná holčička 😵 😵

hahyla
15. zář 2010

@chaala Děkuju . Já jsem právě nevěděla jestli to mám mazat olejíčkem ,přišlo mi ,že je to horší , jestli nemám změnit značku olejíčku , používám avril a nebo od hiipu

tercina
15. zář 2010

@hahyla A hlavně když jí koupete a pak natíráte, tak hlavičku mazejte až jako poslední a už se jí snažte nedotýkat jinam na tělíčko. Ta mrcha se jmenuje myslím Sebora, nebo tak nějak. Ráda se usazuje za ouškama, obličeji, obočí a tak. Malý jí má taky ve vláskách. Mažeme olejem a vyčesáváme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru